Skocz do zawartości

Mam Talent


Soniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z finałowych występów wygrali najlepsi. Blady Kris przestał już mnie zaskakiwać, są od niego lepsi bitbokserzy na świecie, ale panowie którzy wygrali, to pewnie światowa czołówka. Dobrze, że nie wygrał żaden śpiewak, bo szczerze wszyscy wypadli mizernie. Najgorzej wypadły dzieci z parciem rodziców na szkło. Ta co drugie miejsce zajeła była tragiczna, jedna wyglądała jak Miriam, a reszta była bezbarwna. Audiofile wybrali zbyt mało znany repretuar dla ogółu by wygrać

Odnośnik do komentarza

Żenada ten finał :/

 

1. Ssnejk wczoraj nie był ssnejkiem - to był zwykły cyrkowiec bez wyrazu. Występy tego typka wyróżniała agresja, a tu kupa wyszła. Ale doceniam to co zrobił.

2. Blady Kris bardzo dobrze.

3. Ziemowit tak sobie, w półfinale dobrze wypadł, tutaj taka trochę powtórka z rozgrywki.

4. Audiofeels byli fenomenalni - oni powinni wygrać program.

5. Paulina Lenda dno.

6. Klaudia Kulawik dno, nie zrozumiałem ani jednego słowa.

7. Melkart Ball - nie będę się wypowiadał, bo pokazali to samo co na castingu, podejrzewam, że nie mieli czasu na przygotowanie nowego numeru.

8. Mateusz Ziółko bardzo dobrze, ale, tak jak mówił Wojewódzki, nie przepływały przez niego emocje.

9. Magda Staszewska była okropna, jej występy są straszne.

10. Ewa Lewandowska tak sobie, ogólnie nie lubię śpiewu operowego.

 

Powinni wygrać

1. Audiofeels

2. Blady Kris

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o ten program to najciekawsze były castingi. Było w tym więcej świeżości, a potem kto przeszedł dalej już tak nie zaskakiwał, tylko dopracowywał swoje występy. Szkoda mi trochę krisa ale z drugiej strony gimnastycy byli fenomenalni i zwycięstwo w pełni im się należało.

Jeśli w następnej edycji mają być jakieś zmiany to proponuje wyje... z jury Babcię Dobrą Radę Foremniak bo jej się kompletnie nie da słuchać i tych 2 prowadzących ( Prokop od biedy może jeszcze zostać ale ten drugi ? facet ma chyba twarz sparaliżowaną, totalne drewno i te teksty o kościele ) :] Reszta daje rade, szczególnie Wojewódzki.

Odnośnik do komentarza
( Prokop od biedy może jeszcze zostać ale ten drugi ? facet ma chyba twarz sparaliżowaną, totalne drewno i te teksty o kościele ) :]

Wiesz... Hołownia jest dyrektorem programowym programu religia.tv i dwukrotnie przebywał w nowicjacie dominikanów, do tego naskrobał parę związanych z religią książek/artykułów, stąd te nawiązania do Kościoła :] Co oczywiście nie zmienia tego, że lekko zalatuje gibkością Puszczy Białowieskiej.

Odnośnik do komentarza
Wiesz... Hołownia jest dyrektorem programowym programu religia.tv i dwukrotnie przebywał w nowicjacie dominikanów, do tego naskrobał parę związanych z religią książek/artykułów, stąd te nawiązania do Kościoła :] Co oczywiście nie zmienia tego, że lekko zalatuje gibkością Puszczy Białowieskiej.

 

Tyle że to nie jest żadna telewizja przeTrwam czy radio rydz.fm więc koleś mógłby sobie darować takie teksty :]

 

zabil sie w koncu tamten koles?

 

A kogo to obchodzi :]

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

ostatnio oglądam brytyjską wersje 3 sezon, ich tancerze i wokaliści zjadają naszych na wstępie. Jedyne czego mogliby nam zazdrościć to właśnie naszych zwycięsców. Po wyczynach Bladego Crisa, poszperałem troche po beatboxach, okazało się, że Blady jest słaby jak kawa zbożowa.

Odnośnik do komentarza

no i finał w W. Brytani naprawdę godny pozazdroszczenia, świetny poziom, poza może dwoma występami. Szkoda, że wokaliści w większej części śpiewali to co na castingach. Stawiałem że wygra Susan albo jakieś dziecko, osobiście byłem za tymi którzy sprawili niespodziankę i wygrali. Ich występ mnie zaskoczył, wcześniej tańczyli nieco słabiej niż Flawless, ale w finale skopali im tyłki i co ważne, pokonali faworytów i dzieci, które wiadomo, mają na starcie już większe poparcie. Najbardziej wkurzała mnie ta mała co wyglądała jak szczur i w pół finale się popłakała i dostała drugą szanse. Szkoda, że Simon złagodniał, gdyby tam był Wojewódzki drugiej szansy by niebyło

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
lipa, mam nadzieje, ze tylko w tym odcinku byla taka bida. Poza kolesiem co gral na akordeonie i dobrze spiewajacym "paczkiem" imo nic ciekawego nie bylo.

 

zgadzam się, akordeon dawał rade. Ziomki od 'bredgensa - tańca na głowie' wg mnie za słabi (chyba brytyjskiego Diversity nie ma się co spodziewać w Polsce). Po takim odc. może być chyba tylko lepiej? Małgośka jako członek jury to poracha, dobrze, że jest Kuba.

Odnośnik do komentarza

lipa, mam nadzieje, ze tylko w tym odcinku byla taka bida. Poza kolesiem co gral na akordeonie i dobrze spiewajacym "paczkiem" imo nic ciekawego nie bylo.

Podobnie, liczylem na mocny start poprzez pokazanie kilku talentow, ja tam zadnych nie widzialem, smieszni byli goscie od parodii finalistow, ale zeby to byl talent? Podobnie dziadzio i babcia, potem dochodzi paczek-spiewak. Szukaja chyba ludzi rozrywkowych do TV niz jakis talentow... Poczekam na te polfinaly,itp bo tak tracic czasu nie zamierzam, na YT predzej zobacze talenty z MT na YT niz ogladajac kazdy odcinek

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...