Skocz do zawartości

Fight Night Round 4


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

No ja nie wiem, 3 to jest max co zdarzyło mi sie wstać, pomimo ze heart mam wysoko> ale pod koniec walki to nawet za 1 leżeniem ciezko wstać. Dzisiaj mi komp wstał 4 razy i to 2 razy wyliczony do 9.

Dopóki postać się porusza w górę (można nią sterować) to wstaje bez problemu. Trzeba tylko trochę precyzji i spokoju :).

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
wrzucilem zdjecie do ea sports photo game face, edytowalem wszystko wpisalem nazwe zdjecie i jak teraz mam to przeniesc do konsoli?

Dajesz nową karierę w grze, tam będzie czy chcesz zrobić zawodnika i czy ew. pobrać fotosy z serwerów EA (te, które zuploadowałeś). Dalej to już z górki ;)

 

No i jest napisane, ze nie znajduje zadnych zdjec. jak polaczyc zdjecia ktorej uploaduje na stronie z xboxem/kontem?

Odnośnik do komentarza
wrzucilem zdjecie do ea sports photo game face, edytowalem wszystko wpisalem nazwe zdjecie i jak teraz mam to przeniesc do konsoli?

Dajesz nową karierę w grze, tam będzie czy chcesz zrobić zawodnika i czy ew. pobrać fotosy z serwerów EA (te, które zuploadowałeś). Dalej to już z górki ;)

 

No i jest napisane, ze nie znajduje zadnych zdjec. jak polaczyc zdjecia ktorej uploaduje na stronie z xboxem/kontem?

hmm może coś przekombinowałeś. Na stronie ea sports logujesz się dajesz 'add widgets' na dole masz 'photo game face' albo jakoś tak. Zaznaczasz i dajesz na górze 'complete'. Przenosi Cie do kreatora gdzie masz 8 miejsc na zdjęcia. Wciskasz upload photo i wybierasz zdjęcie z przodu i opcjonalnie możesz dodać profil (polecam). Potem dostosowujesz zdjęcia do potrzeb, uploadujesz do systemu i zapisujesz. Zdjęcia są widoczne na małej liście. Możesz się wylogować i teraz zaczynasz zabawę w grze. W opcji create a boxer albo w karierze gdy zaczynasz robić grajka masz na początku opcję czy chcesz dodać swoją twarz czy skorzystać z dostępnych. Gdy wybierzesz swoją masz do wyboru trzy opcję albo przez kamerkę albo coś tam albo download ze strony ea. To jest chyba na samym dole i to wybierasz po czym przenosi Cię do Twoich zapisanych zdjęć. Później zaznaczasz charakterystyczne punkty według wzoru i generuje się głowa. Pewnie wiesz większośc z tych rzeczy ale może innym się przyda taki mini tutorial pisany z głowy.

 

Jeżeli zdjęcia są dobrej jakości to może wyjść całkiem podobnie. Ja zrobiłem siebie aparatem z telefonu i zero podobieństwa ale pościągałem zdjęcia Gołoty, Jonaka czy Michalczewskiego i można rozpoznać niektóre rysy ^_^ Bokserzy są dostępni do ściągnięcia gdyby ktoś chciał sprawdzić. Myślę nad zrobieniem jeszcze Włodarczyka, Proksy i Cunninghama ^_^

Odnośnik do komentarza

Juz jakis czas katuje ta gierke i musze przyznac, ze im wiecej gram tym bardziej mi sie podoba.

Tylko troche wkurzajace jest to, gdy gram na poziomie Champion, ze nie widac specjalnie sily zwyklych ciosow, oprocz tych po kontrze. Tzn. nawalam w przeciwnika w rundzie multum ciosów, z czego wiekszosc dochodzi do celu( w tym sierpowe na niezasloniety ryj), a ciezko jest choc zamroczyc przeciwnika, wygrywam pojedyncze rundy na punkty, tymczasem uda mu sie ze 2 razy skontrowac i jak walnie mi wtedy strzala w twarz, to znowu on mnie nokautuje. Moim zdaniem gra ultradefensywna jest za bardzo forowana, choc moze po prostu trzeba sobie skilla wyrobic lepszego ; p

Odnośnik do komentarza
apropos tego zdjecia do Photo Game Face. jakiej powinno byc rozdzielczosci, zeby jakosc twarzy w grze byla najlepsza? jaka jakosc i oswietlenie twarzy?

