Skocz do zawartości

Mam Talent


Soniak

Rekomendowane odpowiedzi

no prosze, a dla mnie program to totalna porazka, od prowadzacych, do wiekszosci wystepujacych.

No ale czego sie spodziewac po programie ktory ma sluzyc relaksacji po dniu roboty.

 

Wojewodzki to idiota, Prokopp to idiota, kolega prokoppa to jakis przegraniec zyciowy ktory chyba potrzebuje wciagnac kreche zeby nie byc sztywnym, Foremniak to nedzna aktorka serialowa ktora zachowuje sie jak dobra mamusiai patrzac na widownie przekreca kciuk na "tak".

Chylinska dziala na mnie tez odstraszajaco, laska zaczyna spiewac a ta manifestuje swoje zadowolenie zaciskajac piesci, wyciaga sie i mowi zayebiscie , yeee!!1, to jest to!!!!!

Nie bawi mnie koles wjezdzajacy motorem i cwierkajacy jak koliberek, ani banda cyrkowcow z designem z lat 80, ani nawet mloda laska ktora ma "glos".

Nie wiem... spodziewałeś się Steve'a Austina w jury? Czy może trzech smutnych panów w garniturach oceniających występy? IMO jury jest dobrane trafnie - Wojewódzki to typowy showman, znający się na showbiznesie, Chylińska coś tam osiągnęła jednak w muzyce, do tego oboje są mocno kontrowersyjni (co widać np. po takich postach jak Twój), a to przeważnie podwyższa oglądalność. Foremniak IMO najmniej trafiona, ale nawet się sprawdza.

 

Nie wiem jakiej rozrywki oczekujesz po tego typu programach, ale jeśli szukasz rozważań nad problemami egzystencji, czy też wyższych uczuć duchowych, to raczej nie tutaj. Program rozrywkowy ma bawić, czasem wzruszać, pokazywać coś ciekawego i to wszystko tutaj jest - tylko tyle i aż tyle.

Mnie też gość udający kanarka nie bawił, ani tym bardziej gość strzelający z łuku nogami. Ale dla niektórych osób jestem pełen podziwu i nie raz miałem wyraz twarzy a'la "to tak można"? Z drugiej strony lubię poczuć tę wyższość IQ nad niektórymi debilami, przy którym Extrimowy debil miesiąca, to pikuś ;)

 

widze ze ciezko Ci sie pogodzic z tym ze mi sie program nie podoba.

To ze ma trafione jury nic nie zmienia, skoro program nie trafia w moje gusta.

A nie mam zamiaru pisac " no nie podoba mi sie, ale jak na taki program to jury jest wyyebiste"

bo nie jest.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość el becetol

Z komentarzy wynika kilka rzeczy:

 

- przecietny widz z tego programu zapamietuje jury, uczestnicy to tlo.

- przecietny widz potrafi docenic glownie spiewanie, bo na spiewaniu jako tako zna sie kazdy (oczywiscie jako wieloletni sluchacz)

- przecietny widz nie docenia Polaków. W zagranicznej edycji nie bylo duzo lepiej, oczywiscie montaz i strona techniczna programu byl duzo lepszy, ale juz sami uczestnicy nie tak do konca. U nas byly np. typy od akrobatyki statycznej (pierwszy odcinek) ktorzy sa czlonkami Cirque De Soleil, i za ich pokazy w Vegas trzeba placic grube dolce. Szkoda ze o takich ludziach sie zapomina, bo 90% dyskusji na temat programu dotyczy wojewodzkiego, chylinskiej i foremniak, i tego ze wogole uczestnicy sa gorsi niz za granica.. Szkoda, bo w przeciwienstwie do uczestnikow, jury nie zasluguje na wieksza uwage, chociazby z racji braku posiadania talentu, ktory to niby maja oceniac u innych.

 

Podsumowując - program oceniam pozytywnie, ale wolalbym wersje bez jury, bez prowadzacych i bez ludzi "dla beki". Wystarczylby po prostu reel pokazów ludzi z dobrym skillem, bez calej tej medialno-(pipi)owej otoczki.

