Skocz do zawartości

Mam Talent


Soniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość el becetol
A Lipskee jak się wam podobał?

 

Oczywiscie Lipskee kozak, ale uwazam ze trzeba Adriana zobaczyć na żywo, telewizja strasznie formatuje jego ruchy, youtube niestety tak samo. Popperów trzeba ogladać na żywo, w Full HD ze statycznej kamery, albo chociaz nagrywanych z bliska, żeby doceni precyzje i dokladności wszystkich ruchów. Dobrze jednak że pokazał sie ktoś kto faktycznie potrafi tanczyć, w dobrym stylu, bo casuale zachwycajacy sie w kolko okrutnie słabym kamilem kucharzewskim pogarszali tylko moja opinie o przecietnym polskim telewidzu.

 

Finał oczywiście ma wziąść Blady Kris. Ale doceniam tez kilku pozostalych finalistów.

 

Edit. Tak apropo skoro juz jest okazja zeby wyprowowac dobry styl ;) To w Funky Masons był Temps, ktory razem z Lipskim stanowią najlepszych popperów w kraju. Szkoda że pokazał sie tylko w eliminacjach. http://www.youtube.com/watch?v=59A8GkulvQ0

 

jarać sie polskim skillem ;)

Edytowane przez el becetol
Odnośnik do komentarza

Kania bo on tańczy poping i locking taki styl. Mi się bardzo podobało ale to lokalny patriotyzm, mieszkamy w tej samej dzielnicy. Na filmiku z nim było widać głowny jej (tej dzielnicy) plac smigam tam czasem na desce ;] Pewna ciekawostka się wiąze z tym jak kręcili ten wywiad ale niewazne ;]

 

 

@becet hehe no dokładnie Bronx :]

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem, czemu dalej przeszedł Ziemowit ;| Nauczył się parę nutek z książeczki, a po drugiej stronie iluzjonista, który te triki z tym jajem, ptakiem itd ćwiczył 24/7. No ja wiem, ten pianista ma tylko 7 lat, i że uroczy, ale litości - sam tytuł mówi - tu chodzi o talent, nie urok.

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol

^ nie do konca

 

Z ludzi o których wiem, to np we Francji wygrał

 

Salah (1 edycja)

http://www.maxior.pl/film/87528/Salah_Breakdancer

Junior (druga edycja)

http://www.youtube.com/watch?v=IYy8ujztJrU

 

A w Danii ostatnio Natural Effects

http://www.ukbboy.info/forum/showthread.php?t=14029

 

Jakbys przeszukal wiki to pewnie znajdziesz wielu innych.

Odnośnik do komentarza
no ale wtf? xD przeciez niech se wygra te 100 tys. Program jest na tyle specyficzny ze wybije sie po nim najwyzej ktos spiewajacy ;]. Wiec yebac to kto wygra, to tylko pozywka dla widzów zeby mieli co ogladac i czym sie podniecac. Jak narazie sie sprawdza.

 

Luz, mi też to wisi, ale chętnie bym zobaczył, co jeszcze ten iluzjonista by przygotował na finał.

Odnośnik do komentarza

No! Dobrze, że nie wygrał żaden wokalista, bo jak już było mówione, mieli wiele okazji żeby zabłysnąć. Bałem sie tylko troche że ta cała Ewa wygra (bo takie branie ludzi na litość, czyli "niedowidzenie", tate i chorego pieska może dużo zdziałać) ale jak zobaczyłem jej występ w finale to byłem spokojny ;] Melkart Ball wygrali zasłużenie (mimo że w każdym odcinku pokazywali praktycznie to samo), chociaż wolałbym, żeby to audiofeels zajeli pierwsze miejsce.

Edytowane przez Snake.
Odnośnik do komentarza

Ja też osobiście bardzo lubiłem Audiofills i Bladego Crisa ale chłodnym okiem największy talent bez dwóch zdań mają Mellkart Ball.To co oni robią przechodzi najśmielsze pojęcie,kibicowałem im bo na prawdę mają dar od Boga wspierany przez tysiące godzin ciężkiej,naprawdę ciężkiej pracy-gdybym ich nie widział i ktoś by mi powiedział,że dwóch ludzi może wyprawiać takie coś z ciałem(niektóre pozycje są totalnym s-f np.jak jeden jest na karku drugiego albo końcowa pozycja z finałowego występu) to bym go wyśmiał.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Kolejna edycja pewnie bedzie do bani. Ja sie tam ciesze ze transwestyta lenda nie wygrał. Po eliminacjach bylem za lewandowska, ale im dalej w program tym gorsze wystepy miala. Oglnie wygrali najlepsi, a i ziolko fajny glos ma, niezle zaspiewal.

 

BTW

dzis mialem rozdanie dyplomow na PWR i bylem w szoku bo zaprosili na mini koncert (3 kawalki zagrali) All sounds allowed. Na zywo to jest MOOOOC!! Genilani sa dla mnie. Caly ten show robi 10x lepsze wrazenie niz w TV.

 

EDIT

tak slucham ich kawalkow na myspace i troche ich skrzywidzili w tym studiu :[ polowe powera to nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...