Skocz do zawartości

Mam Talent


Soniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio popularny stał się program "Mam Talent" wyświetlany na antenie TVN. Macie jakiś faworytów? Może zrobimy jakieś głosowanie na debila miesiąca...

Dla mnie do takich osób zalicza się małżeństwo z 1 odcinka oraz Kamil Kucharzewski który zatańczył Elektric Bugie czy jakoś tak. Jury słusznie podsumowało jego postać. Dziecko tak zadufane w sobie, że nie serwuję jemu dobrej przyszłości.

Co Was wkurza w uczestnikach? Komentarz + link z youtube mile widziany

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiekszosc tych "talentow" to poprostu sa wyuczone bo tanca to kazdy sie nauczy,itp Brakuje jakis rzeczy ktorych druga osoba nie potrafilaby. Osobiscie niepamietam lepszych wystepow gdyz nie przyciaga do programu duzej wagi - obejrzalem 4 odcinki i mi wystarczy bo powtarzaja sie osoby ktore tancza, spiewaja czy jacys akrobaci. Lub jakies osoby ktore chcialy pojawic sie w tv/youtube jak gwodz czy taki gaylord - cos ala gracjan (co mial plecak pszczolke :D)

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Lubię oglądać wersję brytyjską, myślałem że polska będzie biedna, ale nie jest tak źle. Tylko na Bozie, po co Foremniak w jury? Przecież ta beznadziejna baba nie ma ani charakteru, ani urody...? Siła tego programu tkwić więc będzie w duecie Chylińska + Wojewódzki, no i uczestnikach. Ludzi uzdolnionych naprawde i tych uzdolnionych inaczej (tzw. debilów) w żadnym kraju nie brakuje.

 

Tylko o czym tu rozmawiać, dajcie spokój. ;]

Edytowane przez White
Odnośnik do komentarza
Gość el becetol

Jaki 'debil miesiąca'? Soniak wiele z tych ludzi ma naprawde dobre umiejetnosci, chcesz miec w programie debila miesiaca to idz na eliminacje i poopowiadaj jak dresow na dzielnicy na******asz nożem - bedzie beka z ciebie, tak jak i byla na forum. Co do programu to uwazajacie na Bladego Krisa, Lipskiego i Funky Masons (nastepny odcinek) - najlepsi w swoich dziedzinach jeżeli chodzi o nasz kraj. I szacunku troche, nołlajfy.

Odnośnik do komentarza

wygra to albo tancerz, albo wokalistka. Niektórzy to rzeczywiście mają dziwne umiejętności, niektórzy to zawodowcy ( cyrkowcy ), niektórzy to wynik parcia rodziców, no i oczywiście paru debili. Jednak perełek jak w zagranicznych edycjach jest malutko. Pomijając wokalistki i te dzieci od elektrobugi oraz zawodowych cyrkowców, to jest bieda. Ja bym chciał żeby wygrali Ci od grania na szlifierkach

Odnośnik do komentarza

Tak przeglądając YouTube.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=xH34yi2KU1U&...feature=related

 

 

Co za PreeeFaaaNaaaCjaaaa. Ci co kojarzą niejaką Connie wiedza o co chodzi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie sam program to dla mnie taki mały fenomen, z tych wszystkich syfów w polskiej tv, z marnych podróbek z usa itd. jest do obejrzenia. Te wszystkie teleturnieje, gwiazdy na lodzie, gwiazdy robiące loda no to jakaś porażka jest. A to całkiem przyjemne i emocje wywołuje jako takie.

Odnośnik do komentarza

no prosze, a dla mnie program to totalna porazka, od prowadzacych, do wiekszosci wystepujacych.

No ale czego sie spodziewac po programie ktory ma sluzyc relaksacji po dniu roboty.

 

Wojewodzki to idiota, Prokopp to idiota, kolega prokoppa to jakis przegraniec zyciowy ktory chyba potrzebuje wciagnac kreche zeby nie byc sztywnym, Foremniak to nedzna aktorka serialowa ktora zachowuje sie jak dobra mamusiai patrzac na widownie przekreca kciuk na "tak".

Chylinska dziala na mnie tez odstraszajaco, laska zaczyna spiewac a ta manifestuje swoje zadowolenie zaciskajac piesci, wyciaga sie i mowi zayebiscie , yeee!!1, to jest to!!!!!

