Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już, nikt nie gra w LBP, że żadnego odzewu ? :P Może, ktoś jednak pomoże z moim problemem ? I przy okazji, jak zrobić planszę by zagrało w nią jak najwięcej osób ? Zrobiłem, jedną ale grały w nią 3 osoby :P

Chodzi Ci, o konkretne trophy żeby 50 osób zagrało w Twój level?

 

Sam wchodź do swojego levelu i od razu wychodź i tak w kółko. Normalnie nalicza jakby inni grali ;].

Odnośnik do komentarza

Przecież napisał, że chodzi mu o to, żeby więcej ludzi grało na jego planszy:

Już, nikt nie gra w LBP, że żadnego odzewu ? :P Może, ktoś jednak pomoże z moim problemem ? I przy okazji, jak zrobić planszę by zagrało w nią jak najwięcej osób ? Zrobiłem, jedną ale grały w nią 3 osoby :P

Czyli jak będzie odświeżał, a jego level wyląduje na 1 stronie to wydaje mi się, że wtedy liczba zagrań mu podskoczy.

Edit: dobra, tobie chyba chodzi o jego pierwszy problem z samouczkiem,a mi o plansze. Nie zrozumieliśmy się. :]

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Te odświeżanie levelu to też o kant d.upy można rozbić ;].

 

Też dostawałem, czytałem takie rady. I mało kto sercował moje levele czy już nie mówię o sercowaniu mnie czyli autora. Najlepszy sposób to ten co napisałem stronę- dwie strony temu. Wysyłać wiadomości z prośbą.

 

I przy okazji 50 osób zagra w Twój level. Chyba, że chodzi mu tylko o te trophy z 50 osobami to tak jak napisałem niech sam wchodzi i wychodzi do swojego levelu też mu naliczy 50 wejść.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o serca, to rzeczywiście odświeżanie levelu nic nie da, ale fazzerowi chodziło o liczbę zagrań, a tam się już przydaje.(ja dzięki temu sprawiłem, że w mój level zagrało ponad 1000osób) A co do tego wchodzenia i wychodzenia, to nawet nie wiedziałem, że tak można.

 

Co do serc, to zgadzam się z tobą - trzeba wysyłać wiadomości do osób, które stworzyły level H4H wtedy powinno wpaść.

Odnośnik do komentarza

Już tyle czasu się męczę z tym "osercowaniem użytkownika", tworze levele h4h, prosze o osercowanie w levelach stworzonych przez innych użytkowników, sercując odrazu ich, nawet na forum prosze, i tak to strasznie cieżko idzie :P mam 22 serca na swoim profilu. Najcięższe trophy z jakim się zmagałem :P

 

 

Panowie jest skuteczny sposób na zdobycie trophy za serduszka dla autora i leveli. Mi pomógł i w sumie nie tylko mi; sposób może znany ale mi go podsunął KainGorn (za co jeszcze raz dzięki).

 

Mianowicie wchodzimy w wyszukiwarkę i szukamy najnowszych dodanych leveli. Dalej przeglądamy levele i autorów patrząc czy dana osoba ma wszystkie serca (za autora i level), szukamy takich osób które nie mają. Dalej spisujemy jego nick (psnid) i wysyłamy mu prywatną wiadomość, mniej więcej: "Cześć czy nie chcesz żebym osercował Ci Twoje levele i Ciebie jako autora? W zamian liczę na to samo, pozdrawiam bla bla." oczywiście wiadomość wysyłamy po angielsku. I tyle w temacie.

 

Mi po ok. godzince wpadło trophy (wszystkie serduszka) a trochę mi ich brakowało. Praktycznie każdy godził się i sercował chyba, że trafiłem na osobę która nie znała angielskiego.

 

Aha żeby było szybciej wiadomo, że nie musimy grać we wszystkie levele użytkowników. Wystarczy je tylko sercować. I druga sprawa jak napiszemy wiadomość do pierwszej osoby to skopiujcie ją i potem tylko ją wklejajcie gdy wysyłacie do kogoś innego. Żeby za każdym razem nie pisać od nowa i żeby zaoszczędzić czas.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Co do tego wysyłania wiadomości z prośbami o osercowanie to nie pomyślałem, trzeba będzie próbować. teraz wysłałem z 20 wiadomosci, tylko jedno serce dostałem, a połowa ludzi odpisywała coś w stylu "NO H4H" i "H4H niszczy little big planet". W sumie troche racja, no ale trudno, trzeba będzie próbować, bo głupio tak darować to sobie, mając tylko jedno trophy do platyny :P

Odnośnik do komentarza

Co do tego wysyłania wiadomości z prośbami o osercowanie to nie pomyślałem, trzeba będzie próbować. teraz wysłałem z 20 wiadomosci, tylko jedno serce dostałem, a połowa ludzi odpisywała coś w stylu "NO H4H" i "H4H niszczy little big planet". W sumie troche racja, no ale trudno, trzeba będzie próbować, bo głupio tak darować to sobie, mając tylko jedno trophy do platyny :P

Znam ten ból też myślałem, że nie dam rady z tym trophy i nie będzie platyny.

