Skocz do zawartości

Auto do 25 tys.


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Ja tez w najblizszym czasie bede szukal auta do okolo 20tys zł. Samochod ma byc dla mnie, napewno nie diesel. Jezdze Polówka 6N z 1.0 silnikiem ( rakieta ). Jako ze lubie hatchbaki i moja polo przyjemnie sie jezdzi myslalem nad zakupem polo 6n2 w wersji GTI. Przynajmniej bym troche zaosczedził. Z drugiej strony chcialbym cos bardziej sportowego, najlepiej jakiegos coupe. Padł pomysł na Hyundaia Coupe, modelu po 2002r. z silnikiem 2.0 16v 150km. Napewno wiecej przyjemnosci z jazdy bede mial Hyundaiem, nawet lepiej bedzie mi sie na niego patrzec, jednak nie chce z samochodu robic skarbonki, chce miec auto, w ktore chce pozniej wkladac jak najmniej pieniedzy. OC przezyje i paliwo, gorzej z awaryjnoscia i czesciami. Jakies propozycje? : )

Odnośnik do komentarza

Ja tez w najblizszym czasie bede szukal auta do okolo 20tys zł. Samochod ma byc dla mnie, napewno nie diesel. Jezdze Polówka 6N z 1.0 silnikiem ( rakieta ). Jako ze lubie hatchbaki i moja polo przyjemnie sie jezdzi myslalem nad zakupem polo 6n2 w wersji GTI. Przynajmniej bym troche zaosczedził. Z drugiej strony chcialbym cos bardziej sportowego, najlepiej jakiegos coupe. Padł pomysł na Hyundaia Coupe, modelu po 2002r. z silnikiem 2.0 16v 150km. Napewno wiecej przyjemnosci z jazdy bede mial Hyundaiem, nawet lepiej bedzie mi sie na niego patrzec, jednak nie chce z samochodu robic skarbonki, chce miec auto, w ktore chce pozniej wkladac jak najmniej pieniedzy. OC przezyje i paliwo, gorzej z awaryjnoscia i czesciami. Jakies propozycje? : )

 

Hyundai spoko. Moze Honda CRX Del Sol, Mazda MX-5, MX-3?

Odnośnik do komentarza

@Wampis

 

Astra II coupe ale nie ma tego charakteru, chyba ze III w 1.8 ale cena juz za duza.

 

@Lucek

 

Wszystkie lansowozy co mi pokazales troche stare, a nie chce sie cofac rocznikowo. Z nich tylko MX-5 sie prezentuje imo dobrze, lecz 2 miejsca to za malo. Czasami jednak chcialoby sie zrobic wypad w 4 i wtedy juz zonk.

 

@MeL

 

co 3 osoba jezdzi a4,a6 oraz passatem. myslalem jeszcze o a3 w 1.8t ale mam wrazenie ze jaki nie kupie to bedzie zajechany, pozatym tez jezdzi tym co 3 osoba i brzydnieje juz mi =/

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Alfa 156 z silnikiem 2.0, albo 2.5V6. Bardzo ładną kupisz za 15 tysi, zostaje 5 na wymianę rozrządu i porobienie zawiechy. Jeżeli będziesz dbał to pojeździsz. Ja swoją już mam 3 lata i bardzo sobie chwalę

Odnośnik do komentarza

 VW/Audi/Seat, Skoda... i reszta.

Dla mnie auta grupy VAGa są po prostu swoimi kopiami, tak na dobrą sprawę w większości przypadków różnica jest tylko w wyglądzie. Ma to na pewno wiele zalet, między innymi spadają koszty produkcji. Ogólnie też dzielę samochody na dwie kategorie, mercedesy i reszta samochodów. Miałem kiedyś merca i mimo jego wiekowości wywarł na mnie ogromne wrażenie. Jeśli miałbym sobie wybrać auto byłby to właśnie mercedes :) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja bym brał coś takiego http://moto.allegro.pl/item1088451455_saab_2_0_turbo_150ps_alu_skora_climatronik_navi.html Co prawda ma już 9 lat i dla mnie to starość, lecz wyposażenie go ratuje. Silnik wystarczający jak na polskie realia, chociaż ja osobiście wolałbym coś oszczędniejszego czyli w dieslu. Pewno Wam się nie spodoba ale mi jak najbardziej. Kolor mógłby mieć inny bo granatowy jest zbyt pospolity na samochodach, lecz jest używany więc salonu nie wybieram i musiałbym iść na pewne ustępstwa. Eh, starzeje się.

 

Chociaż tym też bym nie pogardził

 

http://moto.allegro.pl/item1085972205_bmw_320d_e46_150km_wersja_limitowana_super_stan.html do pełni szczęścia brakuje skóry, ale jak już zostało napisane, w autach używanych nie można mieć wszystkiego, po prostu trzeba lubić samochody niezależnie od marki i ja to czynię

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...