Nie bawi mnie koles wjezdzajacy motorem i cwierkajacy jak koliberek, ani banda cyrkowcow z designem z lat 80, ani nawet mloda laska ktora ma "glos".

 

Odnośnik do komentarza

myśle, że przyjeli ich dla beki

 

milan ma racje, ale ja nie o tym: wytłumacz mi ktoś jak ten program będzie wyglądał po etapie castingowym bo ja sobie tego nie wyobrażam. ci co spiewają będą połykać noże albo tańczyć z hula-hopem, czy jak?

 

a no i jak w ostatnim odcinku wyszła ta dziewoja z psiakiem tańczącym to tylko czekałem aż powie "to mój pies przewodnik" xD.

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza

Program całkiem fajny, ba! w dobie polskich wersji JuKenDensów czy innych Gwiezdnych Cycków to nawet zaje'bisty. Wprawdzie takich talentów z prawdziwego zdarzenia jak choćby Kamil Dziliński (kolo z "kulkami" z pierwszego odcinka) można doliczyć się na palcach jednej ręki, to zawsze jeszcze pozostaje cała masa idiotów z których można ostro pobrechtać. Jury mi odpowiada, z jednej strony postrzelona Chylińska i kontrowersyjny Wojewódzki, z drugiej słodziutka (i przeterminowana) Foremniaczka. Nie jest źle, a na pewno lepiej niż z Tyszkiewiczką czy tym poj*bem Pirógiem. Wkurza mnie natomiast duet prowadzących, o ile sztywniackiego Prokopa można by jeszcze przeboleć tak ten jego kurduplasty kumpel to poracha na całej linii. Reasumując - dobry, rozrywkowy i pełen humoru program, idealny do odprężenia w sobotni wieczór.

Odnośnik do komentarza
no prosze, a dla mnie program to totalna porazka, od prowadzacych, do wiekszosci wystepujacych.

No ale czego sie spodziewac po programie ktory ma sluzyc relaksacji po dniu roboty.

 

Wojewodzki to idiota, Prokopp to idiota, kolega prokoppa to jakis przegraniec zyciowy ktory chyba potrzebuje wciagnac kreche zeby nie byc sztywnym, Foremniak to nedzna aktorka serialowa ktora zachowuje sie jak dobra mamusiai patrzac na widownie przekreca kciuk na "tak".

Chylinska dziala na mnie tez odstraszajaco, laska zaczyna spiewac a ta manifestuje swoje zadowolenie zaciskajac piesci, wyciaga sie i mowi zayebiscie , yeee!!1, to jest to!!!!!

Nie bawi mnie koles wjezdzajacy motorem i cwierkajacy jak koliberek, ani banda cyrkowcow z designem z lat 80, ani nawet mloda laska ktora ma "glos".

Nie wiem... spodziewałeś się Steve'a Austina w jury? Czy może trzech smutnych panów w garniturach oceniających występy? IMO jury jest dobrane trafnie - Wojewódzki to typowy showman, znający się na showbiznesie, Chylińska coś tam osiągnęła jednak w muzyce, do tego oboje są mocno kontrowersyjni (co widać np. po takich postach jak Twój), a to przeważnie podwyższa oglądalność. Foremniak IMO najmniej trafiona, ale nawet się sprawdza.

 

Nie wiem jakiej rozrywki oczekujesz po tego typu programach, ale jeśli szukasz rozważań nad problemami egzystencji, czy też wyższych uczuć duchowych, to raczej nie tutaj. Program rozrywkowy ma bawić, czasem wzruszać, pokazywać coś ciekawego i to wszystko tutaj jest - tylko tyle i aż tyle.

Mnie też gość udający kanarka nie bawił, ani tym bardziej gość strzelający z łuku nogami. Ale dla niektórych osób jestem pełen podziwu i nie raz miałem wyraz twarzy a'la "to tak można"? Z drugiej strony lubię poczuć tę wyższość IQ nad niektórymi debilami, przy którym Extrimowy debil miesiąca, to pikuś ;)

Odnośnik do komentarza

Zawsze na Chylinska mialem wyje bane, ale w tym programie mam na nia strasznego agresoraxD Taki neandertal ,ktory uwaza, ze jest madry i ma fajny styl. Trafia idealnie w moje sfery zirytowania. A Wojewodzkiego i Foremniak olewam, to juz sa ludzie dobrani wedlug zasad rzadzonych takimi programami, jedna mila i zwykla, a drugi ostry. Standard.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...