Skocz do zawartości

Fight Night Round 4


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

No ja tak jak Amer - jestem po prostu oczarowany tą grą. Nie żałuje ani złotówki wydanej na preordera tego cudeńka. Jako, że na Championie przeciwnicy leżą na deskach w 4/5 rundzie to zabrałem się za GOAT gdzie jest jednak trudniej :). No i zawsze pozostaje kumpel z drugim padem a wtedy frajda jest niesamowita :D.

Odnośnik do komentarza

Poza kwestiami o których już pisałem dochodzi tu jeszcze jedna, pierońsko ważna sprawa: siędząc przy nowym FN non-stop gniecie mnie wrażenie, że developer zadbał o dosłownie każdy aspekt tej gry starając się maksymalnie ją dopieścić. I tak (IMO)...

 

menusy - czytelne i intuicyjne

muzyka - chwytliwa (choć generalnie nie jestem fanem tego typu brzmień)

skład bokserów - imponujący!

chytre smaczki w postaci news'ów od EA, edytora wideo czy ciekawych opcji online - obecne

 

Wymieniać tak można naprawdę długo.

 

Wszystko to cieszy jak cholera, a w połączeniu ze wspominanymi wczesniej pokładami grywalności, owocuje tytułem, którem nie jestem w stanie się oprzeć (czyt. odmówić sobie codziennego ślęczenia przy nim).

 

Przy okazji (choć pewnie było juz 24,6 razy omawiane): jak wrzucić własny track na wejście zawodnika (wer. na X360 oczywiście)?

Odnośnik do komentarza

ale ta gra niema grywalności, jest durna, bardziej durna niż tekken, a patrząc na ostatnią walke adamka, to w 4 rundach było tyle ciosów ile w FN4 wybrowadza się w ciągu 30 sekund. To ma tyle wspólnego z boksem co fifa od 99-2007 roku z piłką nożną. Ani to grywalne, ani boks przypominające. Jeszcze raz się zmusiłem, żeby coś w tej grze odkryć i znowu rzuciłem to w cholere.

Odnośnik do komentarza
ale ta gra niema grywalności, jest durna, bardziej durna niż tekken, a patrząc na ostatnią walke adamka, to w 4 rundach było tyle ciosów ile w FN4 wybrowadza się w ciągu 30 sekund. To ma tyle wspólnego z boksem co fifa od 99-2009 roku z piłką nożną. Ani to grywalne, ani boks przypominające. Jeszcze raz się zmusiłem, żeby coś w tej grze odkryć i znowu rzuciłem to w cholere.

fixed.

 

walki na online sa zenujace. downy graja chyba w ta gre tylko;/ maszerka na calej linii.

Odnośnik do komentarza

A to walki bokserskie nie są 12 x 3 min? Nie wiem czy próbowałeś grać Legacy na przynajmniej poziomie Champion, czy tylko np pojedyncze walki najlepszymi zawodnikami. W legacy o mashowaniu mozesz zapomniec. Gra masherska.. u mnie przeciwnicy cpu tak nie grają, jesli ty tak grasz, lub osoby z ktorymi grasz to pewnie tak to wygląda. Gra jest szybka, to nie znaczy ze masherska, zeby wygrać walke w Legacy trzeba uważać do ostatniej rundy zeby czasem nie zaliczyc flasha jak sie ktoś podjara ze zaczyna wygrywać. Miałem taką akcje [mam jeszcze mało rozwiniętą postać] dostalem propozycje walki z nieco lepszym zawodnikiem i dobrze mi szlo do czasu 8 rundy gdzie dostalem kontre, flash i juz nie wstałem, 7/8 rund miałem wygranych.

Odnośnik do komentarza

Udalo sie komus zrobic achievementa Flyswatter (Beat CPU Muhammad Ali on G.O.A.T. using a created boxer in Fight Now)? Problem polega na tym, ze moja postac w trybie Fight Now ma tragiczne statystyki (kiedy w Legacy Mode wiekszosc byla na 100) i walka konczy sie zazwyczaj w pierwszej rundzie po przyjeciu kilkunastu ciosow ;] jest jakis sposob na przeniesienie statystyk z Legacy do Fight Now?

