Skocz do zawartości

Samochody d 5-8 tys.


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Od kiedy 2.5 TDI to udana konstrukcja?

Volvo mialy stare R6 2.5tdi, ktore byly naprawde udane.

Nie dołożyłeś przypadkiem jednego cylindra do tej rzędówki? ;)
Google'uje, google'uje... oh shit :D. Rzeczywiscie, rzedowe piatki. Dawno sie nie nacialem na niewiedzy na takiej blahostce.

 

Pozniejsze 2.5 TDI V6, te 180-konne, byly poprawione i o WIELE lepsze wzgledem wczesniejszych.

Edytowane przez Infidel
Odnośnik do komentarza

Ja zawsze jak sprzedaje samochod/motocykl opisuje go szczerze i bez ukrywania mankamentów :) Mialem juz nauczkę ze sprzedażą samochodu (Audi b4), gdzie koles potrafil po zakupie wydzwaniac, bo znalazl jakis hak w opisie i chcial kilka stówek na konto inaczej odda sprawe do sadu. Okazalo się,że ściemniał,że w opisie napisałem o działającym ABS, a doskonale wiedziałem,że samochod tego nie posaida. Skonczylo sie na tym,ze wyciagnelem opis allegro z archiwum, nagralem kolesia jak mnie szantazuje i mowi nieprawde, zagrozilem,ze zglosze sprawena policje i mialem juz spokoj. Niestety stres mialem ogromny, bo raz,ze bylem po wypadku i zostalem bez srodkow do zycia, a dwa mialem troche doła  w zwiazku z rozbitym motocyklem.

 

Wracając do Alfy to do wymiany są rzeczy,o których napisałem. Jesli chodzi o braki/kosmetyke to:

-nie ma oslony slonecznej kierowcy - wozilem zestaw glosnomowiacy i ciagle opadala. Postanowilem dogiac mocniej sprezyne i oczywiscie pekła ;f

 

-tam gdzie jest oslona bezpiecznikow, znajduje sie maly schowek, wycialem w tym schowku otwor bo wozilem w nim cb radio (stad okrągła naklejka na dachu,zeby nie rysowac lakieru magnesem)

 

-podlokietnik puscil na szwie ok 4cm, a od wsiadania lekko miejscami jest zdarty lakier skory, natomiast lico jest cale. Wystarczy male opakowanie szpachli do skory z lakierem

 

 

Gratis dorzucam wspomniane kola zimowe, kolpaki,znalazlem nowy przegub zewnetrzny (ponad 200zl, kupilem niepotrzebnie ;/ ) oraz zestaw do odnowienia kierownicy (zmywacz, farba,lakier bezbarwny i mleczko) z renoskór. Dzisiaj o 15 mam oglądacza, ale po glosie czuje,ze nie ma kasy i chce mi tylko gitare zawrócić. Juz jednego mialem takiego agenta, 5 dni mnie zwodzil i w koncu okazalo sie,ze nie ma tyle pieniedzy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...