Skocz do zawartości

Trofea


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za pomoc Tomek. Udało mi się wykonać Finish Him nawet jeśli raz wspomagałem się leczeniem w budce z hot dogami.

 

Do trofeum Fly The Co-op należy pobić czas ustanowiony przez zespół Rockstar w trzech trybach. Czytałem, że czas ten był na początku inny, a później Rockstar pobił swój własny rekord czasowy. Czy to znaczy, że osoby, które próbowały wcześniej zrobić tego archivementa na Xboxie miały łatwiej niż jest teraz?

 

Jest ktoś chętny do ustawki na trofeum Join The Midnight Club? Ile trzeba minimum osób, aby zainicjować grę wyścigową?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jest ktoś chętny do ustawki na trofeum Join The Midnight Club? Ile trzeba minimum osób, aby zainicjować grę wyścigową?

I'm in. Rozumiem że trzeba zrobić 20 wyścigów na 20 różnych trasach? Czyli jeśli grają dwie osoby to musimy rozegrać 40 wyścigów? Mam czas od 21.00 codziennie.

Odnośnik do komentarza

Coś je.bnięte te trofea są.

Zaliczam sobie NO MORE STRANGERS czy jakoś tak , wiem ,że mam jeszcze kilku nieznajomych do spotkania, podjeżdżam do jednego , a tu znikąd wyskakuje zaliczenie trofea ;]

 

Mam jeszcze z dwa trofea ze znakami zapytania ??? chociaż przeszedłem fabułę (jeden z nich jest pierwszy na liście) wie ktoś od czego to?

Odnośnik do komentarza

Pierwsza na liście jest zawsze Platyna. Drugiego sobie poszukaj metodą eliminacji na liście z posta #1.

 

To fakt że trofea są źle zrobione. Dostałem pucharek za 180 punktów w rzutkach mimo iż nie zrobiłem tylu punktów. Szkoda że w kręglach nie mam takiego szczęścia - ma ktoś jakiś niezawodny sposób na zbicie wszystkich 3 razy z rzędu?

Odnośnik do komentarza
Szkoda że w kręglach nie mam takiego szczęścia - ma ktoś jakiś niezawodny sposób na zbicie wszystkich 3 razy z rzędu?

Hm , ja robiłen jeden krok w prawo , mocny rzut kulką a potem lekkie sterowanie , tak aby uderzyła w prawy bok pierwszego kręgla.

Brzmi skomplikowanie , ale uda Ci się.

 

Czy tylko mi nie zalicza trofeów? Poradźcie coś co może rozwiązać problem ;P

Zacznij grę od nowa ? ;]

Odnośnik do komentarza

Mówiąc o trofeum Join The Midnight Club miałem na myśli ten, który mówi, żeby wygrać wyścig bez uszkodzenia pojazdu. Z poradnika:

Weź udział w wyścigach multiplayer na ranking i nie daj sobie zniszczyć fury albo sam jej nie rozwal. Jeśli jesteś hostem, to wyłącz ruch uliczny, przechodniów i wybierz wyścig na jedno okrążenie. Dobrym sposobem wydaje się granie w wyścigach helikopterów.

Wydaje mi się, że jest to proste i szybkie zadanie w przypadku ustawki.

 

Polecam poradnik http://www.onlinecenter.pl/Poradniki-Xbox-...ft-Auto-IV.html

Jest co prawda na Xboxa, ale w zasadzie jest wszystko to samo.

 

Trofeum za Strangers dostaje się jeśli chociaż raz spotka się każdego z nieznajomych (wlicza się tylko nieznajomych, którzy nie mogą zginąć podczas wątku głównego).

 

Co do ukrytych trofeów ktoś pytał: jest jedno trofeum na spotkanie nieznajomych oraz trofea na odblokowanie umiejętności u przyjaciół (Brucie, Roman, Packie, Jackob).

