Skocz do zawartości

Fight Night Round 4


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

na oficjalnym forum powstają petycje, mam nadzieję, że chociaż wyjaśnią czym ów brak opcji jest spowodowany

 

 

:boks: :boks: :boks:

Chciałbym powiadomić posiadaczy wersji na PS3 o istnieniu tematu poświęconego wersji online, jeśli chcecie się dobrze bawić online w polskim towarzystwie to wpisujcie się:

 

http://www.psxextreme.info/Fight-Night-Round-4-t80317.html

Edytowane przez Madaxaa
Odnośnik do komentarza
w wersji ps3 nie ma własnego entrance music

 

Mam rozumieć ze w wersji na Ps3 nieda sie ustawić własnej muzy? :huh:

 

Potwierdzam !! Na PS3 nie można wgrać własnej muzy. Lipa straszna :(

 

 

NO NIE PIERRRRRRRR..CIE!!!!!???? :zgon:

 

 

widze, że nie jestem osamotniony, ta gra to gniot a nie boks

Odnośnik do komentarza
w wersji ps3 nie ma własnego entrance music

 

Mam rozumieć ze w wersji na Ps3 nieda sie ustawić własnej muzy? :huh:

 

Potwierdzam !! Na PS3 nie można wgrać własnej muzy. Lipa straszna :(

 

 

NO NIE PIERRRRRRRR..CIE!!!!!???? :zgon:

 

 

widze, że nie jestem osamotniony, ta gra to gniot a nie boks

 

żebyśmy sie źle nie zrozumieli, wg mnie to świetny boks, chociaż w full wersji rozegralem dopiero kilkanaście walk, to powiem ze nie udalo mi sie wygrać [najwyzszy poziom, potem zmieniony na champion] zaskakująca duża ilość flash ko, ale to chyba lepsze.. ale brak mozliwosci wrzucenia wlasnej entrance music to skandal!

 

a jak ocenianie tworzenie "siebie" z foto ? Udało sei wam uzyska zadowalające efekty? Mi nie bardzo, potem przez godzine modyfikowalem jeszcze facjate recznie ale w koncu przekombinowalem i skasowałem, jutro 2gie podejscie..

 

Odnośnik do komentarza

ile oddajecie ciosów na rundę?

 

To pytanie kieruje głównie do weteranów FNR3 i tych którzy się rozegrali w FNR4.

 

Nie wiem czy przypadkiem nie gram źle, bo trochę macham tymi łapskami - średnio 100 ciosów na rundę, skutecznosc przewaznie 60-70%, blokuje kiedy tylko się da, kontry również robię. Mniej ciosów jest kiedy gram z kimś żywym, bo wiadomo - komputera po paru walkach można obcykać i wiadomo jak grać. Ale i tak wtedy przeważnie na 3 rundy oddaje ok 250 ciosów (gram cały czas w demo).

 

EDIT: dodam, że grając z kompem przeważnie kończy on swój żywot w 2 rundzie, jak dobrze pojdzie to nawet w pierwszej.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Ja oddaje jakos 50-70 na runde [trafionych], w demo nie pamietam ile było, ale mysle ze podobnie. Powiem ci tylko, ze ja, pomimo ze fn3 mialem w 1 palcu, tak w 4 w legacy mode swoim zawodnikiem dostaje łomot [ poziom champion - 1 poniżej najwyższego, są 4]. Jeszcze nie stuningowany zawodnik szybko sie meczy i o sypaniu gradem ciosów mozna zapomniec. W odróznienu od dema tutaj też zdecydowanie czesciej zdarzają sie flash ko, reasumując, nie spodzeiwalem sie tak trudnej przeprawy przez kariere.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Mnie tam te gierki treningowe jakoś się bardziej w "trójce" podobały. W ogóle cześć 3cia jak dla mnie bardziej boks przypominała. 4ka przez sieć to jest ogólnie parodia a nie boks, chłopki wyrzucające z siebie 20 prawych prostych i nie spada przy tym stamina w ogóle. Po około 50 walkach rozegranych spotkałem w sieci jednego człowieka który grał technicznie a nie na pałe. Oczywiście standardem jest to że ludzie robią zawodników po 215 cm i wtedy "10 lewych i 10 prawych". Zawiodłem sie mocno na FN4, ludki wyglądają jakby z plasteliny je kto ulepił, obtłuczenia na buźkach to jakby im kto tarke przyłożył do skóry, a gdzie pęknięty łuk brwiowy z trójoki? I gdzie w końcu wpływ nosa na walkę? Dostajesz kilkanaście prostych w kinol a wygląda (kinol) jak 20 letnia Pamela, dalej ładny i powabny, o tym żeby więcej staminy po kilkunastu fangach w nos złaziło także można zapomnieć. Szkoda, bardzo szkoda bo liczyłem na naprawdę ciekawą symulacje a dostałem nieprzymierzając prawie tekkena...:( ale grać i tak gram chociaż zdecydowanie częściej w UFC. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Gra zewsząd nazywana najrealistyczniejszym symulatorem boksu a ty tu z Tekkenem wyjezdzasz.. no co ty. Dlalego ze bokserzy obrażen na nosie nie mają? :| pewnie ze byloby lepiej jakby były, jest sporo innych mankamentów tej gry, ale to nie powód do takiej przesady. FN 4 i tak o wiele realisyczniej oddaje boks, niż ufc oddaje wlake mma. Tylko bez gradobicia tutaj, nie mam zamiaru wszczynać dyskucji FN vs UFC bo sam jestem o wiele wiekszym fanem mma niz boksu, ale troche krwi w octagonie upłynie zanim UFC bedzie tak wierne mma jak FN boksowi. Chodzi mi tu głównie o realizm ruchu zawodoników i oddziałowywania ciosów [co do tego chyba nie ma sie za bardzo co doczepić w FN, co? IMO detekcja kolizji jakiej nie było jeszcze w grach - w ufc sztywne ruchy i zawodnicy wyginający sie w jakies dziwne pląsy po mocniejszych ciosach].

 

A jesli juz doczepilismy sie do "kinola jak 20 letnia Pamela" to warto chyba wypomknąć UFC brak reakcji na low kicki ktore mozna kopać przez przez całą walke a przeciwnik nie zacznie utykać. Ale nie ma sensu tutaj wytykać błędów, ja wybieram FN ze wzgledu na wiekszy realizm i nie moge sie doczekać jakiś newsów o MMA od EA, a UFC życze zeby następna część narobiła jeszcze wiekszego zamieszania niz ta.

 

 

ad. online to chyba nie ma sie co dziwić, każdy chce byc "the greatest of all time" i zniszczyc przeciwnika za cene "noob'ostwa". Ja chetnie ustawie sie na jakis mało masherski pojedynek, jak tylko moj zawodnik w koncu bedzie jakos wyglądał...

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Moglby zagrac ktos ze mna kilka sparingow, pokazac co i jak?

Pogralem troche wczoraj, jakies tam uniki i kontry nawet wychodza, cpu dam rady rozwalic ale jak gram na livie to jeszcze zadnej walki nie wygralem..

Jak cos to gt KamilTHC

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...