 

No ale tym sposobem w ciągu godziny, dwóch zdobyłem wszystkie serca z nadwyżką ;]. Wysyłaj, wysyłaj do bólu wiadomości. Tylko pamiętaj staraj się wysyłać do osób które również nie mają wszystkich serc, jest większa szansa, że też chcę zrobić te trophy i Ci/Cię osercują.

 

Poza tym jak ja robiłem te trophy (bodajże w grudniu) to nie wiem czy były jakieś problemy z aktualizacjami. Ale wysyłałem wiadomości do osób, żeby mi sercowali, godzili się itd. ale serc nie miałem. Dopiero jak wyłączałem grę i włączałem po jakimś czasie to dopiero wtedy się aktualizowały.

 

Jest jeszcze jeden patent ale tylko na serca za levele, za autora to nie przejdzie. Dajmy na to, że masz już 30 serc dla autora i brakuje Ci ok. 20 (mniej lub więcej) serc za levele. Maksymalnie możesz zrobić 20 leveli, nie wiem ile masz zrobionych. Ale jeżeli mniej niż 20 to kopiuj jakiś level i wstawiaj go jako nowy. I tak aż do 20 leveli. Teraz możesz osercować sam sobie te levele, i normalnie zalicza Ci te serduszka do trophy. Plus jeszcze możesz osercować je z drugiego konta, które pewno posiadasz. To daje Ci razem 40 serc za levele z dwóch kont czyli praktycznie wszystkie potrzebne serca za levele.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ile ja się męczyłem z tą platyną.. Koniec świata! ale wreszcie wpadła, a raczej za kilka minut wpadnie. ;p Nawet wysyłanie miliona wiadomości nie dawało wymiernych korzyści. Jako akt desperacji wymyśliłem historię z zakładem z kumplem o jak największą ilość gier i serc na tym samym levelu u mnie i u niego! i to był strzał w dziesiątke. Ludzie zaczeli grać i odpisywać.. Dodatkowo jak odpiszą można poprosić o serce dla autora. Polecam coś takiego tym którzy jeszcze walczą z LBP :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Krótkie pytanko: W levelu "The wedding Reception" w rozdziale "The wedding" jest ekstra plansza do odblokowania. Zbieram klucz i dalej widnieje kłódka-nie odblokowywuje się. Czy to jest glitch? Jak tak czy trofum "Play" gdzie muszę ukończyć wszystkie bez umierania będzie mi zaliczone. Pytam bo nie wiem czy się męczyć ;/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

 LBP to platynka, którą huntuje aktualnie więc zapewniam, że jestem aktywny i sprawdzam kto osercowal mnie i moje levele. odwdzięcze się, tylko pamiętajcie zostawić comment'a. standardowo prosze o serducha dla mnie, mojego levelu (Trophy Booster) oraz fajnie byłoby jakbyście też przeszli levelik (jakaś trofka za to też jest). oczywiście zrobię też chętnie trofki za grę z 3 osobami z listy znajomych i za wygranie w grze dla 4 osob.

 

 

 

edit: CREATE trophy jest moje! :) 50 serc dla leveli najlepiej uzyskac tak jak ktos tu juz pisal- uploadujemy 20 pustych leveli, zakladamy konto (lub dwa) na psn a nastepnie osercowujemy te 20 leveli z nowoutworzonych kont. jezeli idzie o 50 zagran na naszym lvl to równiez korzystamy z innego konta, wskakujemy w pusty level zawierajacy tylko start i finish i maszujemy restart az do uzyskania 50 przejsc. najgorzej jest oczywiscie uzyskac 30 serc dla autora- najlepiej mixowac wszystkie mozliwe techniki, czyli h4h w komentarzach, wiadomosci do userow, sercowanie nowych uzytkownikow i prosba o return serc no i oczywiscie korzystanie z roznych for internetowych zajmujacych sie trofkami (polecam ps3trophies.org). zostalo mi teraz rozegranie 150 community levels i zrobie to z przyjemnoscia bo odkrywam mase genialnych plansz kazdego dnia

 

 

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...