Skocz do zawartości

Mam Talent


Soniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli coś co bedzie mozna sprzedać. Wydac jakąs płytę, albo cos w tym stylu. Dlatego tyle dziadostwa taneczno/wokalnego sie pląta co dla mnie jest bez sensu mając obok programy typu idol/you can dance

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Czyli coś co bedzie mozna sprzedać. Wydac jakąs płytę, albo cos w tym stylu. Dlatego tyle dziadostwa taneczno/wokalnego sie pląta co dla mnie jest bez sensu mając obok programy typu idol/you can dance

 

Po czesci racja, bo popatrzmy taki np Blady Kris niech wygra program i co dalej? Nagra plyte, zorganizuje ogolnopolskie tournee? Co najwyzej rozpropaguje to co robi. Natomiast nie rozumiem czepiania sie wokalistow/wokalistek. Utalentowani przeciez sa, spelniaja warunki narzucone przez ten program, wiekszosc nawet nie ma 18 lat (Klaudia 11 lat, ta "czarna" 15, a ta ruda co odpadla tez chyba 15) wiec gdzie maja sie pokazac? Juz nawet nie wspominam o tym, ze programow stricte wokalnych typu Idol juz nie ma. Oczywiscie Ziolko jest starszy, mial okazje, kto wie, moze nawet probowal, ale czy to zle, ze teraz tez chce sprobowac? Nie wnikam w to co bedzie dzialo dalej z tymi ktorzy zablysna, ale po to ten program jest, zeby sie pokazali. A ze wiekszosc ludzi (w tym ja) woli jak ktos swietnie spiewa niz sie wygina w nienaturalny sposob... No coz, demokracja nie? :P

Odnośnik do komentarza

barmani to wedlug mnie ten sam przypadek co ci od stepowania swietni sa w tym co robia wrecz genijalni ale zbyt niszowy show prezentuja i za malo osob to lubi.

 

uzywajac slowa niszowy mam namysli malo popularny zeby ktos mi czasem nie zarzucil ze slaby bo wedlug mnie ci od stepowania i barmani byli swietni, i osobowoscia i talentem.

Odnośnik do komentarza

Należy dodać, że przejdzie pewnie na bank Ewa Lewandowska i będzie 4 śpiewających. Nie wiem czy TVN bardzo chce zarobić na nich, więc ich przepycha - czy to Polacy po prostu preferują śpiewających. Szkoda mi było All Sound Allowed, ale albo chyba za mało pokazali, albo siadło nagłośnienie. Tak samo żal mi barmanów i stepujących, oraz Karola Galosa który moim zdaniem wiedział po prostu jak się tańczy i wkładał to pasję :) Natomiast nie wiem czy powinny się tam pałętać Klaudia Kulawik czy Paulina Lenda. Fakt, że są młode - taki trochę syndrom Bianci Ryan i Connie Talbot. W sumie Lenda jeszcze w miarę, ale Kulawik nie trawię.

 

Ps. To że Krisehowi żal barmanów, to żadna rewelacja ;) ;p

Ps. 2 Co do barmanów, to miałem wrażenie że oni żonglują pustymi butelkami, bo potem nalewali różne kolory. Nie wiem czy po prostu nalewali tam wódkę, a w kubkach były barwniki, czy od razu kubki były napełnione. Nie widziałem też, jakby coś im się wylewało, ale może ja po prostu się nie znam na takim żonglowaniu ;p

Odnośnik do komentarza
Ps. 2 Co do barmanów, to miałem wrażenie że oni żonglują pustymi butelkami, bo potem nalewali różne kolory. Nie wiem czy po prostu nalewali tam wódkę, a w kubkach były barwniki, czy od razu kubki były napełnione. Nie widziałem też, jakby coś im się wylewało, ale może ja po prostu się nie znam na takim żonglowaniu ;p

 

na butelkach sa specjalne koncowki, nie wiem jak to dziala ale jak zonglujesz to ani kropla nie poleci dopiero jak bedziesz chcial cos nalac.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, przechodzą śpiewający, bo można popchnąć ich dalej, nagrać płytę i trochę na tym zarobić. Ot cała idea programu po obejrzeniu kilku odcinków. A ja chciałam, żeby pokazali się ludzie z odmiennymi talentami, nie tylko taniec i śpiew. Chciałam napomknąć, że jest taki jeden program na Polsacie, w którym śpiewają : Fabryka Gwiazd: ors. Tak jak nadmienił Mendrek, to zapewne syndrom Connie Talbot, która wygrała brytyjską wersję programu, ale należało jej się, bo ta dziewczynka ma słodki głos i jak śpiewa, to aż dreszcze przechodzą. Co do Kulawik, moim zdaniem jest skromną dziewczynką, dlatego zastanawiam się, czy poradziłaby sobie w show biznesie. A ta Paulina jakoś nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia, a może tylko takie, że jak wyszła na scenę, to myślałam, że ma ze 27 lat :o

Chyba każdemu przypadł do gustu występ barmanów, ale oni i tak dostaną niejedną propozycję, więc pewnie i tak będą zadowoleni.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie rzecz biorąc, program lubię. Jednak najciekawsze były castingi, z wiadomych przyczyn. Teraz mniej uważnie śledzę transmisję, przy określonych osobach/rodzajach talentu po prostu nie oglądam. Chodzi mi głównie o taniec i śpiew, za którymi w tego typu programach nie przepadam jakoś specjalnie, choć Ziółko wypadł nieźle.