 

Odnośnik do komentarza
Gra zewsząd nazywana najrealistyczniejszym symulatorem boksu a ty tu z Tekkenem wyjezdzasz.. no co ty. Dlalego ze bokserzy obrażen na nosie nie mają? :| pewnie ze byloby lepiej jakby były, jest sporo innych mankamentów tej gry, ale to nie powód do takiej przesady. FN 4 i tak o wiele realisyczniej oddaje boks, niż ufc oddaje wlake mma. Tylko bez gradobicia tutaj, nie mam zamiaru wszczynać dyskucji FN vs UFC bo sam jestem o wiele wiekszym fanem mma niz boksu, ale troche krwi w octagonie upłynie zanim UFC bedzie tak wierne mma jak FN boksowi. Chodzi mi tu głównie o realizm ruchu zawodoników i oddziałowywania ciosów [co do tego chyba nie ma sie za bardzo co doczepić w FN, co? IMO detekcja kolizji jakiej nie było jeszcze w grach - w ufc sztywne ruchy i zawodnicy wyginający sie w jakies dziwne pląsy po mocniejszych ciosach].

 

A jesli juz doczepilismy sie do "kinola jak 20 letnia Pamela" to warto chyba wypomknąć UFC brak reakcji na low kicki ktore mozna kopać przez przez całą walke a przeciwnik nie zacznie utykać. Ale nie ma sensu tutaj wytykać błędów, ja wybieram FN ze wzgledu na wiekszy realizm i nie moge sie doczekać jakiś newsów o MMA od EA, a UFC życze zeby następna część narobiła jeszcze wiekszego zamieszania niz ta.

 

 

ad. online to chyba nie ma sie co dziwić, każdy chce byc "the greatest of all time" i zniszczyc przeciwnika za cene "noob'ostwa". Ja chetnie ustawie sie na jakis mało masherski pojedynek, jak tylko moj zawodnik w koncu bedzie jakos wyglądał...

 

 

Nie chodziło mi tylko o nos, nos podałem jako przykład. Jakoś nie widziałem pękniętych łuków brwiowych które to miały olbrzymie znaczenie dla gry w trójce. Nie mam zamiaru zaprzeczać, animacja w FN4 stoi na najwyższym obecnie poziomie. Low kicków także bardzo żałuje, odbiera to grze naprawde dużo taktyki , po cichu licze że jeśli kiedyś wyjdzie jakaś łatka zostanie to naprawione :). Ale jestem jednak zdania takiego że FN4 jest grą którą łatwiej było "zanimować", nie przyglądałem sie aż tak dokładnie na prace nóg w FN4, wiem za to że w UFC czy to skręt ciała przy sierpie, czy skręt stopy na której trzymana jest noga, chwilowe zasłonienie sie ręką podczas wyprowadzania kopyta, "wyuczone machnięcie" ręką przy wyprowadzaniu fronta i wiele innych rzeczy, wszystko to jest na swoim miejscu i wygląda naprawde dobrze. Mimo świetnej animacji FN4 jest równiez pełna bugów, sam mam 2 nagrane na telefonie komórkowym w postaci filmików i postaram się je wieczorem wrzucić na youtube i podać tu linki do wglądu by nie być gołosłownym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udalo sie komus zrobic achievementa Flyswatter (Beat CPU Muhammad Ali on G.O.A.T. using a created boxer in Fight Now)? Problem polega na tym, ze moja postac w trybie Fight Now ma tragiczne statystyki (kiedy w Legacy Mode wiekszosc byla na 100) i walka konczy sie zazwyczaj w pierwszej rundzie po przyjeciu kilkunastu ciosow ;] jest jakis sposob na przeniesienie statystyk z Legacy do Fight Now?

Jak tworzysz postac w Create Boxer daj siłe na 100, hand speeda też. Potem najlepiej ustawić w opcjach jedną rundę i obniżyć na slidersach możliwości w defensywie i ofensywie oraz wyprowadzanie ciosow przez CPU do zera. Mi wpadło za pierwszym razem :).

Odnośnik do komentarza
Udalo sie komus zrobic achievementa Flyswatter (Beat CPU Muhammad Ali on G.O.A.T. using a created boxer in Fight Now)? Problem polega na tym, ze moja postac w trybie Fight Now ma tragiczne statystyki (kiedy w Legacy Mode wiekszosc byla na 100) i walka konczy sie zazwyczaj w pierwszej rundzie po przyjeciu kilkunastu ciosow ;] jest jakis sposob na przeniesienie statystyk z Legacy do Fight Now?