Edytowane przez el becetol
Odnośnik do komentarza

Taka mała dygresja, że dzięki kontrowersyjnemu składu jury TVN rzekomo podnosi oglądalnośc - o ile Wojewódzki może być, Foremniak jakoś przełknę, to jak widzę Chylińską to po prostu ch'uj mnie strzela. Babka jest tak totalnie pozerska i głupawa, że odechciewa mi się oglądać tego programu - przecież to aż wypływa z telewizora, ta... nie wiem jak to nazwać, bo właściwie nie wiem co ona chce osiągnąć.

 

Sam program jest ok, ale jak dla mnie za dużo śpiewaków i tańcowców, stanowczo.

I nie będę oglądać.

Przez Chylińską.

Odnośnik do komentarza

O kurcze. On jeszcze zyje? No ładnie, amerykanie mieli Micza, a u nas dali pseudosmiesznego dziennikarzyne radiowego Wojewodzkiego, ktorego widok sprawia, ze odechciewa mi sie wszystkiego. Przeciez jury i głupkowaci uczestnicy to siła napedowa takich programów. Chylinska jaka jest taka jest, ale Foremiak powinni uspić. Zupełnie nietrafiony skład. Chyba tylko Zapędowskiej brakuje i byłby komplet. Pamietam jednego Idola, no mniejsza co to było, ale tam w jury był Maleńczuk. Kurde, mozna nie lubić jego muzyki, ale w programie sprawdził się genialnie. Chodzi mi głownie o eliminacje, bo w finałach na studiu kazali mu sie troszke przyciszyć.

Odnośnik do komentarza

bardzo fajny program, można się pośmiać i zobaczyć coś ciekawego.

 

 

Wojewódzki zazwyczaj wali śmieszne riposty, nadaje się do tego programu. Chylińska mnie wkurza, zwłaszcza jak przeszkadza komuś w śpiewie. Chociaż nie powiem, jak ktoś śpiewał, a ona tym swoim głosem krzyczy "ZAJ.EEEEBIŚCIEEEEE" to miałem dobry brecht. Foremniak nawet ok, w sumie ani mierzi, ani grzeje.

 

 

ogólnie może być, myślałem że w porównaniu do amerykańskiej i angielskiej wersji będzie bardzo biednie, a nie jest wcale tak źle.

Odnośnik do komentarza

ciezko zmienic wiejska kulture, nie oszukujmy sie, Chylinska to bambera ;]

 

niewazne kto robi z nia wywiad, siano wychodzi jej z dekoltu co krok.

 

w radiu ostatnio miala wywiad na powaznie o swoim zyciu z jakas pi.pa ala Terientew, no starala sie jak mogla, ale ciagle tylko slychac bylo "no wieszz" ," no kurdeee", "wiesz co".

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Wojewodzki to idiota, Prokopp to idiota, kolega prokoppa to jakis przegraniec zyciowy ktory chyba potrzebuje wciagnac kreche zeby nie byc sztywnym

 

No i pewnie dlatego oni trzepią grubą kasę w TV, a Ty zgrywasz twardziela na forum czasopisma o konsolach.

 

 

Prokop? Przecież ten kolo, to ofiara życiowa. Z tego co pamiętam to był red. naczelnym Machiny, ale go powieźli (z Playboy'a też). Co ma robić chłopak ? Angażują go do różnych programów, aby zgrywał idiotę. Co do jego przydupasa, to dla mnie jest to krypto gej. Gdy spojrzy czasem na Prokopa, albo z byle powodu dotknie, to mam wrażenia, że zaraz się na niego rzuci i go zgwałci... Zaraz, zaraz, czy przypadkiem nie jest to kolo, którego od biedy brali do faktów, aby komentował wydarzenia religijne ?:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Szymon_Ho%C5%82ownia

 

:o No tak z programów i gazet religijnych do programu rozrywkowego... <_<

 

Dalej mamy aktorkę typowo serialową, która nawet jak wystąpi w jakimś filmie, to położy go na łopatki - Tak było z "Avalonem" Oshiego. Pewnie z angażami do nowych seriali już nie jest tak dobrze, 41 lat na karku, rozwódka, brak talentu aktorskiego, więc ktoś z TVN wpadł na pomysł, aby wziąć ją do "Mam talent" z dyrektywą aby zachowywała się jak "dama" (mierna podróba Tyszkiewicz). Sorry, ale damą trzeba się urodzić, a nie stac w ciągu 2 godzin. I jak taka osoba, kompletne beztalencie, ma oceniać innych ?

