Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

Kapitalny ten NXE! Zainstalowałem go dzisiaj z płytki, pełen obaw czy aby nie dostanę RROD na Święta, ale ciekawość zwyciężyła. Zabawa z awatarem strasznie fajna (odzywa się w człowieku Casual). Tylko to bekanie takie troszkę płytkie, ale i tak bekałem ludzikiem dobre kilka minut, aż starsza mi zwróciła uwagę :rolleyes:

 

Wszystko jest teraz przejrzyste i nowoczesne, postarali się panowie z M$. Jedyny minus to zbyt skompresowany, bardzo fajny filmik startowy.

 

Apropo bekania, ostatnio odkryłem, że jak się przesunię głowę na dół/lewo/prawo/górę to beka się inaczej, to dopiero jazda ;).

Odnośnik do komentarza
Wystarczy na jakiś czas, lepsze to niż 256 MB, które notabene i tak wystarczy do grania po prostu :).
Jak się NXE wrzuciło, to już przestaje wystarczać.... pamięciożerne toto...
Do większości gier starczy, ale już taka Forza2 żre 34MB! Memorka 256 to realnie 231. 231-128 (na NXE) = 103, czyli ma się 103 zamiast 256. Z ledwością save-y (i profile) upchnąłem na memorkę.
Odnośnik do komentarza
a może to celowe zagranie byście kupowali dyski 120gb?

zainstalujecie 1-2 gry, kilka demek (jeśli się zmieszczą) i lipa

W czasie premiery myśleli o 120GB Elite? Sam nie wiem ...

MS mysli stopniowo - wyda cos nowego i potem pomysli co zrobic - przyklad, konsola CORE czyli zwyczajna konsola w dodatku bez memorki... Potem awaryjnosc, falocony, opusy, 20gb/60/elite, itd itd

Odnośnik do komentarza
...konsola CORE czyli zwyczajna konsola w dodatku bez memorki...

 

edit: racja nie mialo oryginalnie, a juz chcialem za to sobie dac reke uciac ze byla a to sklepy robily takie niby packi ze dawali ja jako gratis co stalo sie standardem...podobna polityka jak z PS2, wyciaganie kasy na cos co i tak jest niezbedne i trzeba kupic przy zakupie konsoli...

 

dobrze ze wymyslaja, poprawiaja, bo cos sie dzieje, ale nie tylko oni tak robia...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Czy ktos mi moze napisac, jak teraz sie usuwa aktualizacje z gier ? kiedys wystarczylo wejsc z zakladke system, podswietlic HD i wklepac kombinacje odpowiednia. Jak to teraz zrobic ?

 

EDIT: Tak samo - dzieki za odpowiedz (zla kombinacje wciskalem)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość TyGRySS

Jak dla mnie NXE to padaka . mam monitor Benq GW2400 w rozdzialce full hd podlaczony z xboxem kabelkiem HDMI . Przed aktualizacja nie mialem problemow z filmami DVD odtwarzanymi na Xboxsie , tzn troszke byla ale , po wlaczeniu filmu pokazywal sie komunikat nie uzyskano bezpiecznego polaczenia HDCP , a za moment podlaczono do bezpiecznego lacza HDCP i jazda film lecial sobie w najlepsze . Teraz nie ma bata nie ruszy tzn ruszy ale dzwiek slysze , ale obrazu brak jest tylko logo xboxa i klops , czy to oryginal , czy przegrywany , tylko dvixy dziala . Przy DD wywala brak bezpiecznego polaczenia HDCP i padak . W glownym menu pokazuje odtworz plyte DVD ale juz w zakladace filmy , zrodlo plyta DVD jest niedostepne (nie podswietlone) . Dodam ze moj monitor ma wejscie na HDMI , DVI i D-SUB i tak na HDMI filmy nie dzialaja , na kablu HDMI - DVI to samo , na D-SUB dziala wporzo .

 

Jednym slowe dla mnie PADAKA na maxa

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Da sie ustawic, zeby zawsze gra odpalala sie z dysku?

Dzis zainstalowalem gowa 2, przechodze z interfejsu do gry i jest caly czas tak samo cicho, w menu naciskam start i zaczyna chodzic plyta.

Dalem po resecie konsoli i od razu przyjalem zaproszenie do gry, pogralem kilka minut i konsola chodzila bardzo cicho, nie bylo doczytywania z plyty, wyszedlem z meczu i w menusach znowu zaczelo sie z plyty doczytywac.

Dysk kupilem nowy z robsona

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...