Co do "sędziów", to tak : Chylińska ok, pozytywna osoba, nawet czasami wywoła śmiech widza; Foremniak to porażka, jak już było wspomniane w temacie, chyba próbuje grać damę, co słabiutko jej wychodzi. Sprawia wrażenie jakiejś wyroczni, zmiażdżyło mnie jak kiedyś po czyimś występie powiedziała "ja po prostu aż wstanę" i zaczęła klaskać, wszystko takie plastikowe, ble.

Wojewódzki na swoim poziomie, czyli czasami wkur.wiający, doszukujący się na siłę problemu, ale generalnie bystry i z trafnymi uwagami.

Uczestnicy : wiadomo, że faworytami będą śpiewający, z naciskiem na młodzież (zresztą chyba dostrzegacie "hype" wokół niektórych osób), którzy dla mnie osobiście są "jednymi z wielu". Szkoda, że w większości występów półfinałowych da się odczuć powtarzalność, zresztą w przypadku niektórych umiejętności jest to wręcz nie do uniknięcia.

 

ciezko zmienic wiejska kulture, nie oszukujmy sie, Chylinska to bambera ;]

 

niewazne kto robi z nia wywiad, siano wychodzi jej z dekoltu co krok.

 

w radiu ostatnio miala wywiad na powaznie o swoim zyciu z jakas pi.pa ala Terientew, no starala sie jak mogla, ale ciagle tylko slychac bylo "no wieszz" ," no kurdeee", "wiesz co".

 

I co z tego ? Nie zajmuje się literaturą piękną, tylko śpiewaniem, i, podobno (nie mój typ muzyki, nie oceniam), wychodzi jej to nieźle. Bardziej żałośni są ludzie pozujący na kulturalnych, jej plusem jest tzw. autentyczność. Zawsze to jakaś odmiana od tej sztuczności.

Nie chodzi o to, czy ją lubisz, czy nie, bo to Twoja sprawa, ale żebyś nie pisał pierdół, z których wynika, że "wieś" w show biznesie to coś nie na miejscu.

 

(...)

:o No tak z programów i gazet religijnych do programu rozrywkowego... <_<

(...)

Nie powiem, że jakoś specjalnie kolesia lubię (w Mam Talent, razem z Prokopem, raczej irytują, a najbardziej boli, po obejrzeniu fragmentów wersji zagranicznych, że ich zachowanie to mało spontaniczności, tylko "formuła" programu), ale nie widzę tu jakiejś sprzeczności.

 

(...)

Po czesci racja, bo popatrzmy taki np Blady Kris niech wygra program i co dalej? Nagra plyte, zorganizuje ogolnopolskie tournee? Co najwyzej rozpropaguje to co robi. (...)

Ja to widzę tak : wygrana w MT! to, poza "sławą", po prostu 100 000 euro. Tak na dobrą sprawę chyba nikt nie liczy na rozkręcanie kariery wygranej osoby. W programach takich, jak Idol! to było priorytetem : kontrakt na płytę. Tutaj czegoś takiego nie ma, dlatego, według mnie, każdy w równym stopniu nadaje się na zwycięzcę.

 

Dokładnie, przechodzą śpiewający, bo można popchnąć ich dalej, nagrać płytę i trochę na tym zarobić. Ot cała idea programu po obejrzeniu kilku odcinków.(...)

Przecież to ludzie głosują. Bezpośredni wkład "z góry" skończył się po castingach.

Odnośnik do komentarza
Dokładnie, przechodzą śpiewający, bo można popchnąć ich dalej, nagrać płytę i trochę na tym zarobić. Ot cała idea programu po obejrzeniu kilku odcinków.(...)

Przecież to ludzie głosują. Bezpośredni wkład "z góry" skończył się po castingach.

 

 

Weź nie żartuj sobie :)

Odnośnik do komentarza
Dokładnie, przechodzą śpiewający, bo można popchnąć ich dalej, nagrać płytę i trochę na tym zarobić. Ot cała idea programu po obejrzeniu kilku odcinków.(...)

Przecież to ludzie głosują. Bezpośredni wkład "z góry" skończył się po castingach.

 

 

Weź nie żartuj sobie :)

 

Czy oby na pewno? Ja nie byłabym do końca o tym przekonana.