 

czy misje viligante kiedyś się skończą ???? bo ich już dużo wykonałem a ciągle mam jakiś do zaliczenia

 

Misje vigilante się nigdy nie kończą. Trzeba ich zaliczyć 20, aby dostać trofeum.

Edytowane przez Tradycjonalista
Odnośnik do komentarza

Mam niepotwierdzoną informację na temat trofeów online, podobno trzeba je zaliczyć podczas jednej sesji inaczej trzeba liczyć na szczęście, że może się je dostanie no i cholera jedyne trofea jakie zdobyłem to te podczas jednej sesji, ale na pewno nie spędzie 10 godzin na Aufwiedersehen Petrović, bo mi prąd siądzie czy coś i mogę się cmoknąć. Jestem strasznie zawiedziony tym co się dzieje, wykonuje zadanie, a trofea nie ma. Na szczęście Wanted powinno wpaść jak należy, nie chcę jeszcze wspominać, że po patchu 1.40 w Bomb Da Base II nie można dokończyć, bo do singla wykopuje, a bez tego Fly The Coop nie zdobędę... Żałosne Rockstar po prostu. Moim zdaniem mogliby sobie darować trofea online niektóre, bo mimo wszystko za wiele osób już tam nie gra i np. do takiego Team Car Jack City nie mogę nigdy ludzi znaleźć heh.

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza
Mam niepotwierdzoną informację na temat trofeów online, podobno trzeba je zaliczyć podczas jednej sesji inaczej trzeba liczyć na szczęście, że może się je dostanie no i cholera jedyne trofea jakie zdobyłem to te podczas jednej sesji, ale na pewno nie spędzie 10 godzin na Aufwiedersehen Petrović, bo mi prąd siądzie czy coś i mogę się cmoknąć. Jestem strasznie zawiedziony tym co się dzieje, wykonuje zadanie, a trofea nie ma. Na szczęście Wanted powinno wpaść jak należy, nie chcę jeszcze wspominać, że po patchu 1.40 w Bomb Da Base II nie można dokończyć, bo do singla wykopuje, a bez tego Fly The Coop nie zdobędę... Żałosne Rockstar po prostu. Moim zdaniem mogliby sobie darować trofea online niektóre, bo mimo wszystko za wiele osób już tam nie gra i np. do takiego Team Car Jack City nie mogę nigdy ludzi znaleźć heh.

 

mam to samo zaliczone wszystkie wyscigi a trofea niema, tylko teraz pytanie czy do trofea Auf Wiedersehen Petrovic jest konieczne zaliczenie trofea Fly The Co-op bo wedlug rozpiski ktora mi dales jest tam wyraznie napisane wszyskie wariacje trybu multi prawda. ale z rugiej strony sa wsrod moich znajomych tacy krorzy maja to zaliczone (niekoniecznie z pobitym rekordem)i im tez trofea niezaliczylo ja spedzilem 3dni na ubijaniu tylko rangi, wyscigow i multi na glupi braz i co i nic nie mam

 

Odnośnik do komentarza

Pewnie jestem gapa i te filmiki są gdzieś tutaj ale co tam. Poradnik video do Fly the Co-op

 

Deal Breaker

 

Hangman

 

Bomb II

 

Jeśli ktoś jest chętny na to trofeum to ja tym bardziej. Ale wszystko musi być w jednej sesji najwyraźniej co wydaje się odpychająco trudne. :(

Odnośnik do komentarza

Przecież trofea przypisywane są do profilu (a co za tym idzie PSN id'u) na którym je robisz, nie do konsoli.

 

Kaczor, możesz coś więcej o tym bugu, bo czasy świetności multi w GTA niestety przegapiłem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Krótkie pytanko. Czy po przejściu story mogę zdobyć resztę pucharków offline? Tzn nic nie ominę nieświadomie? nie chcę grać od początku później ;_; halp? Chodzi mi o to czy jeśli przejdę grę, to nie zdobędę trofea X, bo nie zrobiłem czegoś wcześniej, o. [poboczne misje można robić o ile się nie mylę, nawet po przejściu story].

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...