Edytowane przez Guts
Odnośnik do komentarza
Wojewodzki to idiota, Prokopp to idiota, kolega prokoppa to jakis przegraniec zyciowy ktory chyba potrzebuje wciagnac kreche zeby nie byc sztywnym

 

No i pewnie dlatego oni trzepią grubą kasę w TV, a Ty zgrywasz twardziela na forum czasopisma o konsolach.

 

widze ze Prokopp to Twoj wujek.

nie musze zgrywac twardziela by miec wlasne zdanie o osobie publicznej.

 

Odnośnik do komentarza

Co do samego programu- można rzucić okiem, szału nie robi, czasami zjawi się ktoś na prawdę fajny i pokaże coś ciekawego. Jak na razie duże wrażenie zrobił na mnie Blady Kris i kilka występów artystycznych, w zasadzie inne- typu tańce i śpiewy mnie nie ruszają, bo pełno tego we wszystkich programach rozrywkowych. Co do jury: Chylińska była pocieszna w pierwszych trzech odcinkach, ale teraz bujając się na krześle i krzycząc : zayebiście: jest iście przewidująca. Foremniak, trudno mi ocenić, trochę bez wyrazu. Wojewódzki, dosyć pozytywnie, pokazuje się z innej strony, z tej wrażliwszej, czego nie można dostrzec w jego autorskich programach.

Na razie były castingi, od soboty zaczyna się prawdziwa walka między uczestnikami, pożyjemy zobaczymy.

 

edit : Prokop jeszcze ujdzie, ale tamten drugi- totalna porażka.

Edytowane przez Kania
Odnośnik do komentarza

Ja bym Wojewódzkiego idiotą nie nazwał, imo koleś jest bardzo bystry i ma gadane, co dodatkowo idealnie pasuje do programu typu "mam talent". Może co najwyżej zgrywa czasami buca. Ale bardzo podobna mi się jego i reszty żyri postawa, gdy przychodzi do programu taka osoba czy grupa i od razu chwalą się ile razy byli mistrzami świata w czymś. Takich to bym wyj.ebał z programu bez mrugnięcia okiem.

 

No ale to już trochę na inny temat.

 

Pisałem że Chylińska mnie wku.rwia, ale teraz jak słyszę jej "ZAJEE.BIŚCIEEEE" to śmiać mi się chce ;]

Odnośnik do komentarza
A co ma tworczosc do jej zachowania w programie? Tez mnie to denerwuje jak ona przezywa orgazmy za kazdym razem jak ktos pieknie spiewa, moglaby sie powstrzymac, ewentualnie jeczec z zachwytu juz po wystepie.

Czytanie ze zrozumieniem boli? Twórczość do zachowania się w programie może i ma niewiele, ale jak napisałem - wytykanie jej bycia pozerką jest śmieszne i nie na miejscu.

 

Że nie jest osobą wykształconą - nie wierzę, że wszyscy, którzy ją oczerniają mają dyplomy wyższych uczelni, a ich poziom inteligencji jest na poziomie Einsteina ;) Ona nie musi być inteligentna, by dobrze robić to co jej najlepiej wychodzi, czyli śpiewanie. A że emocjonuje się występami - lepsze to niż z kamienną twarzą miałaby siedzieć w bezruchu, prawda? Spontaniczność to nie grzech.

 

Co ma robić chłopak ? Angażują go do różnych programów, aby zgrywał idiotę.

Zazdrość Cię zżera, też byś tak chciał za takie kokosy ;)

Edytowane przez IROwiec
Odnośnik do komentarza
Co ma robić chłopak ? Angażują go do różnych programów, aby zgrywał idiotę.

 

Zazdrość Cię zżera, też byś tak chciał za takie kokosy wink.gif

 

To, ze wiekszosc albo wszyscy z nas chcieliby zarabiac takie pieniadze, jakie on zarabia to jedno. A to, ze czesto dosc robi z siebie idiote to drugie. Tak wiec nie tlumacz tego w ten sposob.

Edytowane przez w07t3k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...