 

 

wszystko jest napisane tam gdzie uploadujesz foto na stronie ea. Generalnie wszystko w umiarze, nie za ciemne, nie zbyt prześwietlone, tak zeby bylo widać naturalne kształty twarzy (światła i cienie), nie moze byc też przesycone, ani czarno-białe. Rekomendowany rozmiar to chyba bylo cos ok 1200x .... Po zaladowaniu masz też do dyspozycji na stronie kilka podstawowych suwaków (jasność/kontrast..) zeby ewentualnie jeszcze poprawić foto.

 

 

Odnotowałem wkurzający fakt po zamroczeniu przeciwnika, jeśli załaduje mu sie wtedy jakiegoś haymakera , to (podwarunkiem ze jeszcze bedzie stał) daje mu to świetną okazje do klinczu. Dzieje sie tak w OK 80% przypadków i strszanie mnie to wnerwia bo zgarnięcie mocnego strzała staje sie dla niego okazją do wyjścia z ogłuszenia, co za głupota.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

:) jako ze to ja polecilem Ci zajrzeć na ten temat to pozwole sobie odpowiedzieć.

 

Ja tez gralem duzo w FN3 ale jednoczesniej walki mma są bliższe memu sercu niz boks ;) Przed ukazaniem sie dema UFC podchodziłem sceptycznie do tego tytułu, raz, że poprzednie czesci na starego Xa były raczej ciezkie do strawienia a dwa że wczesne filmiki z gry na ign.com też głowy przy dup*e nie urywały. Co prawda w demo grałem dosyć dużo, ale to właśnie dzieki demo zrezygnowałem z zakupu. Nie wygląda i nie rusza sie to jeszcze na tyle dobrze zeby mnie przekonac. Zwłaszcza drażniła mnie mnie sztucznośc ruchów, po prostu od razu widać ze to biją sie 2 "komputerowe" pamperki. Nie chodzi o grafike bo ta jest naprawdę niezła, tylko o naturalność ruchów i ogolny jakis takie nazwijmy to "feeling". Postaci po mocniejszych ciosach jakos dziwnie sie wyginają a garda i np ciosy w parterze wyglądają jakby im brakowało czesci animacji, są takie hmm... sztywne. Sam parter w sumie wypada calkiem nieźle, gdyby nie ta sztuczność... no i niepodziewane KO czasami ręce opadają. Nie bede sie rozpisywał bo moje wioski są wysnute jedynie z dema wiec nie bede udawał ze wiem wszystko, ale moje wrazenia są takie a nie inne.

 

Co do FN to zdecydowanie rządzącym elementem w tej odsłonie jest detekcja kolizji, na którą w UFC moznaby ponarzekać. To co bylo tak mocno promowane, tj. ślizganie sie ciosów, przebijanie sie przez grade, dystans i "czystość" z jaką ląduje cios, to wszystko jest! To wywarło na mnie najwieksze wrażenie, oraz szybkość wyprowadzanych ciosów. To chyba często zarzucane jest FN, ze padają tryliony ciosów, ale to chyba zależy jak kto gra, w UFC tez mozesz klepać w guziki ile wlezie. Że źle sie to skonczy? Po 1szym uruchomieniu FN4 ambitnie włączylem najwyzszy poziom [mając na uwadze łatwość wygrywania w FN3] i szybko jakaś walka. Poniesiony dynamizmem i wlasnie szybkoscią ciosów na początku walki, nawalałem jak głupi. Nie dotrwałem ani razu do 3 rundy chyba. Wiec szybko ochłonąłem, obnizylem poziom na champion i do teraz gram na nim kariere gdzie w rankingu powiedzmy jestem ok 10 miejsca a o sypaniu gragem ciosów mozna zapomnieć juz w okolicach 4 - 6 rundy. Co tez zdecydowanie różni sie od FN3, to wlasnie to ze tutaj ok polowę walk skonczylem na punkty, w FN3 10 rund boksu chyba niegdy nie uświadczyłem. Szybko też nauczylem sie ,ze to, że przez 9 rund prowadzimy w punktacji to nie znaczy ze jesli poczujemy sie zbyt pewnie to kilka kontr i w 10 mamy poważne problemy. Wyczerpana stamina i trzeba uwazac zeby nie zadawać bezsensownych ciosów. Duzo czesciej tez pojawiają cie flash KO, jednak nie mam zastrzeżen, nie spotkalem sie z bezsensownym przypadkiem flasha, zazwyczaj jest to po kontrze kiedy cios ląduje czysto i nie mozna sie przyczepić. Dobra, sie rozpisałem..

