Skocz do zawartości

Fight Night Round 4


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wam dobrze :P ja jeszcze nie dostałem ale czekam z niecierpliwoscią :)

 

Zamawiałem 15 czerwca czy mam jakiekolwiek szanse na czapkę ??

 

elvis004 PS3 CZY XBOX ?

Maloki a gdzie zamaiwałeś? Jeśli w ultimie/sklepie PE to dostaniesz, dalej dodają do zamówień ;).

Ja dalej czekam na kuriera, ktoś chętny na obijanie ryjów online :D ?

Odnośnik do komentarza
Zamawiałem w Sklepie PSXEXTREME. Kurier nie przyjeżdża co jest, Do której jeżdżą kurierzy ?

 

Jak wczoraj wysłali, to na pewno dzisiaj będziesz miał chyba, że akurat Twoją paczkę sklep wysłał około 17 z Katowic - to możesz dostać dopiero jutro. Najlepiej otwórz pocztę i sprawdź - powinieneś dostać maila od UPS z numerem swojej przesyłki - potem wbij na stronę www UPS i sprawdź gdzie jest Twoja przesyłka. Co do tego, do kiedy kurierzy doważą przesyłkę - zależy w jakim mieście, w Krakowie UPS przeważnie jest w godzinach 13-15 w biurze. Jak już będziesz znał nr przesyłki to jak chcesz to możesz zadzwonić nawet na infolinie UPS, i ktoś poda Ci numer koma do kuriera, który ma Twoją paczkę.

Odnośnik do komentarza

Gierka już wstępnie obadana :)

Nie wiem skąd narzekania na New Total Punch Control, ja przyzwyczaiłem się po kilku walkach i jest super. Cieszy spory wybór bokserów i możliwość ściągnięcia stworzonych, którzy od razu pojawiają się w odpowiedniej wadze - Rocky Balboa rządzi :D są też Borat, Chuck Norris i inni, również prawdziwy bokserzy nieobecni w grze (Holyfield anyone?). Aha i najważniejsze - są slidersy jak w NBA 2K dlatego pierwsze co zrobiłem to obniżyłem Boxer Speed do minimum i mam szybkość rozgrywki jak w FNR3 :D Na gorąco tyle, zbijam do parku na piwo :)

Odnośnik do komentarza

Po 5h grania moge powiedziec tylko jedno - zaje.bioza. Takich emocji w bijatykach/grach sportowych jeszcze nie miałem. Ilość możliwości rozwalenia przeciwnika poraża - chyba z 2 razy miałem flash KO, porażające uczucie. Kto sie jeszcze nie zdecydował niech bierze, naprawde warto :D.

 

Chętnie sprzedam dołączaną czapkę z autografem Adamka. Jakby ktoś był zainteresowany to niedługo wystawię ją na pchlim targu, kontakt i zdjęcia na gg lub PW ;).

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Też wam tak pod górę idzie (FNR3 tylko liznąłem) - gram Legacy Mode (nowy własny bokser) na poziomie Champion (prędkość nie ruszana) no i jakoś na 8 walk może ze 2-3 wygrałem (nie liczę tych z amateur lig - na starcie w kaskach bo są IMO sporo łatwiejsze niż późniejsze). Przestawiłem na chwilę poziom trudności na Pro ale jest ciut za prosto. To ja się już zestarzałem i refleks nie ten czy rzeczywiście jest tak trudno się odchylić albo "złapać" na kontrę z bloku i bardziej trzeba liczyć, że się trafi niż rzeczywiście polować na high/low cios ?

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilę wczoraj i jest za(pipi)iście :D Walka Tyson vs Ali na najwyższym poziomie (GOAT - tak się chyba zwie) daje ostro radę, musisz uważać dosłownie na każdy cios, czajocha na kontrę jest niesamowita - 1 celny cios i Ali/Tyson leży. Mało grałem w 3 i jeszcze nie udało mi się ubić Ali-ego na tym GOAT ale chyba pozostanę przy tym poziomie trudności bo jest największa frajda z gry :D

Odnośnik do komentarza
po 20 walkach demo, plus 20 walkach u kumpla w wersji full, wystawiam tej grze ocenę 3/10, oprócz ładnej grafiki niema w niej nic co można nazwać słowem "grywalność", dobrze, że nie sprzedałem FN3

 

 

hmmm... po ok 80 walkach w demo i spoconych rękach na myśl o legacy mode i online, musze powiedziec ze FN 4 to dla mnie synonim grywalności.

Odnośnik do komentarza
Wie ktos, w jaki sposob osiagnac ranking Greatest Of All Time w Legacy Mode? wygralem wszystkie 3 pasy i dalej jestem Championem :/

 

Musisz wygrać 51 walk twoja popularnosc musi byc na 100 %.... zreszta sprawdz co musisz jeszcze zrobic w Legacy mode goals jak masz główne menu to przełączasz RT/R2 w ZALERZNOSCI OD KONSOLI :)

Edytowane przez Maloki
Odnośnik do komentarza

Ma ktoś jakiś sposób jak położyć przeciwnika jak już jest "ogłuszony"? Haymakery mi blokują łajzy, a combo np. prosty, prosty, hak nie mają odpowiedniej mocy :P Wkurza mnie to strasznie- walę kolesi po mordzie aż ich mroczy, ale ni chu.ja nie mogę ich potem powalić na deski. Jeszcze ten pedalski klincz robią :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...