Skocz do zawartości

Auto do 25 tys.


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

Sekta fanow 1.9 Tdi jest chyba najbardziej radykalna grupa obok hamasu i posiadaczy sprzetu apple'a .W sumie sam sie do nich zaliczalem,ale teraz patrzac przez pryzmat czasu ciezko byloby mi sie zachwycac ta jednostka. Niesamowite jak dziedzictwo "pali pińć w miescie " przechodzilona co raz to nowsze i mocniejsze wersje.

Odnośnik do komentarza

 

Kubaa: tylko muszę brać też pod uwagę że to auto będzie do tłuczenia kilometrów, więc jednak bardziej odpowiadałby mi diesel. Tym bardziej że profil mojej obecnej pracy sprzyja zdobywaniu taniego ONu ;)

 

Jeżeli masz zamiar zalewać zupe z TIRów to nie kupuj auta z pompowtryskiwaczami tylko na pompie rotacyjnej bo uwalisz odrazu wtryski takim paliwem ;)

 

Nie jeżdżę TIRem więc spoko, choć nowe silniki w ciężarówkach wymagają równie dobrego paliwa co osobówki, więc nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza

Na wiosce BMW na pewno zrobi większy szacunek niż seat.

 

Na wiosce to się szacunek zdobywa Passatem, albo Golfem :P

 

Dokładnie. Każdy szczyl z wiochy marzył najpierw o Golfie a potem o Passacie albo Vento ;) Sry ale stwierdzenia, że BMW jest na wioske są tylko od ludzi, którzy nie mieli nigdy BMW. Ten samochód prowadzi się nieporównanie lepiej niż każdy inny. I mówie to jako stary posiadacz Seata Leona, Golfa 3 i E36. I nie wiem jak tam w Bielsko-Białej u was z geografią stoicie ale Szczecin to nie wioska ;)

 

Sprawdź Mercedesa. To jest klasa sama w sobie. Dzisiaj na tvn turbo widziałem jakiegoś starego grata za 3 tysiące ale naprawdę nawet jak na te czasy robił wrażenie. BMW jest raczej droższe w utrzymaniu i dla szpanu, aby lachona wyrwać.

Odnośnik do komentarza

Mercedesa to ja sobie kupie jak będe miał trójke dzieci i prace za biurkiem. Na razie jestem młody i potrzebuje czegoś co podczas prowadzenia daje frajde :) Z autami jak ze wszystkim - apetyt rośnie w miare jedzenia. 100KM mało, 120KM mało, kolejne 150KM no to już ok ale mało, a teraz czas na 200KM. Z wiekiem człowiek mądrzeje pewnie i kupuje tego Mercedesa w końcu ;)

Odnośnik do komentarza

Hej. Mam Do testowania na 5dni Audi a6 2.4 benzyna 165km. Cudowna limuzyna. Ma juz swoje lata bo jest z 97. Ksiazka serwisowa wypelniona, Co roku robiony przeglad. Auto ma przejechane 103tys. Zastanawia mnie tylko ile to pali. Do pracy jade tylko oo autostradzie. No i mieszkam w Niemczech. Mial ktos z was takie auto.

Edytowane przez Luk248
Odnośnik do komentarza

Mercedesa to ja sobie kupie jak będe miał trójke dzieci i prace za biurkiem. Na razie jestem młody i potrzebuje czegoś co podczas prowadzenia daje frajde :) Z autami jak ze wszystkim - apetyt rośnie w miare jedzenia. 100KM mało, 120KM mało, kolejne 150KM no to już ok ale mało, a teraz czas na 200KM. Z wiekiem człowiek mądrzeje pewnie i kupuje tego Mercedesa w końcu ;)

Te 200KM to też nie jest jakoś dużo bardziej bym powiedział, ze minimum. Chyba, że ktoś przesiadł się z malucha to z początku może mieć frajdę.

 

15lat i 100000km można zostawić bez komentarza

Edytowane przez Hlipo
Odnośnik do komentarza

W Niemczech są miejsca gdzie bym pojechał. W Polsce mógłbym zaryzykować na nielicznych odcinkach przy małym ruchu (np. A4 blisko granicy ma długie, równe proste).

 

Ale zgadzam się, moc do 200 koni może przydawać się na co dzień, pomaga w wyprzedzaniu i pozwala unikać redukcji biegu. Przy czym samochody o tej mocy nadal są zupełnie cywilizowane. Więcej to już tylko dla zabawy, przyjemności z jazdy albo szpanu, w praktyce nie jest do niczego potrzebne (ojciec kolegi miał Vectrę OPC - to już był samochód sportowy i sprzęgło twardo chodziło, łatwo było zerwać przyczepność, o felgi był strach na krawężnikach, a z mocy rzadko kiedy w pełni korzystał).

