Skocz do zawartości

Auto do 25 tys.


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca tak jest. Ja zawsze sprawdzam wszystkie te ubezpieczalnie direct licząc sobie składkę na ich stronie + idę do multiagencji. W zeszłym roku najtaniej wyszło właśnie w takim biurze i to w Ergo Hestii. 2 lata temu w Link4, więc jak dla mnie warto poświęcić tę ~2 godziny i sprawdzić wszystkie opcje online + przejść się do takiego biura.

Odnośnik do komentarza

Mi się najbardziej opłacało w AVIVIE.

 

Sam od jakiegoś dobrego miesiąca jestem jestem w trakcie poszukiwać auta, dla Żony, aczkolwiek sam też będę nim jeździł;), budżet (absolutny max) - 30 tys.

Prze(pipi) ciężko mi coś znaleźć, brałem pod uwage kilka aut (BMW 1, Ceed, Lancer, Mazda 3), ale ostatecznie stanęło na Hondzie Civic VIII (UFO). Ogólnie, przez ten miesiąc praktycznie nic nie wpadło mi w oko, nawet nie oglądałem żadnego egzemplarza:/.

Jako forumowi fachowcy możecie się wypowiedzieć o moim wyborze;). A jak ktoś będzie miał coś ładnego w okolicy to dawać cynk (silnik tylko 1.8 V-TEC) :).

Odnośnik do komentarza

Sorki chodziło mi o Mazdę CX7. Zarówno Xtrail jak i taka Mazda to rząd 25-30 tysi. Tylko widzę, ze z Jukiem przegralem :D mnie tam bardziej kręci Suvik od Civica. Lucek jechałeś moim XTrailem, auto warte 20 tysi, dziesięcioletnie, a tu budżet pozwala na kupno nowszego. Wrzucam ideę, rzućcie po prostu okiem przecież nikogo nie zmuszam :)

Odnośnik do komentarza

No dobra panowie a co powiecie na Audi TT z lat 1998-2006 czyli pierwszy wypust. Jakie sa dla niego alternatywy w kwocie do 15-18 tys? Mysle, ze TT spelnilo by moje wymagania jezeli idzie o auto. Czyli nieduze, mocne, fajny wygląd, spalania nie biore pod uwage. No i nie ukrywam, ze TT naprawde mi sie podoba i to juz od kilku lat.

Odnośnik do komentarza

Kolega miał kup dostaćić TT. Sporo się interesował i większych wad nie znalazł. Myślę, że to dobry wybór, ale sam nie jeździłem

 

Civic? Mi się bardzo podoba, ale przyczepność nie należy do najlepszych. Btw widzieliście te porównanie w top gearze?

http://www.youtube.com/watch?v=D1nCp8yjsyY&feature=youtube_gdata_player

Odnośnik do komentarza

Znów bez przesady z tym gadaniem, że jak rodzina to od razu wielka furmanka zwana kombi.Gdyby tak każdy myślał, to na ulicach i parkingach zrobiło by się strasznie nijako, o miejscach do parkowania już nie wspominając bo niektórzy są za tępi na parkowanie takimi krowami i widać to zwłaszcza pod dużymi centrami handlowymi.

No chyba, że mówimy o rodzinach typu 6osób i więcej no to ok

Odnośnik do komentarza

Zależy jak dużo się podróżuje samochodem w powiedzmy 4 osoby. Jak ktoś często i tak wybiera pociąg albo samolot, AGD czy RTV zamawia w necie albo kupuje z dowozem do domu, to przez 99% czasu i tak nie pomyśli, że większy i bardziej praktyczny bagażnik mógłby się przydać. Z kolei jeden wyjazd za granicę w komplecie wystarczy, żeby przekonać się, że nawet te 600 litrów można by szybko zapchać.

 

Niemniej dla mnie też kombi po prostu wyglądają bardzo dobrze, więc nie miałbym jakieś szczególnej motywacji żeby ich unikać. A ponadto uważam, że gdy ma się dwójkę małych dzieci i kupuje się nowe auto mające posłużyć jakiś czas, warto jednak zdecydować się na coś praktycznego i wcale niebrzydkiego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dobra panowie a co powiecie na Audi TT z lat 1998-2006 czyli pierwszy wypust. Jakie sa dla niego alternatywy w kwocie do 15-18 tys? Mysle, ze TT spelnilo by moje wymagania jezeli idzie o auto. Czyli nieduze, mocne, fajny wygląd, spalania nie biore pod uwage. No i nie ukrywam, ze TT naprawde mi sie podoba i to juz od kilku lat.

Alfa Romeo GT 1.9 JTD 150KM?

Odnośnik do komentarza

 

No dobra panowie a co powiecie na Audi TT z lat 1998-2006 czyli pierwszy wypust. Jakie sa dla niego alternatywy w kwocie do 15-18 tys? [...]

Alfa Romeo GT 1.9 JTD 150KM?

Piękna, w ogóle to mam wielką słabośc do Alfy ale poniewaz to moj pierwszy samochod to wolabym jednak cos popularniejszego:) No i w ogole zastanawiam sie czy samochod jest mi tak naprawde potrzebny:) Wszedzie mam blisko, jak cos potrzeba to kumple maja samochody i z podwozka nie mam problemu ale czasem nachodzi mnie ochota zeby sie po prostu powozic wieczorem po miescie. Dlatego szukam czegos z jajem i pazurem. Moze byc kompletnie niepraktyczne ale np. wszelkie cabrio odpadaja.

Edytowane przez Cerb
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...