Odnośnik do komentarza

Mam na myśli, że głosy widzów nie są tak ważne.

Sami pamiętacie aferę z Gwiazdami na Lodzie, gdzie jedna kandydatka np. miała o wiele mniej czasu żeby na nią głosowali itd, itp. Czemu tutaj nie miałoby być podobnie? Stacja zawsze może trochę "podreperować" ilość głosów do kogoś.

Odnośnik do komentarza
Dokładnie, przechodzą śpiewający, bo można popchnąć ich dalej, nagrać płytę i trochę na tym zarobić. Ot cała idea programu po obejrzeniu kilku odcinków.(...)

Przecież to ludzie głosują. Bezpośredni wkład "z góry" skończył się po castingach.

 

A lista uczestnikow poszczegolnych polfinalow to z powietrza sie wziela? ;]

Odnośnik do komentarza

Ta, tą kandydatką była Jola Rutowicz, po tym chyba odeszła z programu. Takie wałki są możliwe, w dzisiejszych czasach chyba wszystko jest możliwe.

Ps. Potwierdzam Twoje zdanie Figaro, zapytanie czy oby na pewno tyczyło się wypowiedzi Kotleta, który stwierdził, iż wkład z góry skończył się po castingach. Ja ośmielam się myśleć inaczej.

Edytowane przez Kania
Odnośnik do komentarza

Gdy tylko mam czas w sobotę to oglądam program.Przyznam się podoba mi się ale jednego nie rozumiem-czy Polacy naprawdę potrafią doceniać tylko ludzi ,którzy śpiewają ,a innych z talentami mają w (pipi)e.Przykre,że ostatecznie zrobiła się z tego show kolejna wersja Idola.Trzymam kciuki ze wszystkich sił by w finale wygrał ktoś z nieśpiewających ale to raczej pobożne życzenie

Odnośnik do komentarza

Najlepsza i tak jest Palma, jak zaczęła śpiewać to musiałem przełączyć, bo mi się włączyła opcja "wstydzę się za Ciebie :/", no i dziadzio któremu pierdyknął flet i się trochę zestresował. Kurde starzy nie radzą sobie już w takich programach, nie chcę być nigdy stary!(no i jeszcze jak ich zjechał Wojewoda). Audiofeels świetni są.

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Ostatni program był do bani. Podobał mi się tylko Audiofeels, a tak poza tym nie było z czego wybierać :o Ewa przeszła, ale nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak na castingach, moim zdaniem dobrała sobie zły utwór, mogła polecieć czymś innym. No ale dobra, śpiewaków dali już tylu, że pomału przestaję się tym przejmować :> Ogólnie odcinek był słaby, tylko szkoda, że ostatnim razem wrzucili razem cztery dobre osoby/ zespoły i w tym dwa musiały odpaść :/

Odnośnik do komentarza

Ta niewidoma wokalistka skojarzyła mi się z tym gościem z eurowizji, jak on miał isis gee, czy jakoś tak :D, nie podobało mi się jak śpiewa, ktoś doradza im złe piosenki do tych półfinałów. Powinni przejść breakdancerzy. Mam nadzieje, że z ostatniego programu, przejdą Ci zakręceni ludzie co też breka dają i Ci gimnastycy cyrkowi

Odnośnik do komentarza

Ziemowit, spoko gra sobie, ale ile by programów nie nakręcili, zawsze będzie grał, a ja wymagam od półfinałów i finałów, tego, żeby wprowadzić element profesjonalizmu, do występów tych ludzi. Tak jak w zagranicznych edycjach, jak był kolo który świetnie grał na gitarze, to zaraz pojawiał się w finale za nim band i pomagał mu ten talent na nowo sprzedać. A tu co, tylko ta babeczka ze stanów przygotowała sobie występ pro, mimo że nie było to w moim guście, to jednak miała ona najlepszy głos ze wszystkich śpiewających w tym programie osób, miała pomysł na siebie i zaaranżowany występ w półfinale tak jak trzeba było to zrobić. Dlaczego kobziarze nie zagrali z jakimś ciekawym aranżem, dlaczego parodysta niemiał ani jednego śmiesznego txt w swoim wystąpieniu. Po co w do półfinału Wojewódzki zabrał tych menelowatych emerytów, jak wiedział, co zrobią i jak zrobią i że będzie żenujące. Poziom ostatnich dwóch półfinałów był mierny. A wybranie tego Ziemowita pomyłką.

Odnośnik do komentarza

zgadzam się z przemą.Do paradoksalnie w finale jest bodajże 5 śpiewaków,a wczoraj odpadła dziewczyna z najlepszym głosem z wszystkich....

Do mnie największe wrażenie od eliminacji robią ci dwaj atleci-to w jaki sposób się napinają,pokazują te swoje pozycje jest fenomenalny-będę za nich trzymać kciuki w finale.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...