 

co do walki online to raz sie skusilem ale walka byla zupelnie bez sensu z jakims oszołomem ktory uzywał caly czas prostych i parł do przodu na jana. Porażka. Ale zawsze mozna ustawic sie z kims w forum :) przetestuje to w przyszlosci.

 

Najlepiej kup obie gry :) Ja wybrałem FN, mysle ze nastepne UFC bedzie jeszcze bardziej godne uwagi... no chyba ze MMA od EA które ma wyjsc w przyszlym roku pozamiata... mam taką cichą nadzieje;)

Odnośnik do komentarza

:) najgorszym elementem to to bylo w FN3 gdzie taka zawiecha zawodnika trwala bez kozery jakies 3 sec. Teraz ten motyw wygląda o wiele realistyczniej, nie wiem czy wiesz, pewnie nie wiesz to pozwole sobie cie poinformowac. Wyprowadzając (mowie o walce w rzeczywistości, nie w grze) dajmy na to takiego sierpa, to nie wykonujesz tylko "machnięcia" ręką, cios wychodzi z biodra przez skręt tłowia ktory napędza rękę, a co to oznacza? Ano to ze jak przciwnik przepuści taki cios i zamieciesz tylko powietrze to ma miejsce taki moment "zawieszenie", po prostu musisz wychamować cały ten "pęd" który nadałeś przy wyprowadzaniu ciosu. Od wielu rzeczy zależy czy zrobisz to szybko i sprawnie unikając kary czy moze dostaniesz właśnie kontre lub tylko puścisz ciechego bąka z wysiłku. WIec uważam ze kiepskie argumenty wygrzebujesz, poza tym to nie jest temat ufc vs fn i wydaje mi sie ze nikt nie ma zamiaru tu rozpocząć takiej "wojny" .

 

"nieraz da się go obronić nieraz nie. To ma być boks ?" :) czyli ze co, w boksie sie go zawsze unika czy zawsze sie go dostaje? :D

 

Natomiast żółte światełko na mordzie zawodnika pozostanie chyba tajemnicą na wieki. Bo ja też nie mam pojęcia ocb...

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

ja wiem jak wygląda wychamowanie pędu po nietrafionym ciosie i napewno nie wygląda to tak jak w tej grze. Jest lepiej niż w FN3 ale i tak jest to najgorszy element tej gry, w porównaniu do szybkości i ilości zadawanych ciosów w rundzie, to ta zwiecha wygląda jak jakiś matrix. Żółte rozbłyski są przy mocnych ciosach, po co to komu ? mocz im z pyska leci czy jak ? To jest gra sportowa czy tekken ? To tak jakby w fifie za piłką do bramki leciała poświata przy woleju. Ja nie porównuje FN4 do UFC, ba niewiem jak można porównywać te gry, skoro traktują o różnych sportach, tak jakby pisać porównanie NBA LIVE do FIFA 09. Ja poprostu piszę, że FN4 wcale nie przypomina mi boksu bardziej niż FN3 i jestem zawiedziony tą grą. Nie poprawili tego co chciałem z FN3 prócz grafiki. A te zwiechy po nietrafionych ciosach są śmieszne, owszem można je blokować, ale to wygląda kuriozalnie, jak 2 sekundy wcześniej wie się, że cios nie trafi, jest zwolnienie i próba nie złapania gongu w twarz.

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza

Rozbłysk sygnalizuje ze trafiłeś kontre, żadnych innych żółto złotych cieczy przy tym zjawisku nie uświadczyłem. Mocz z pyska... :) ty to masz gadane.

 

"A te zwiechy po nietrafionych ciosach są śmieszne, owszem można je blokować, ale to wygląda kuriozalnie, jak 2 sekundy wcześniej wie się, że cios nie trafi, jest zwolnienie i próba nie złapania gongu w twarz." zwiechy mozna blokować? zwolnienie? nie wiem o jakiej grze mowisz, i wygląda na to ze sam sie gubisz, po prostu, gra ci nie przypasila, ok wiadomo ze nie kazdemu musi sie podobac, ale pisanie jakis farmazow to inna bajka.

