Skocz do zawartości

Trofea


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam , mam pytanko w sprawie troreum w ktorym trzeba zabic 5-ciu gosci w team deathmach , a mianowice , to musi byc 5 roznych graczy ?

 

Zabilem wiecej niz 5 razy , z tym ze graczy bylo dwoch i mi nie zaliczylo?!?

 

A druga sprawa , czy jest jakis sposob ze mnie nie wywalalo do singla , w momencie kiedy dolatuje do statku w Bomb da base?

Odnośnik do komentarza

Pierwsze pytanie : Musi to byc 5 różnych graczy.

 

Drugie pytanie : Nie ma jakiegoś konkretnego sposobu, ponieważ gra wywala losowo. Osobiście nie gram w bombe dla przyjemności, ale jak chcesz zrobić trophy no to musisz mieć po prostu szczęście.

Odnośnik do komentarza
Ponoć tak często nie wywala kiedy gra się we dwóch, ale nic z tym się nie da zrobić, a błąd pojawił się po wypuszczeniu łatki poprawiającej rzekomo inne błędy (o losie).

Potwierdzam.

 

 

 

Ważne info!

Z wątpliwą przyjemnością własną, ale z pewnością przyjemnością po stronie kolegi Takashiego, śpieszę poinformować że Auf Wiedersehen Petrovic wpada już normalnie, bez zabaw w jedną sesję.

Odnośnik do komentarza
Ważne info!

Z wątpliwą przyjemnością własną, ale z pewnością przyjemnością po stronie kolegi Takashiego, śpieszę poinformować że Auf Wiedersehen Petrovic wpada już normalnie, bez zabaw w jedną sesję.

 

potwierdzam :) i dodam tylko że dla pewności zaliczałem niektóre gry/wyścigi kilka razy, tak żeby mieć potwierdzenie zwycięstwa w statystykach network/ na stronce R*social club. czasami mimo wygranej i odczekaniu kilkunastu godzin (bo odrazu się nie pojawia) potrafiło nie zapisać zwycięstwa. mimo, że za wygranie 20 różnych wyścigów mi zaliczyło (kilka sesji, brak zwycięstw w statystykach) to z petrovic'em wolałem mieć potwierdzenie. wczoraj mi zostało wygrać car jack city i mafia work (z pomocą przyszedł Grigori - thx) i zaliczyło ^_^

 

ps. szukam ludzi do "fly the co-op" (mam w miarę opanowany helikopter)

Odnośnik do komentarza
ps. szukam ludzi do "fly the co-op" (mam w miarę opanowany helikopter)

 

Jestem chętny : D

 

Tylko że na deal breaker jest lepszy sposób niż na yt

 

a mianowicie gdy dolatujemy na platformę wyskakuje tylko jeden, a drugi ląduje tam gdzie strzela się do łódki. Ten co wysiadł bierze bazooke i czyści piętra od góry, a pilot podchodzi do platformy i eliminuje przeciwników od dołu. (oczywiście jak ktoś wypuści kartonik to odrazu go zbieramy). Gdy zacznie nadpływać łódź, pilot rozkręca helikopter, a drugi zestrzeliwuje go z bazooki. Potem tylko dolecieć. Przy tym sposobie idzie nawet zejść poniżej 6 minut i 30 sekund.

 

Mój ID : Kaz_POL

Edytowane przez Kazuma
Odnośnik do komentarza

Jeszcze szybciej jest tak:

 

Pilot ląduje na dole, wypuszcza jednego a sam leci na górę i tam ląduje. Ten na dole załatwia od parteru do bodaj 3 piętra. Ten na górze od góry (piętro 5 jest puste) do 4 piętra włącznie, zbiera bazookę i wraca do heli. W tym czasie ten z dołu powinien kończyć ostatnie swoje piętro. Przy zabiciu ostatniego gangstera powinno być około 4:30 na liczniku. Helikopter leci na miejsce gdzie jest łódź, wysiada i załatwia ją z bazooki. W tym czasie powinien dobiec na miejsce ten co zaczynał na dole. Fly back.

Tak na prawdę da się to zrobić w czasie nawet jeśli nie spawnuje się łódź tylko ciężarówka, motocykle. Wystarczy znać ich trasę i zalecieć drogę - strzał z bazooki załatwi sprawę.

Najważniejszą różnicą względem tego co pisze Kaz, jest to że koleś z bazooką nie musi zbiegać aż z 5 piętra, co jak wiadomo trwa wieki. Helikopterem z góry jest szybciej niż na piechtę z 3 piętra.

A, i proponuje dla tego idącego z dołu używać schodów od strony oceanu.

 

Miałem tak czas 5:59 chyba.

Odnośnik do komentarza
Mały problem nie wpadło mi trofeum Liberty City (5) w statystykach mam: Roman 100%, Jacob 100%, Brucie 100%, Packie 91%. Specjalnie obniżałem procenty na 89% po czym podbijałem ale dalej nie wpada dodam ze na liście kontaktów mam jeszcze Dwyane i Jeff'a.

 

Jeżeli Dwayne żyje to i z nim musisz zrobić 90%.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie dzisiaj chcialem osiagnac 100% , porobilem to co mi zostalo czyli wypady z ziomkami , szukanie znajomych na mapie po czym wpadl mi pucharek No more strangers , i wlasnie oczekiwalem na zlotko za 100% , no i sie nie doczekalem. Mam 99%.

 

I tu moje pytanie do starych wyjadaczy , co moglem pominac? Sprawdzalem liste - co ile procent daje , i nie ma zadnej akcji w tej liscie ktora dawalaby 1%?!?

 

Zaraz mnie krew zaleje , prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli jesteś pewien, że masz wszystkie wypady z przyjaciółmi to może nie wygrałeś którejś z minigierek:

Kręgle (full game), bilard, rzutki bądź high score w qub3d

Edytowane przez Kazuma
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...