Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z tym trofeum gdzie trzeba wystrzelić 40 kulek w mniej niż 5 sekund? Coś próbowałem, ale nie wpada. Jakieś porady jak mashować guzik?

 

Nie ma w tym żadnej trudności :) zwykłe mash'owanie wystarczy, być może już Ci wpadło tylko tego nie odnotowałeś ;)

 

Z innej beczki: odświeżyłem sobie grę, żeby pozbierać trochę trofeów, może ruszyć platynę i nie zmieniam zdania - trybe single(i levele z dodatku) są dość trudne(do przejścia bez utraty życia oczywiście). Generalnie to chyba wina dosyć nieprecyzyjnego sterowania i specyficznej fizyki Sackboya. No nic, trzeba poświęcić trochę czasu na masterowanie.

 

A ja odniosłem inne wrażenie, jakiś czas temu postanowiłem zrobić trofeum "Play" zostały mi dwie ostatnie planety, wszystko zaliczone podczas jednej sesji (koło z drugiego etapu ostatniej planety przeszedłem za 2gim podejściem).

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak to jest z tym trofeum gdzie trzeba wystrzelić 40 kulek w mniej niż 5 sekund? Coś próbowałem, ale nie wpada. Jakieś porady jak mashować guzik?

Pada połóż bokiem na kolanie i palcem wskazującym wciskaj przycisk. Najlepiej napnij palec tak żeby drgał sam, wtedy będzie najprościej. Dla mnie to wcale nie było banalne - nie znoszę mashować w przyciski.

Odnośnik do komentarza

W końcu wbiłem to Quickfire Artiste, ale naprawdę trzeba mashować guzik bardzo szybko. Obecnie wbijam trofea w dodatku, więc jakby ktoś miał ochotę na ubicie Rexa poniżej 2:30, przejście 3 levelu strzelając mniej niż 125 razy albo VR mission, to uderzajcie na PSN albo PW. Chętnie też pozbieram bąbelki na levelach ze story, bo tych do których trzeba dwóch i więcej graczy nie mam prawie wcale.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie trzeba. LBP jest tak skonstruowane, że wszystkie potrzebne pliki są ściągane razem z patchami do gry. Jak kupujesz jakieś (pipi) to ściągasz tylko jeden plik (jakaś/jakieś baza/y danych czy coś w ten deseń). W każdym razie jak nie kupisz to i tak możesz grać na levelach zbudowanych z w oparciu o np. ten MGS Pack. Innymi słowy: trophy też się liczą. Ja kupiłem ten pack (i żałuję :P) dopiero po zdobyciu tych trophy.

 

Po za tym trzeba być niezłym masochistą aby ręcznie to zdobywać. Liczone są tylko ilości kulek, więc wystarczy emiterem je powypluwać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...