 

btw ufc i FN ma chyba troche wiecej wspolnego niz fifa i nba, w ufc tez boksujesz a w nba nie zaczniesz kopać piłki po parkiecie :)

Odnośnik do komentarza

k.u.r.w.a! na dzien dzisiejszy zostalem na allegro wychu.jany. zaplacilem 13 lipca kolesiowi 150 zl za FNR 4 ktorego rzekomo wysyla z UK. cholera, skusilem sie zeby szybko kupic angielska wersje bo chcialem miec okladke z Tysonem i Alim. od 5 dni nie mam z nim zadnego kontaktu - nie odpisuje na maile i nie odbiera (pipi)a.ny telefonow. kur.wa mac!

Odnośnik do komentarza
no właśnie o ten rozbłysk mi chodzi, po co to wprowadzali.

 

to juz bys musial chyba spytac twórców gry, domyślam sie ze ten błysk ma dodawać takiego impetu do kontry, inaczej kontra wyglądałaby jak zwykly cios, a w tej edycji ciosy z kontry odgrywają znaczącą rolę dlatego je w taki sposób wyróżnili. Moze i jest to motyw troche jak z gry arcade, zwłaszcza jak idą 3 takie kontry pod rząd. Ale przy flash ko tez jest taki flesz i to akurat nie przeszkadza, daje to po prostu troche efektowności, BUM! i ko. Może sie podobać, ale nie musi. Mogliby te rozblyski przy kontrach czymś zastapić, chociaż nic mi nie przychodzi do głowy.

 

 

VoytecCFC - daj kolesiowi szanse :) może akurat ma "bizi" na zmywaku ;) jesli ilosc komentarzy pozytywnych pozwalała na zaufanie mu to pewnie gra dojdzie.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Kurde ta gra jest za(pipi)ista :) Jest to jedna z tych gier, ktore ciezko przychodzi wylaczyc.

A soundtrack tez daje czadu, mimo ze nie slucham na codzien czarnej muzy to tu nie raz w menusach zamiast wlaczac nastepna walke to podglasnialem tylko glosniki i gibalem sie w fotelu ;d

Jak ktos sie jeszcze zastanawia nad zakupem to niech nie traci czasu tylko kupuje. kariera tez moim zdaniem jest o wiele dluzsza niz w trojce, bo rozegralem juz sporo walk a mam dopiero 14 miejsce w rankingu.

Odnośnik do komentarza
k.u.r.w.a! na dzien dzisiejszy zostalem na allegro wychu.jany. zaplacilem 13 lipca kolesiowi 150 zl za FNR 4 ktorego rzekomo wysyla z UK. cholera, skusilem sie zeby szybko kupic angielska wersje bo chcialem miec okladke z Tysonem i Alim. od 5 dni nie mam z nim zadnego kontaktu - nie odpisuje na maile i nie odbiera (pipi)a.ny telefonow. kur.wa mac!

 

 

przecież jesteś z Gliwic, z tego co widzę, masz rzut beretem na dworzec do katowic, w każdą sobotę i niedziele masz tam giełdę, FN4 kupiłbyś w takiej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
k.u.r.w.a! na dzien dzisiejszy zostalem na allegro wychu.jany. zaplacilem 13 lipca kolesiowi 150 zl za FNR 4 ktorego rzekomo wysyla z UK. cholera, skusilem sie zeby szybko kupic angielska wersje bo chcialem miec okladke z Tysonem i Alim. od 5 dni nie mam z nim zadnego kontaktu - nie odpisuje na maile i nie odbiera (pipi)a.ny telefonow. kur.wa mac!

 

 

przecież jesteś z Gliwic, z tego co widzę, masz rzut beretem na dworzec do katowic, w każdą sobotę i niedziele masz tam giełdę, FN4 kupiłbyś w takiej samej cenie.

mase gier kupuje z gieldy, ale na FNR 4 akurat skusilem sie na ta oferte z Anglii bo zalezalo mi na okladce. raz od dawien dawna kupilem gre przez wysylke na allegro i juz zaluje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...