Skocz do zawartości

Trofea


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Łojej, po 16 godzinnej sesji, z przerwą na spanie i dwa razy na siusiu, zdobyliśmy z Kazumą pucharek "Wypierdalaj i Nie Wracaj Petrovic". Ja nie wiem po co to robie... Może w CV będę pisał że nawet najbardziej absurdalne zadania doprowadzam do końca.

16 godzin w czasie których nie mogłeś wyłączyć konsoli? To 16 godzin to optymalny czas czy coś szło niezgodnie z planem i jest to wydłużony czas? Też się zastanawiałem czy zrobić Petrovica, ale jeśli to ma być 16 godzin to ja podziękuję.

Odnośnik do komentarza

Dla jednej osoby czas to 8-10 godzin. Dla dwóch oczywiście się on wydłuży i to sporo. Wyścigi to koszmar. Same cannonballe zajmują jednej osobie 1.5 h. Zwykłe wyścigi też około 1.5 h. Free race to 1 godzina. Liczyć to wszystko 2x i wyszło nam te 16 godzin. Nie mieliśmy żadnych kłopotów, dłuższych przestojów, nic z tych rzeczy. Konsole mieliśmy na chodzie chyba z 30 godzin, ponieważ po 12.5 godzinach gry zdecydowaliśmy się iść spać.

Rady? Ustawcie sobie kogoś do pomocy w Team'ówkach, najlepiej kogoś kto nie ma odpowiedniego trofeum. Potrzeba minimum 4 osób do każdej gry drużynowej i do zwykłego Car Jack City.

Znajdźcie jakąś listę rzeczy do zrobienia na której będziecie sobie zaznaczać, każdy dla siebie.

I uzbrójcie się w cierpliwość.

 

 

BTW. Szukam ludzi do trzepania $$$, kogoś kto wie jak szybko robić Hangman NOOSE. Odpowiedni filmik parę stron wcześniej. Jeśli jesteś tym kogo szukam i mam Cię na FL wyślij mi message, jeśli Cię nie mam to wyślij mi requesta z treścią "$$$".

Odnośnik do komentarza
Gość Kazuma
Dzisiaj przeszedlem gta i wybralem droge 'dolara'. Teraz zastanawiam sie jak zdobede platyne w grze a dokladnie pucharek

Driving Mr. Bellic - You unlocked the special ability of Roman's taxi.

 

Ci co przeszli gre chyba wiedza o co chodzi.

 

 

 

Jeżeli jeszcze tego nie masz, a Roman już nie żyje to niestety, będziesz musiał zacząć nową grę (oczywiście nie musisz przechodzić całej gry, wystarczy, ze się zaprzyjaźnisz z Romkiem :P)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Na lotnisku. Prawda jest taka że zrobienie 5 rollów za jednym zamachem jest praktycznie niewykonalne. Całe szczęście że gra zalicza puchar nawet jeśli nie zrobisz ich w jednym skoku. Znajdź samochód o średnim zawieszeniu i poskacz sobie. Powinno wpaść. Poszukaj na youtube filmików 007craft'a. Co do online to nie wiem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nie, ja mam lepszy sposób!!!11 Wymaga czita, ale te nie blokują żadnych acziwów. Musimy zdobyć heli, polecieć na budynek Panoramic, jeśli dobrze mówię (potrzebny jest wysoki, z płaskim dachem). Wklepać kod na samochód, ustawić go dokładnie przy krawędzi, następnie lekko manewrować przy jedno przednie i jedno tylnie zwisało w powietrzu, przeważyć samochód i trzymać cały czas skręt w daną stronę... 5 rollów wpada błyskawicznie :).

 

 

TADAM.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

poczytałem kilka ostatnich stron, zwłaszcza to co pisał Grigori i mam pytanie:

 

czy komuś zaliczyło '"Petrovica" bez jednej sesji ?

 

narazie wszystkie pucharki online zalicza mi bez problemów. co więcej to trophy za 20cia różnych wyścigów zaliczyło mi po wygraniu 19stu road race + 1 boat, mimo że nie było to w jednej sesji a w statystykach mam tylko 15cie wygranych road race z 20stu. (te co mam pewność, że wygrałem, czyli byłem na pierwszym miejscu a przynajmniej jedna osoba oprócz mnie została w grze, zapisywałem sobie ręcznie)

jeżeli "petrovica" można zaliczyć tylko podczas jednej sesji to sobie odpuszczę gta race (chyba że ktoś chce się ustawić zwłaszcza na free i cannonball race)

Edytowane przez TaKeShiX
Odnośnik do komentarza

Ostatnio obiło mi się o uszy że coś się w tej kwestii poprawiło. Co prawda kolesie mówili o Fly The Co-op, ale jeden pies. W świetle tego co mówisz można próbować też Petrovica. Poszukaj w internecie, na forach jakiegoś potwierdzenia. Tutaj wiem że nikt nie robi podejścia do tego trofeum.

BTW. Planujesz może robić też puchar Wanted (10 lvl)?

Odnośnik do komentarza
...

BTW. Planujesz może robić też puchar Wanted (10 lvl)?...

 

Jak uda się najpierw zaliczyć "Petrovicia" to czemu nie ?, mam wszystkie race, teraz robię gta race.

przynajmniej do czasu aż mi nie wpadnie w łapska KZ2 siedzę na GTA4online (mam czas pn-pt 18.00-24.00 + weekend). ile się uda "zarobić" $$$ zobaczymy.

 

Odnośnik do komentarza
16. Ale więcej niż 4-5 mija się z celem. Można by fragować w kółko tylko jednego delikwenta, ale sęk w tym że po respawnie jest się nieśmiertelnym przez 2-3 sekundy, dlatego żeby było płynnie, powinny być jeszcze dodatkowe 2 osoby.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...