Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
Gość szpic

Potrzebuje zrobic takie trophy:

Party Person

Top of the class

 

Wiec jakby ktos mial czas pomoc zapraszam na pw lub na Wiadomosci w grze ;)

 

oraz jakby bylby ktos mily pomoc z Create

to tez zapraszam :)

moje ID jest nizej

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, prosił bym was o małą pomoc... potrzebuję 4 osoby żeby dobić bąbelki nagród do 100%.. chodzi mi o te 4(?) levele gdzie bąbelki dostępne są od 3x/4x graczy.

 

 

Nabijanie baniek już nie aktualne;p potrzebuje tylko 3 osób które dodałbym do listy znajomych i zagrał z nimi jakąś planszę.

 

 

oczywiście odwdzięczę się serduszkami, ograniem wszystkich waszych leveli, komentarzami, wspomogę w zbieraniu baniek;p Albo piwkiem, jak kto woli :thumbsup:

 

Jeśli są chętni to zapraszam, PSN ID: ShiNo0bi0609

 

zwykle gram po 21

Edytowane przez ShiNo0bi
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

dodatkowe trofea z dlc licza sie do platynki?

bo z poruwnania trofeow ze znajomym z listy wynika ze nie ale jak patrze na liste u siebie to wynika ze tak bo nie ma na nich zadnych + co jasno dawaloby do zrozumienia ze sa dodatkowe.

stad moja zdziwnenie.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Nie ma takiej opcji, zawsze jak kupujesz gre i posiada ona Platyne to jest ona za tą grę :P nie wiem jak to wytłumaczyć, DLC to dodatki czyli jak nazwa wskazuje dodatkowe trofea, ale nigdy nie liczyły się do platyny (obojętnie jaka gra).

tego sie spodziewalem.

pytanie tylko czemu nie sa one jakos specjalnie oznaczone dodatkowym + tak jak jest to w przypadku innych gier?

thx i pozdro..

ps. grywasz jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Gram od czasu do czasu jak trzeba komuś pomóc :P Gra ma wiele możliwości i nie jest taka nudna jak wiele innych tytułów które zaraz po ukończemu ma się ochote sprzedać/wyrzucić/spalić/zapomnieć/skasować*

 

*niepotrzebne skreślić :P

 

Co do tych plusików to patrząc u siebie na te ikony to wygląda to tak:

Jeżeli dodatek jest płatny i wyszedł później niż gra (oddzielnie - Add On), to jest plusik

Jeżeli zaś dodatek jest częścią zakupionej gry lub wyszedł w tym samym czasie - czyli jest odrazu dostępny z daną grą (razem - Core Game), to plusika nie ma.

 

Trofea z plusikami możesz oddzielić naciskając square18x18.png podczas ich przeglądania.

 

Jeżeli się mylę to niech mnie któś poprawi, wywnioskowałem to z układu swoich własnych trofeów :sleep:

Edytowane przez Sito
Odnośnik do komentarza

 

Oczywiście sercujcie i mnie i lvl :)

 

Przydała by się jeszcze pomoc w trofeum z 3 graczami z listy znajomych.

podpisuje sie pod tym :)

a wracajac do trofeow to wszystko sie zgadza poza opcja square18x18.png ktora nie dziala ale za to jestPS3_Triangle.png no problem :)

____________

spoko, thx @Berion

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
Co do tych plusików to patrząc u siebie na te ikony to wygląda to tak:

Jeżeli dodatek jest płatny i wyszedł później niż gra (oddzielnie - Add On), to jest plusik

Jeżeli zaś dodatek jest częścią zakupionej gry lub wyszedł w tym samym czasie - czyli jest odrazu dostępny z daną grą (razem - Core Game), to plusika nie ma.

 

Wydaje mi się, że nie masz racji:

 

Sortowanie na podstawkę i DLC, a co za tym idzie plusiki przy trofeach z dodatków, działa tylko z Trofeami 3.0 i wyżej. Starsze wersje (a więc te w starszych grach) nie mają tego udogodnienia. Głowy za to nie dam, ale jak pracowałem jako QAowiec, miałem dostęp do debug kitów i tam pod trójkątem w gwiazdkowych informacjach podawana była wersja systemu Trofeów (Rebug tego nie oferuje, pole jest 'wyszarzone' w obu trybach). Stąd wysunąłem taki wniosek.

 

 

@4 mE

Nie wiem jak jest w wersjach GoTYE, ale na gołych, zwykłych jest w sklepie (z poziomu gry oczywiście ;]). Po wykupieniu znika cena i można w to wejść, pojawią się dokoła tej "przypinki" levele.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...