Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, kiedy mam dysk zaczynam docieniać ten NXE. Świetne guide menu oraz cicha praca konsoli, kiedy gramy z dysku.

Miałem 20GB i stwierdziłem, że to mało. Kupiłem 120GB i teraz wiem, że w moim przypadku był to strzał w trzy szóstki.

Zainstalowałem na dysku 6 gier i już nie pamiętam jak brzmi napęd. Konsola chodzi cichutko, a przy odpalaniu gier z płyt potrafiła dać ładną arię zgrzytów i wirowania.

Do tego zrzuciłem masę (wszystko co mnie interesowało) muzyki, klipów, dem, trailerów i dodatków i nadal mam ponad połowę dysku pustego.

Ta instalacją gier na dysku to najlepsze posunięcie M$ od czasów wprowadzenia x360 :twisted:

 

tylko te ceny oryginalnych dysków...

Odnośnik do komentarza
nic Ci nie zjadl

bylo wielokrotnie ze te 6-7GB to sobie system zabeira na emulacje Xbox 1 i to jest inna partycja niedostepna dla uzytkownika

z kazdego dysku tyle zabiera...

Aż tyle na emulację?

A czy przypadkiem nie na cache do gier?

Np.w Xbox1 są partycje XYZ (po 750MB) na cache, C 500MB system, E 4,8GB save-y oraz nieodblokowana F 2GB.

 

Ostatnio zapełniłem dysk X360 60GB w 100% (co do KB) i wiem, że poprawki do gier są ukryte w części 51,1GB, a cache jest w tym 8,9GB. Poprawka do GTA4 ma 3MB, zaś do Forzy2 ponad 1MB i jak tyle nie ma na dysku to jest błąd, że nie może pobrać (a nie że brak miejsca)

Odnośnik do komentarza
Teraz, kiedy mam dysk zaczynam docieniać ten NXE. Świetne guide menu oraz cicha praca konsoli, kiedy gramy z dysku.

Miałem 20GB i stwierdziłem, że to mało. Kupiłem 120GB i teraz wiem, że w moim przypadku był to strzał w trzy szóstki.

Zainstalowałem na dysku 6 gier i już nie pamiętam jak brzmi napęd. Konsola chodzi cichutko, a przy odpalaniu gier z płyt potrafiła dać ładną arię zgrzytów i wirowania.

Do tego zrzuciłem masę (wszystko co mnie interesowało) muzyki, klipów, dem, trailerów i dodatków i nadal mam ponad połowę dysku pustego.

Ta instalacją gier na dysku to najlepsze posunięcie M$ od czasów wprowadzenia x360 :twisted:

 

tylko te ceny oryginalnych dysków...

 

Zaporowe, ale co za problem wyjąć stary 20 GB i wsadzić nieoryginalny 120 GB ;]? Na razie, mając całe 3 gry i grając w jedną dysk mi starczy całkowicie. Sam mając w końcu dysk, Live, dema, nową generację jestem tym całkowicie zachwycony i na razie nawet ssąc ciągle dema jeszcze nie zapełniłem tego 20 GB, a mam pilniejsze wydatki na razie ;). Wystarczy na jakiś czas, lepsze to niż 256 MB, które notabene i tak wystarczy do grania po prostu :).

Odnośnik do komentarza
Emulator to waga rzedu 20-30mb, reszta jest dla partycji cache.

 

20-13

60-51

120-ponad 100gb

emulator liczy sie jako calosc a nie same pliki

a calosc to jest z tym co xbox 1 potrzebuje i zabera to meijsce na wlasne potrzeby ktorego nie mozna wykorzystac, mimo iz jest to niby puste miejsce (bo to tez jest cache ale dla X1)...

 

cache X360 tez jest, ale to dodatkowa sprawa niezalezna od tamtej...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Mi po instalacji zacieła się tylko raz i to podczas filmiku. Dzwnie to wyglądało, bo obraz staną w miejscu, a dźwięk dalej leciał. Nie pamiętam już jak misja się nazywała, ale to była chyba ta co z Playboy X trzeba było iść po towar i co był ten koleżka cały w kolorowych tatuażach. Ale jak już wspomniałem, to tylko raz mi się zdarzyło.

Odnośnik do komentarza

Kapitalny ten NXE! Zainstalowałem go dzisiaj z płytki, pełen obaw czy aby nie dostanę RROD na Święta, ale ciekawość zwyciężyła. Zabawa z awatarem strasznie fajna (odzywa się w człowieku Casual). Tylko to bekanie takie troszkę płytkie, ale i tak bekałem ludzikiem dobre kilka minut, aż starsza mi zwróciła uwagę :rolleyes:

 

Wszystko jest teraz przejrzyste i nowoczesne, postarali się panowie z M$. Jedyny minus to zbyt skompresowany, bardzo fajny filmik startowy.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...