Jak tworzysz postac w Create Boxer daj siłe na 100, hand speeda też. Potem najlepiej ustawić w opcjach jedną rundę i obniżyć na slidersach możliwości w defensywie i ofensywie oraz wyprowadzanie ciosow przez CPU do zera. Mi wpadło za pierwszym razem :) .

nie wiedzialem, ze tak mozna. dzieki za pomoc ;] Ali i Tyson nawaleni :D

Odnośnik do komentarza

A od kiedy to boks jest taka nawalanka jak FN4? Najrealistyczniejszy symulator? Smiech na sali. Tak moglaby powiedziec tylko osoba, ktora nigdy nie widziala walki bokserskiej. Przeciez w tej grze mamy miliard uderzen na runde, a nasi fighterzy wcale sie nie mecza. Sa jacys pancerni, przyjmuja na klate multum ciosow zanim padna.

Tommo - polecam ci zagrac w FN3, to jest symulator.

Odnośnik do komentarza
A od kiedy to boks jest taka nawalanka jak FN4? Najrealistyczniejszy symulator? Smiech na sali. Tak moglaby powiedziec tylko osoba, ktora nigdy nie widziala walki bokserskiej. Przeciez w tej grze mamy miliard uderzen na runde, a nasi fighterzy wcale sie nie mecza. Sa jacys pancerni, przyjmuja na klate multum ciosow zanim padna.

Tommo - polecam ci zagrac w FN3, to jest symulator.

ale! przekazujesz dalej glupoty opierajac sie na demie. ta walka wyglada calkiem inaczej niz w pelnej wersji. tam masz ustawiony niski poziom i 3 rundy i w nich napierdzielasz jak najwiecej zeby znokautowac przed koncem. w pelnej masz calkiem inna gre. tutaj wlacza sie juz taktyka, gadra i odstep od przeciwnika i szukanie co jakis czas lukiw w jego gardzie. delikatnie, lewym, prawym prostym. jak ja znajdziesz to bombardujesz go ciosami. JAK W PRAWDZIWEJ WALCE! wiec skoncz gadac te farmazony, ktore byly powtarzane przed premiera pelnej wersji. takie rzeczy moze mowic tylko osoba ktora grala w wersje demo.

Odnośnik do komentarza

Demko mi się średnio podobało więc wróciłem do fn3 ale też mi szybko zbrzydło bo grafa mimo że nie taka plastikowa jak w 4 to niestety jest dużo gorsza no i te kontry zupełnie nierealistyczne. Nie myślałem długo i z pewną dozą niepewności pobiegłem do sklepu i kupiłem FN4. Efekt jest taki, że od dwóch tygodni w konsoli nie było innej gry a ja zarywam nocki. Miód, miód i jeszcze raz miód, gra jest piękna. Szkoda tylko, że kariera taka płytka jest. Jedyne info jakie dostajemy to, że ktoś nowy wspina się po rankingach albo zdobył pas. Mogli by się bardziej postarać z odwzorowaniem realiów zawodowego boksu poza ringiem. Brak własnej muzy w wejściu też jest wkurzający natomiast bawię się ostatnio sporo z uploadowaniem zdjęć z easportsworld. Niestety siebie za bardzo nie umiem podobnego zrobić ale już wrzuciłem na neta niezłego Gołotę i Jonaka a w kolejce czekają następni. W ogóle motyw z ściąganiem bokserów jest kapitalny, można fajnie uzupełnić listę fighterów i to często z czytanym nazwiskiem. Generalnie gierka wciągneła mnie na maxa i teraz Andzrzejkiem podbijam World Chamionship na necie w wadze cieżkiej.

 

Gdyby ktoś chciał zagrać to chetnię. Jestem raczej słaby ale preferuje normalny styl boksu, kombinacje, uniki i kontry żadnej masherki i dziwnych akcji typu walenie z byka żeby wyjść z zamroczenia.

