Skocz do zawartości

Auto do 25 tys.


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

Volvo jest zbudowane na Mitsubishi Carismie, dopiero następna generacja po 2003 roku jest Fordowska. Miałem kiedyś znajomego z V40 i jakoś nie był nim szczególnie zahcwycony bo ciągle coś. Nie wiem czy to wina ewentualnie przelatanego egzemplarza czy one tak mają.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

ja juz glupieje, kasiora odlozona, ale zmieniam zdanie nonstop jak kobieta.

 

zalezy mi przede wszystkim, zeby fura nie byla awaryjna. nie jezdze duzo bo ok 700 kilometrow miesiecznie, ale wolalbym uniknac drogich napraw, ceny paliwa juz wystarczajaco dobijaja.

 

aktualnie najbardziej jestem nastawiony na mazde 323f. civic 7 mi sie podoba, ale do 18k ciezko znalezc fajny egzemplarz. sa albo podejrzane, albo w kolorze 'jasny blekit'.

Odnośnik do komentarza
Gość slavssn

Obecnie Audi stoi na równi z Mercedesem i BMW, a pod względem wykonania wnętrza nawet z nimi wygrywa (A7, A8). To nie te czasy, kiedy Audi goniło czołówkę. Jedyny aspekt, w którym Audi przegrywa (niestety bardzo istotny), to przedni napęd w podstawowych wersjach większości modeli. Nie powiedziałbym natomiast, żeby prestiż marki był niższy, a chyba Tobie właśnie o to chodzi. Zwłaszcza w Polsce Audi cieszy się ogromną renomą, co ma zresztą odzwierciedlenie w cenach całej gamy modelowej.

Odnośnik do komentarza

Lol ale ja nie mowie o pogladach tylko o faktach. W czym jedna marka goni druga ? BMW Lepiej wykonane w srodku ? Zapraszam do salonu, lepszy naped na wszystkie kola ? Bo tak to mozna powiedziec, ze Alfa tak naprawde to jest samochod, jakas poroniona kwintesencja motoryzacji, sportu, dziwnej duszy i innego badziewia a niemieckie limuzyny sa fe. Bo jak mowimy o jakichs dziwnych pogladach i tajemniczych "pewnych kregach" to dyskusja jest bez sensu. Fani Mazdy nigdy nie zamienia swojej szóstki na Mercedesa bo twierdza, ze Mazda lepsza.

Odnośnik do komentarza

Nie twierdzę że audi jest złym samochodem, choć osobiście nie kupił bym auta tej firmy. Przytoczę tylko taki przykład, jednego z szefów mojej firmy. Zmienił on swoje BMW 730D, które już swoje wysłużyło i zaczęło się psuć (450tys. km zobowiązuje ;) ). Kupił około roczną A8, oczywiście full opcja i... sprzedał po kilku miesiącach z dość dziwnego powodu... otóż podobno w środowisku jego znajomych uważano że zmienił auto na gorsze... bo audi to taka "plebejska marka". Osobiście twierdzę że jest to kwestia jakichś dziwnych poglądów i stereotypów. Aczkolwiek nową serią 7 którą ostatnio zakupił jeździło mi się o niebo lepiej, ale to tylko moje subiektywne odczucia ;)

Odnośnik do komentarza

Bryłę to auto ma moim zdaniem piękną, wnętrze też jest niczego sobie ;) Czytałem w którejś z gazet motoryzacyjnych że diesle mazdy to straszna bieda w serwisowaniu(ceny zabijają). Ile w tym prawdy trzeba by zapytać kogoś kto orientuje się w temacie nieco lepiej, ale z tego co wyczytałem nawet wymiana wtrysków jest dobre kilka tysięcy droższa niż w silnikach niemieckich czy francuskich.

Odnośnik do komentarza

Nie twierdzę że audi jest złym samochodem, choć osobiście nie kupił bym auta tej firmy. Przytoczę tylko taki przykład, jednego z szefów mojej firmy. Zmienił on swoje BMW 730D, które już swoje wysłużyło i zaczęło się psuć (450tys. km zobowiązuje ;) ). Kupił około roczną A8, oczywiście full opcja i... sprzedał po kilku miesiącach z dość dziwnego powodu... otóż podobno w środowisku jego znajomych uważano że zmienił auto na gorsze... bo audi to taka "plebejska marka". Osobiście twierdzę że jest to kwestia jakichś dziwnych poglądów i stereotypów. Aczkolwiek nową serią 7 którą ostatnio zakupił jeździło mi się o niebo lepiej, ale to tylko moje subiektywne odczucia ;)

Glupi byl ten szef,ze pod wplywem innych zmienil auto.

 

Mowcie o Audi co chcecie,ale wnetrze nie ma sobie rownych. Quattro to samo.

Odnośnik do komentarza

Bryłę to auto ma moim zdaniem piękną, wnętrze też jest niczego sobie ;) Czytałem w którejś z gazet motoryzacyjnych że diesle mazdy to straszna bieda w serwisowaniu(ceny zabijają). Ile w tym prawdy trzeba by zapytać kogoś kto orientuje się w temacie nieco lepiej, ale z tego co wyczytałem nawet wymiana wtrysków jest dobre kilka tysięcy droższa niż w silnikach niemieckich czy francuskich.

Fakt, też wiele niedobrego słyszałem o tych starszych dieselkach Mazdy. Lepiej jakiś benzyniaczek 1.8-2.0.

 

Z "pierwszej ręki" potwierdzam - ceny nowych/regeneracji układów wtryskowych i turbin do mazdy to dość spore kwoty jak do wartości auta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...