Skocz do zawartości

Fight Night Round 4


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

Wpis, tylko z grafa sie nie zgodze (postacie wygladaly naturalniej juz w FN3, tutaj sa jakies takie plastikowe.

Co do nawalania jak popadnie - nie powiedzialbym, bo w FN3 tego nie bylo (wystarczylo wiecej pograc w kariere, potem ta gra naprawde stawala sie hardkorem, nie mozna bylo bezmyslnie grac).

Ciesze sie, ze EA wyda swoje MMA - bo jak wiadmo konkurencja sprzyja konsumentowi (UFC 2009 wiadomo - gierka ekstra, jednak jest duzo rzeczy, ktore moznaby bylo poprawic)

Odnośnik do komentarza
nie jest to za bardzo nic pewnego, ale jeden koles na Gry-OnLine napisal:

obrazek1s.png

 

mam nadzieje ze jest to prawda. wtedy tworzenie zawodnikow ze zjec, nabierze dodatkowego smaczku ;)

Gadałem z kumplem który dziś zakupił gierkę, mieszka w Anglii. I to z Gołotą to akurat 100 % ściema, no ale to chyba oczywiste.

Nie chce mi się wypisywać wszystkich plusów i minusów co kumpel gadał. Ale warte wspomnienia jest moim zdaniem że, podobno tworzenie własnego zawodnika wypada kiepsko, mało opcji, ciężko zrobić "siebie". A zdjęcie swojej facjaty kamerką nie wypada najlepiej. Co wypada dobrze, znajomy chwalił, że można wrzucić swoją muzę z dysku twardego jako piosenkę wejściową dla naszego fightera. Tak więc uśmiał się gdy jego stworzony fighter wchodził przy Peji ;) .

 

Ogólnie jako fanatyk 3, jest strasznie zawiedziony. Słaba kariera, brak większych charakterystycznych różnic między bokserami, hu... powtórki a raczek w pewnym sensie ich brak, ogólnie stwierdził że gra jest noob friendly.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
nie jest to za bardzo nic pewnego, ale jeden koles na Gry-OnLine napisal:

obrazek1s.png

 

mam nadzieje ze jest to prawda. wtedy tworzenie zawodnikow ze zjec, nabierze dodatkowego smaczku ;)

 

To prawda, w menu tworzenia gracza wybierasz nazwisko jakie ma czytac komentator wsrod nazwisk jest wlasnie golota, wiec wystarczy wkleic ladne zdjecia na ea sports i bedzie ten cienki pacholek jak zyw w grze.

 

A co do samego FN4, wszystko jest na prawde na wysokim poziomie fizyka ciosow, uniki, przechodzenie przez bloki, animacje knockoutow. Jedyne co mnie razi to napierdzielanka bo imo gra jest za szybka i nie wazne czy grasz 2 tygodnie czy 2 godziny - szanse sa wyrownane. Takze swoje doswiadczenie mozna pokazac w FN3, w FN4 juz tak niestety nie jest, chyba ze ktos ma refleks na poziomie mistrzow F1 ;]

 

Mimo wszystko jakbym ocienial: 9/10

Odnośnik do komentarza

Troche chyba przesadasz, bo ja widze różnice w tym jak grałem miesiąc temu a jak wymiatam wszystkich i wszystko teraz :). Szczególnie jeśli chodzi o płynność i skuteczność bloków i uników. A nie wydaje mi się żebym wtedy był kompletnym noobkem w operowaniu padem.

Mam już niesamowite ciśnienie na tą gre, a premiera w zapaćkanym polshicie za pare dni...

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
Troche chyba przesadasz, bo ja widze różnice w tym jak grałem miesiąc temu a jak wymiatam wszystkich i wszystko teraz :). Szczególnie jeśli chodzi o płynność i skuteczność bloków i uników. A nie wydaje mi się żebym wtedy był kompletnym noobkem w operowaniu padem.

Mam już niesamowite ciśnienie na tą gre, a premiera w zapaćkanym polshicie za pare dni...

 

Wiadomo sam widze jak gralem na poczatku a jak gram teraz, roznica jest, ale nie uda sie zrobic takiej rpzewagi jak w FN3, nie bylo na mnie mocnego wtedy, a teraz zdarza sie ze padne na deski :)

 

A wracajac do gameplayu, jeszcze kilka rzeczy na plus, ktore od poprzednie czesci sie zmienily, mianowicie nie raz udalo mi sie powalic przeciwnika na deski jednym ciosem :) "One clean punch to victory" nabralo realistycznego wydzwieku w tym momencie :) Dodatkowo treningi - bardziej zajmujace i wymagajace, nie to co w FN3.

 

Btw, wie ktos co za miuzik leci na wejsciowce Manniego Pacquiao w FN4? Wpada w ucho :>

Odnośnik do komentarza

Pytanie do tych co już mają grę lub wiedzą po prostu. W jaki sposób ustawić swoją piosenkę na wejście. Zgrałem płytkę na dysk , później wchodzę w edycje boksera i tam jest muzyka wejściowa. Przechodzę do zakładki nazywającej się mniej więcej własna muzyka i tam jest tylko napisane,że nie ma żadnej playlisty. Może ktoś wie jak sobie poradzić z tym badziewiem?

Odnośnik do komentarza
10 minut temu odebrałem przesyłke,czapeczka,autografik i giera tylko szkoda ze musze czekac do 18,bo tak robote kończe :P ,dozobaczenia na ringu

 

Witam,

 

Kiedy składałeś pre-ordera ? Właśnie czekam jeszcze na kuriera i nie wiem czy dostane czapakę z autografem. Myślę, że się załapałem pre-order od mnie wyszedł -> 12 maja :)

 

Pzodro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...