Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Trofea już mam prawie wszystkie. Brakuje mi tylko Party Person (bo ciężko się zgadzać z kim kolwiek...) i tych za osercowanie i zagranie w moje lvl. Ale to kwestia czasu :]

 

EDIT: Mam tylko pytanie. Bo w czasie grania na community wciepały mi się do listy trofeów trofea z dodatku do LBP to z MGSem. Muszę mieć ten dodatek, żeby zdobyć platynę, czy mogę spać spokojnie?

Edytowane przez TyskiPL
Odnośnik do komentarza

Trofea już mam prawie wszystkie. Brakuje mi tylko Party Person (bo ciężko się zgadzać z kim kolwiek...) i tych za osercowanie i zagranie w moje lvl. Ale to kwestia czasu :]

 

EDIT: Mam tylko pytanie. Bo w czasie grania na community wciepały mi się do listy trofeów trofea z dodatku do LBP to z MGSem. Muszę mieć ten dodatek, żeby zdobyć platynę, czy mogę spać spokojnie?

 

Możesz spać spokojnie trofea z MGS pack nie są potrzebne do platyny.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Brakuje mi 7 serc dla autora i chyba 29 dla leveli.

 

Krótka piłka proszę o osercowanie mnie (jak to brzmi) i mojego poziomu. Mam 3 konta i z każdego z nich mogę osercować. Tylko dajcie znać komu tzn. dodajcie do kumpli, zostawcie komentarz albo nawet tu na forum wyślijcie wiadomość. Każdemu się odwdzięczę :wink: . Z góry dzięki za pomoc.

 

1.Jeżeli usunę swój level który był już osercowany to te serduszka sumują się do trophy? Czy automatycznie znikają wraz z usunięciem levelu?

2.O co chodzi z tym republish? Znaczy wiem co to znaczy itd. ale jak mam to robić usuwać level i na nowo go wstawiać? Właśnie z tym się wiąże moje pytanie numer 1.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Panowie jest skuteczny sposób na zdobycie trophy za serduszka dla autora i leveli. Mi pomógł i w sumie nie tylko mi; sposób może znany ale mi go podsunął KainGorn (za co jeszcze raz dzięki).

 

Mianowicie wchodzimy w wyszukiwarkę i szukamy najnowszych dodanych leveli. Dalej przeglądamy levele i autorów patrząc czy dana osoba ma wszystkie serca (za autora i level), szukamy takich osób które nie mają. Dalej spisujemy jego nick (psnid) i wysyłamy mu prywatną wiadomość, mniej więcej: "Cześć czy nie chcesz żebym osercował Ci Twoje levele i Ciebie jako autora? W zamian liczę na to samo, pozdrawiam bla bla." oczywiście wiadomość wysyłamy po angielsku. I tyle w temacie.

 

Mi po ok. godzince wpadło trophy (wszystkie serduszka) a trochę mi ich brakowało. Praktycznie każdy godził się i sercował chyba, że trafiłem na osobę która nie znała angielskiego.

 

Aha żeby było szybciej wiadomo, że nie musimy grać we wszystkie levele użytkowników. Wystarczy je tylko sercować. I druga sprawa jak napiszemy wiadomość do pierwszej osoby to skopiujcie ją i potem tylko ją wklejajcie gdy wysyłacie do kogoś innego. Żeby za każdym razem nie pisać od nowa i żeby zaoszczędzić czas.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Trudna ta platyna w LBP? Jak wyglada sprawa z serverami i iloscia ludzi ktorzy jeszcze w to graja,da rade platyne w miare bez problemu wbic?

Na dzień dzisiejszy całkiem sporo ludzi gra w LBP, więc z co-opem problemów mieć nie powinieneś (troszkę gorzej sprawa wygląda jak potrzeba 4 graczy do danej planszy, ale zawsze można się ustawić). Można mieć trudności z przejściem paru leveli bez skucia (Bunkier się kłania, + jeszcze jedna wredna czasówka), jednak praktyka czyni mistrza. Sam u mnie się z tym męczyłem, ale ostatnio jak byłem u kumpla pomóc mu właśnie w przechodzeniu poziomów bez skucia, to poszło znacznie łatwiej niż u mnie za pierwszym razem. Czy w miarę łatwo zdobyć platynę... jakoś arcytrudne to nie jest. Jeszcze należy dodać, że jedno trofeum jest dość czasochłonne do zdobycia, mianowicie chodzi o przechodzenie poziomów stworzonych przez innych użytkowników.

Odnośnik do komentarza

Witam was!

 

Potrzebuję pomocy od 3 chętnych graczy, w zdobyciu 2 trofeów:

 

Party Person

Należy ukończyć poziom razem z 3 innymi graczami, którzy są na twojej liście przyjaciół

 

Jeżeli chodzi o 2 trofeum, to pochodzi ono z Game Packu "piraci z karaibow", jest to trophy które dostaje się za zdobycie wszystkich prize bubles, mam wszystkie prize bubles, poza tymi w przedostatnim poziomie, gdzie są potrzebni 4 gracze. tutaj akurat potrzebuję tylko 2 graczy, gdyż posiadam 2 joypad i moge go w kazdej chwili podłączyć by pojawił się drugi sackboy.

Edytowane przez _One_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...