Skocz do zawartości

Fight Night Round 4


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu jest dla ciebie porażką?

Dla mnie porazka jest FN4 i jezeli masz z tym problem, to nie czytaj moich postow napisanych w tym temacie. Opisuje SWOJE wrazenia po grze w demo i nikogo nie zmuszam do sugerowania sie moim postem (najlepiej niech sam zagra i wysunie wnioski). Forum jest miejscem do rozmow, opisania wlasnych przemyslen, jak ktos ma problem z zaakceptowaniem zdania innych ,to moze nie powinien pisac postow na forum?

 

PS. Odpowiem od razu na zapedy spienionych fanow FN4. Zagralem najpierw w demo UFC, potem w demo FN4. I po demie stwierdzilem ze bardziej podoba mi sie UFC, dlatego kupilem full wersje (czego nie zaluje). A MMA od EA mam nadzieje ze okaze sie lepsza gra od Undisputed, zeby tamci z kolei mieli konkurencje, wiecie.... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

humanno, niedlugo zostaniesz ambasadorem FNR 4 ;)

 

obie gry sa sa swietne, ale nie oszukujmy sie, jezeli ktras z tych gier jest arcade'owa to tylko UFC. genjuro - przyczepiles sie staminy, ktora twoim zdaniem jest nierealistyczna w FNR 4, ale opierasz swoja teze na demie, ktore ma 3 rundy, ktore zrobione jest tak, bys w tych 3 rundach mogl sprobowac wielu rzeczy, a nie od razu sie zmeczyl. poza tym poziom trudnosci jest niski wiec, jak powiedzial humano, mniej sie meczysz. co do UFC 2009 to rowniez uwazam ja za swietna, ale ma zbyt wiele rzeczy ktore mnie draznia, bym kupil ja pierwsza. np, powtarzalnosc. to samo schodzenie do parteru, te same chwyty w nim, kilka tych samych momentow, zeby sie z np. dzwigni uwolnic.

 

kazdy moze wyrazic swoje zdanie, to jest rzecz oczywista, ale panowie, troche pokory. jezeli jestes fanem jednej z serii i kupiles najpierw UFC a nie FNR 4 to za wszelka cene bedziesz staral sie udowodnic ze to twoj wybor jest wlasciwy i ze kupiles dobrze.

 

oh, come on! :huh:

 

a tak w ogole, to trzeba powiedziec sobie jasno - EA to potrafi dobierac soundtracki do gier! ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś pisze swoją opinię, z którą sie nie zgadzam, to również piszę swoją ze swoimi argumentami, o to chyba mi.in. chodzi na forum? forum DYSKUSYJNE - czyli nie koniecznie poklepywanie sie po pleckach. Jak ktoś tak potwornie czuje sie tym urażony krytyką tego co napisał [ tzw. "zapedy spienionych fanow FN4"] i pod przypływem testosteronu pisze posty [masz problem.. masz problem - jeszcze chwila i byś zaproponował "wyjście na zewnątrz"] to niech sam weźmie kilka głębokich wdechów przed napisaniem.

 

Ambasadorem uśmiechu dla FN nie mam zamiaru być, bo oczywiste ze gra nie jest idealna, ale często ludzie czepiają sie staminy wlaśnie, grając tylko w demo. No i z tym zgodzić sie nie moge, bo każdy kto gral w pełną wersje na poziomie przynajmniej champion wie ze po kilku rundach gradobicia ciosy zadje sie ślamazarnie i nie mozna nawalać bezmyślnie. Obiecuje juz nie karcić i nie wyprowadzać z błędu "spienionych haters'ów FN" bo jak to na forum bywa, każdy swoje wie - i ch.j :)

 

heh, tak zostawmy sobie troche sił na dyskuje przyszłej jesieni, po tym jak wyjdzie MMA :]

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

zaczyna sie, platne dodatki. zawartosc fajna ale cena zbyt wysoka...

 

 

Fight Night Round 4 Boxer Pack

http://blog.fightnight.easports.com/archiv...boxer-pack.aspx

 

Oscar De La Hoya, Vitali Klitschko, Wladimir Klitschko i alternatywne wersje George Foreman'a i Jamesa Toney'a

800 Microsoft points and $9.99

Odnośnik do komentarza

Nie wiem,jak to sie dzieje, ale mi takze wersje demo nigdy nie podchodza tak jak pelne! Demo FNR4 nie wywolalo u mnie zadnego pozytywnego odczucia,nawet bylem sklonny nie kupowac oryginalu, o czym zreszta pisalem pare stron wczesniej, ale mimo wszystko jak zwykle postanowilem obczaic pelna wersje i swoje zdanie bardzo szybko zmienilem.

Uwazmam ze 4ka jest jednak lepsza od poprzedniczki. Z poczatku moze odpychac zbyt szybkim tempem i odczuciem jakiegos arkejdu,ale po 20 minutach treningu, gdy opanujemy juz podstawy zauwazyc mozna szereg zmian na plus wzgledem poprzednika.

Nie bede porownywal boksu do ufc,obydwie gry sa dla mnie swietne - z ta roznica ze boks w singlu o wiele mniej mnie nudzi. Kariera jak zawsze jest dobrze przygotowana, w porownaniu z nuda jaka wylewa sie w ufc...

