Skocz do zawartości

Samochody d 5-8 tys.


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ja jeżdżę samochodem BARDZO mało, kilka razy w tygodniu i to po max kilkanaście kilometrów. Parę razy do roku jadę np do Krakowa czy Nowego Targu (20km od Zako) i tyle.

Z tą rdzą w Almerze to się naczytałem opinii, ale ogólnie to ludziska chwalą i podkreślają, że te benzynowe silniki są bardzo trwałe.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Być może ktoś spotyka się z tym dość często...., a więc szukam samochodu do max 6000 , patrzyłem na lanosy i meganki . dodam ,że szukam z gazem i 4 drzwiowy .miesięcznie robię ok. 1500 km.. Co polecacie? Lepiej kupić nowsze daewoo i fiata , czy np. renaul , nissan , opel , ale starszy przynajmniej o 4 lata ?

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście mogę polecić opla. Sam jeżdżę obecnie omegą B 2.0 + gaz (sekwencja). Auto godne polecenia, jednak jeśli masz tylko gdzieś dojeżdżać może lepiej zastanowić się nad jakąś astrą? Wytrzymałe i niezawodne, a przy tym oszczędne :) Jedyna wada opla jak wiadomo to korozja, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Szukam auta dla rodziców. Używany oczywiście, cenowo jedynie do 5-6 tyś. Najlepiej z gazem co by był w miarę ekonomiczny.
Zastosowanie? Dla ojca do dojazdów do pracy co 3 dni (jakieś 15 km), dla mamy co niedziele do kościoła i babci, czasem na jakieś zakupy, czasem ja przejadę kilka km. Ogólnie głównie do miasta, ew. góra 2 razy do roku w jakąś dłuższą trasę (wakacje/ferie w Polsce).

Fajnie gdyby był tani w eksploatacji i jednocześnie wytrzymały więc raczej coś małego. Za fiata podziękuje, bo ostatnie 2 zaczęły się sypać (głównie podłoga + buda). Jakieś pomysły? może seat ibiza lub coś w tym stylu?

 

Znajomy znajomego ma na sprzedaż Peugeota 206 z 2003 roku, 1.4 diesel, stan podobno bardzo dobry. Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...