Odnośnik do komentarza

Auto do 25tys? Przepis na sukces:

Kupujemy Honde CIvic za 8k golda, robimy swapa na silnik 2.0 200km z type r (10k golda), na glebie z nia (2k golda) + dobre kolo (3-5k golda) i gotowe.

Kto tak uwaza łapka w góre!

jedynym problemem będzie to ze nadal to będzie civic w którym wszystko trzeszczy i ma tragiczne wnętrze.

idąc dalej nawet karton z silnikiem z ceebeera będzie szybki.

nigdy zresztą nie zrozumiem dlaczego ludzie tuningują civici czy inne golfy.

auto musi miec bryłę która ma choć trochę atrakcyjny kształt i nie jest hatchbakiem służącym z założenia do jeżdzenia w tygodniu do roboty i na zakupy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@POSNANIAK

 

Dokładnie. Dla mnie NAJWAŻNIEJSZE jest wnętrze auta. Musi być wygodnie i ładnie. Nie lubie Mercedesów ze wględu na ich archaiczne deski rozdzielcze. To samo tyczy się rozchwalanych E39. Z zewnątrz auto cudowne. Ale jak oglądałem je w środku to trąci latami 90-mi. Dlatego zdecydowałem się na E46. W środku jeszcze w miare wygląda no i ma pełne komfortowe wyposażenie.

 

Marzy mi się kiedyś zrobienie jakiegoś starego auta z wielkim silnikiem i jazda w jakiś amatorskich zawodach no ale na to niestety trzeba mieć czas i pieniądze :(

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

Auto do 25tys? Przepis na sukces:

Kupujemy Honde CIvic za 8k golda, robimy swapa na silnik 2.0 200km z type r (10k golda), na glebie z nia (2k golda) + dobre kolo (3-5k golda) i gotowe.

Kto tak uwaza łapka w góre!

jedynym problemem będzie to ze nadal to będzie civic w którym wszystko trzeszczy i ma tragiczne wnętrze.

idąc dalej nawet karton z silnikiem z ceebeera będzie szybki.

nigdy zresztą nie zrozumiem dlaczego ludzie tuningują civici czy inne golfy.

auto musi miec bryłę która ma choć trochę atrakcyjny kształt i nie jest hatchbakiem służącym z założenia do jeżdzenia w tygodniu do roboty i na zakupy.

Civicow i golfow nie mozna tuningowac ale Prelude juz tak? :) Civic w coupe tez nie nadaje sie? Idac dalej tym tokiem mozna stwierdzic ze wypuszczenie hot hatchy mija sie z celem przykladowo civic type-r, mazdy mps itp

Zaraz poleca glosy ze jezeli chcesz tuningowac auto na zakupy to lepiej po prostu kupic juz w wersji sportowej. Pewnie tak by bylo fajne gdyby byly latwo dostepne.

Nie jestem typem czlowieka co wydaje ostatnie pieniadze na auto by miec kilka km wiecej. Chce po prostu miec auto, ktore na drodze prezentuje sie lepiej od seryjnego modelu. Dlatego dla mnie fajna felga i dosc nisko zawieszone auto jest dla mnie priorytetem a silnik to juz kwestia potrzeb.

Odnośnik do komentarza

Na co te super star trekowe zawiechy, fele i swapy silnika jak za kazdym razem siadajac do takiego auta ma sie moralnego kaca a jakosc plastiku moze zabic ?

 

dsc00675b.jpg

 

tz0_P1290216.JPG

 

C27608306_13.jpg

 

 

To tak jakby odrestaurowac Warszawe lub Trabanta - no fajnie fajnie ale to dalej trabant, i pasy małysza ani oryginalny felunek OZ czy tam BBS tego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

Marzy mi się kiedyś zrobienie jakiegoś starego auta z wielkim silnikiem i jazda w jakiś amatorskich zawodach no ale na to niestety trzeba mieć czas i pieniądze :(

 

Niech zgadne, jakieś BMW?

 

Raczej coś lżejszego bo budy BMW za dużo ważą na zabawe na torze. O wtedy by się przydał taki mały CIVIC z wielkim silnikiem.

Odnośnik do komentarza

Co tymi zdjeciami probujesz osiagnac? 2 fota to jakies agrotuning a 3 fotka z srodka jest bardzo fajna. mialem przyjemnosc siedzenie w tym aucie i nie moge zlego slowa powiedziec. Prosto i schludnie w dodatku deska obita jest jakims miekkim przyjemnym materialem.

 

Jeżeli nie możesz złego slowa powiedziec to znaczy, ze masz bardzo niskie wymagania i nie potrafisz docenic innych marek, w ktorych wnetrze jest o wiele lepsze. To tak jak mowic, ze lanos lub nubira ma bardzo porzadne wnetrze. Albo fiat palio łikend.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...