 

 

Odnośnik do komentarza

kurcze. wiecie panowie jak to jest z tymi awatarami na EA Sport World? w swoim profilu mam ustawiony awatar z X360 i chce dodac PSN ID. no i tutaj pojawia sie problem. wpisuje swoj ID po czym pojawia sie komunikat ze takiego uzytkownika nie mozna znalezc. wtf? nie moge teraz dostac sie do swoich zdjec w Photo Game Face :/

Odnośnik do komentarza
UPDATE - August 17th, 2009: Pricing Change

After further review and taking into account feedback from our community, the team has decided to release the upcoming Champions Pack for only 480 Microsoft points for XBOX LIVE gamers and $5.99 for PlayStation Network gamers. The pack will be made available for XBOX LIVE Gold subscribers on August 27th while Silver and PSN gamers will see the pack on September 3rd.

takze cena spadla do 17 zł (przy aktualnym kursie). fantastycznie, kupuje na bank ;)

Odnośnik do komentarza

Gra wyśmienita i bezkonkurencyjna. Nie będę się powtarzał mówiąc o wspaniałej grafice itp. bo wszystko już w temacie zostało powiedziane. Dodam tylko, że bardzo miło mnie zaskoczyła możliwość wyrzucenia z legacy mode zawodników którzy walczyli np. w latach 70, pasy oraz rankingi. Legacy mode to najmocniejsza strona tej gry.

 

Do czego można się przyczepić?

 

- brak tatuaży przy tworzeniu zawodnika (w ogóle tworzenie pięściarza w FNR3 bardziej mi się podobało)

- nierealistyczne knockdowny (tutaj UFC 09 wypada o niebo lepiej)

- patch na sterowanie

- licencja na "lets get ready to rumble" czy "its showtime" przekroczyła by znacząco budżet?

- tragiczny multiplayer, pole do popisu dla zakompleksionych palantów, a EA ułatwia im tylko sprawę (śmieszne AOL bez konsekwencji, ucieczki, spam)

 

Twierdzenie, że brakuje "kilku zawodników" i przedstawienie tego jako minusa jest zabawne. Brakuje z tysiąca dobrych pięściarzy i co z tego? Chociaż nie ukrywam, że za takiego Morrisona wolałbym Evandera Holyfielda, ale wszystkich nie zadowolisz. Valuev? Kto się tym przejmuje? To poważny symulator boksu, a nie cyrku. Wystarczy, że w rzeczywistości mutant trzyma w łapskach mistrzowski pas i najlepiej jego walki ogląda się przy wyłączonym obrazie...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Warto zianwestowac w FN4 ?

pograłem nieco w demko i powiem ze jakoś gra się tak srednio. NF3 podobał mi się bardzo ale co do 4 mam mieszane odczucia.

 

 

wiesz co, cieżko wbrew pozorom obiektywnie odpowiedzieć na twoje pytanie. Było tu sporo takich co lubowali sie w FN3 a 4 odrzucli... [cześć pewnie grają tylko w demo]. Ja moge ci powiedzieć tak, demo jest banalnie łatwe w porównaniu do gry [a kończe własnie 2 kariere na poziomie champion, czyli nie najnajwyższym]. Przejrzyj ten temat to przeczytasz sobie co ludzie wytykali paluchami w 4. Ja polecam kupic ;) zwlaszcza ze cena juz pewnie jest bardzo przystępna.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gra w multi to jest taki schemat, ze głowa mała.

 

Zrobią barany swoich wymyslonych zawodników pewnie z power 100 i toughness 100 i kozaczą. Na dodatek jedna taktyka - napier... po klacie i non stop przec do przodu, jak to mnie irytuje. Albo alieny, którzy tak się wyuczyli timingu, że praktycznie nie unikniesz ich haymakerów.

 

Zdobede jeszcze tego achievementa za 10 walk wygranych i styka mi tego multi, tylko źródło irytacji.

Odnośnik do komentarza

ja po jakis 5 walkach online odpuścilem granie z przypadkowymi chętnymi, w tych 5 walkach- 5 obsolutnie upośledzonych osób, brali bokserow z listy, ale najwyzszych z najdluzszymi lapami i tak jak tutaj pisano, pracie do przodu i prawy prosty jak idiota, gdy takiego jelenia ogłuszyłem to oczywiscie walił z bańki... ale to oznacze ze gra online jest do dupy, wystarczy zeby przeciwnik był pełnosprawny umysłowo.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja opstatnio sporo pograłem online, powiedzmy ze rezultat upośledzeni/normalni gracze jest jakieś 50/50. Bywa ze mozna normalnie powalczyć, potem chętnie rewanż i ejst git, ale faule, haymakery jako 95% zadawanych ciosów i ucieczki gdy zaczyna sie przegrywać są na porządku dziennym. Albo przeciwnik który ma idealnie wyćwiczone haymakery cofając sie ni ch.a nie pojdzie na przód jesli my przestaniemy napierać, troche brakuje taunt'ów zeby sprowokowac takiego leszcza.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja ostatnio zacząłem znowu pogrywać po sieci i najbardziej mnie wkurzają osoby wykorzystujące lagi i ładujące tyle haymakerów ile fabryka dała oraz lutujący jeden-dwa ciosy na głowe a 100 razy tyle na korpus. Oczywiście standardzik to ucieczki, dzisiaj grałem z typem z którym naprzemiennie posyłaliśmy sie na deski, kiedy ja poleciałem 3ci raz i wstałem wszystko było ok. Ale kiedy to 3ci raz on poleciał i przy ósemce było już wiadome ze nie uda mu sie wstać to sie rozłączył. Norma niestety, mam również wrażenie że grało sie lepiej po sieci przed aktualizacjami, teraz ciężko czasem o nawet 2 kreseczki o trzech nie mówiąc...

Edytowane przez RudiAG
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...