Skocz do zawartości

Samochody d 5-8 tys.


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie masz zniżki, zwyżki? Co za silnik w tej Alfie?

 

Nie mam, bo to pierwsze moje oc, Ka miało oc na ojca.

 

 

Ja bralem na znizki ojca i placilem za Alfe 156 1.9jtd 450zlotych na rok, a za Gtv 2.0benz 390zl. Jakby co to mam cynk na posrednika, ktory daje extra znizke dla alfistow

 

Ok, odezwe sie na bank. dziex za info

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość WisnieRpl

Co wy za bzdury gadacie. 190 koni to dużo? Proszę.... Moim pierwszym autem było e36 1.8is 140KM i przez 2 lata jakoś się nie zabiłem. Potem Leon Top Sport 1.9TDI 150KM i rozbiłem go przez jakiegoś idiotę co mi przed maske wjechał centralnie. Teraz mam e36 2.8 193KM i jakoś jeździ się normalnie bez szału i strachu. Wszsytko zależy od kierowcy.

 

Ja bym się skupił na tym czy przypadkiem te 325 to nie jest złom. Za dobre 325 coupe to trzeba liczyć około 10 tyś. Sam zapłaciłem za swoje 9 tyś + 4 tyś włożone, a to był zwykły sedan bez cudów na kiju. Jak oglądam te aukcje to 99% tych E36 nawet palcem bym nie dotknął. No i ASC+T to podstawa. Jak się kupi za 5 tyś. 325 czy 328 bez trakcji, z łysym oponami (bo komplet dobrych szerokich opon to 2000zł, a samo ASC w BMW to nie trakcja) to nic dziwnego, że się idioci na barierkach rozwalają padłami co dawno na złomie powinny leżeć.

 

I mówi to posiadacz E36 328.

 

A co do OC - tak drogo. Pojemność duża + za wiek auta jeszcze doliczają bo są starsze niż 15 lat. Mnie wynosi 1100zł z max zniżkami i zwyżką za wiek (poniżej 25 lat).

Odnośnik do komentarza

powraca temat autka, póki co takie:

 

http://otomoto.pl/bmw-320-bmw-e46-stan-bdb-klima-zamiana-C31902476.html

za piekne, by bylo mozliwe, w tej cenie? podoba mi sie cholernie..

 

 

przeglądajac oferty, do 10/11k  najczesciej widac:

 

mondeo

passat

bora

audi a4

volvo v40

focus

 

nad jakim z tych fur warto sie zastanowic? jakie sliniki omijac? :)

No i tez czasem znajduje Mitsubishi Galant, ktory całkiem daje rade - co myslicie o tej furze?

 

 

Sporo tych pytan.. :P 

Odnośnik do komentarza

Zobacz ile takie BMW 320d z 2000 kosztują w Niemczech, jakie mają przebiegi i sam sobie odpowiedz na to pytanie.

 

http://fahrzeuge.autoscout24.de/?atype=C&make=13&mmvco=1&model=1641&mmvmk0=13&mmvmd0=1641&fuel=D&pricefrom=1000&kmfrom=200000&fregfrom=2000&fregto=2000&cy=D&ustate=N%2CU

 

Focus, Golf, Astra z benzyną 1.6 powinny nie przysparzać dużych problemów, a egzemplarze w dobrym stanie powinny być do znalezienia w tej cenie.

Odnośnik do komentarza

Za 10/11k to spokojnie mazdę jakąś kupisz.

 

http://otomoto.pl/mazda-626-2-0-benzyna-z-gazem-klima-C31922397.html

 

nie jest to mazda 6 ( smutno), ale i tak sie dosyć ładnie prezentuje?

 

Mustang: hmm, czyli podpucha z tym bmw?

Auto koniecznie na 4 drzwi, sedan preferowany :)

Focusy kombi widzialem i nie sa az tak zle..

Odnośnik do komentarza

Przeleciałem jeszcze na szybko Allegro i w granicach 9-11 tys. ciekawe są jeszcze takie fury:

 

- Mazda 323F - bardzo fajny hatchback

- Opel Astra II - Do bólu oklepany u nas na drogach, ale za to tani w eksploatacji

- Peugeot 207, 307, Citroen C4 - no tu wiadomo, francuzy, trzeba mieć do nich też trochę szczęścia. Użytkuję Peugota 206 i generalnie spoko fura, ale lubi odpierdzielać manianę z drobnymi usterkami.

- Seat Leon, Ibiza - bardzo mocne propozycje, moim zdaniem.

- Honda Civic - też ciekawa opcja, czołówka na tej liście.

- Toyota Corolla 2002 i wzwyż - no tu mogę więcej powiedzieć, jeździł mój ojciec, teraz jeździ brat. Auto ma 12 lat, przejechane prawie 340 tys. i obyło się bez większych awarii. Bardzo solidny wóz, przeżył dwa mocne dzwony.

 

 

No to takich kilka moich propozycji, myślę, że ciekawszych, bo wiadomo, że w tej cenie miliony Passatów, Golfów, BMW, czy Audi się znajdzie, ale chyba szukasz czegoś innego, nie?

Odnośnik do komentarza

Bierz Galanta-2,5 v6.Nadkola co prawda lubią rdzewieć ale w Mazdach tez podobnie jest.Wg mnie jego sylwetka nie zestarzała się do tego czasu..

Marzy mi się taki Galancik .Na forum Mitsumaniaków pomogą Ci  w kupnie jakbyś był jakimś zainteresowany.

Ja brykam dieslem-Lancią Lybrą.Boje sie o ten dwumas, no ale dostęp do taniego paliwa robi swoje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...