 

pozdro. Bogee_PL

Odnośnik do komentarza

Booge gra w fight nighta jest po mnie :D Lepiej byś do pesa wrócił bo po ostatnim patchu się nawet da grać na sieci . Mimo iż wole poprzednią cześć to 4 chce kupić dla online stąd moje pytanie czy warto i jak ten cały onlne wygląda ?? Dużo ludzi ,jakie lagi i jak to wyglada gdy ktoś laguje ?

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza
Booge gra w fight nighta jest po mnie :D Lepiej byś do pesa wrócił bo po ostatnim patchu się nawet da grać na sieci . Mimo iż wole poprzednią cześć to 4 chce kupić dla online stąd moje pytanie czy warto i jak ten cały onlne wygląda ?? Dużo ludzi ,jakie lagi i jak to wyglada gdy ktoś laguje ?

siema ;]

 

To nie przez lagi przestałem grac w pesa ale mniejsza z tym. Generalnie w FN4 można pograć online. Mi zdarzają się małe lagi które czasem są denerwujące bo przecież bardzo ważny jest timing ale gra się fajnie szczególnie w te mistrzostwa gdzie zawodnicy mają specjalnie wyrównane statsy i nie ma raczej przegięć z jakimiś olbrzymami którzy katują cię jednym ciosem na korpus. W każdym razie tak to wygląda po dopiero 10 walkach więc to średnio obiektywny osąd.

 

pozdro Zajman jak kiedyś PES wróci do lat dawnej świetności to może się zobaczymy na jakimś turnieju, na razie nie ma co na to liczyć ;)

 

A tak z innej beczki, jak zdobyć maximum punktów w treningu heavy bag push? Cisne w ten worek jak oszalały i najwyżej prospecta dostane. Pozostałe mam opanowane ale ten jeden jest lipa.

Odnośnik do komentarza
Booge gra w fight nighta jest po mnie :D Lepiej byś do pesa wrócił bo po ostatnim patchu się nawet da grać na sieci . Mimo iż wole poprzednią cześć to 4 chce kupić dla online stąd moje pytanie czy warto i jak ten cały onlne wygląda ?? Dużo ludzi ,jakie lagi i jak to wyglada gdy ktoś laguje ?

 

 

Mimo mojego zawodu tą grą musze przyznac ze online jest rozwiązany fachowo, czasem są lagi ale generalnie na łączu 1mb da sie bez problemów grac. Nie ma też problemów z quitterami bo każdy quit to wygrana przez decyzję dla przeciwnika. Jak najbardziej in plus.

Odnośnik do komentarza
A tak z innej beczki, jak zdobyć maximum punktów w treningu heavy bag push? Cisne w ten worek jak oszalały i najwyżej prospecta dostane. Pozostałe mam opanowane ale ten jeden jest lipa.

 

 

też mam problem z bag push, a to dosc istotny trening. Chodzi glownie o to zeby nie uderzeć dołu kiedy świeci sie góra i na odwrót, wtedy worek wybija sie z rytmu i cofa.

 

Zaczyna mnie wkurzać komentarz, z początku bylo fajnie, ale teraz działa mi na nerwy ten "nowy" sepleniący frajer, w kółko pier..i te farmazony-porównania, jakby nie mogl sie normalnie wypowiedzieć bez snucia historii niczym przypowieści biblijne. Konia z rzędem temu kto umieści kiedyś Bass'a Ruttena jako komentatora:D [btw: Bass pojawił sie w stacji tv w GTAIV] , eh, niezapomniane byly czasy jego komentatorstwa w PRIDE FC.

Odnośnik do komentarza
Ja ten trening juz jakos od tygodnia wykonuje na Champion.Przez okolo 20sekund wale haymakerami,w miare celnie.POtem nawalam jak najszybciej bylejaki ciosami bez R2.Natomiast mam problem z kombosami.

no już tez się zorientowałem, że moja postać ma za mało siły, silniejszymi bokserami też robię to na champion a co do kombosów to fakt, łatwo się pomylić na gałce. W każdym razie nie wiem czy jeszcze będę grał karierę bo gra z żywym przeciwnikiem wciąga dużo bardziej. Każda walka jest inna a niektórzy na serio wymiatają, szkoda, że praktycznie nie możliwym jest dla mnie powstanie po drugim knockdownie ale z tego co widzę to nielicznym się to udaje ^_^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...