Skocz do zawartości

Mam Talent


Soniak

Rekomendowane odpowiedzi

To, ze wiekszosc albo wszyscy z nas chcieliby zarabiac takie pieniadze, jakie on zarabia to jedno. A to, ze czesto dosc robi z siebie idiote to drugie. Tak wiec nie tlumacz tego w ten sposob.

Oczywiście, jasna sprawa. Ale musisz przyznać, że świat potrzebuje w jakiś sposób takich, którzy robią z siebie idiotów... Z drugiej strony panowie prowadzący tego programu wypadają całkiem nieźle i tak bardzo ekscentryczni znowu nie są, więc nie przesadzajmy.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiedzialem ze nie zobaczycie w niej transa, mam na to pare argumentow:

 

- niski glos, malo kobiecy

No (pipi)a nie mowcie ze tak spiewa laska, zobaczcie jak tu wyglada

http://pl.youtube.com/watch?v=KMDQmfqDFiQ

Jakby peruka, teraz zupelnie inne wlosy...

- jak sie przyjrzec twarzy jakby chlopaka

IMG_5652.jpg

lenda.JPG

 

 

z2475720X.jpg

 

 

-na wiekszosci ujec mam talent zakrywa rekami biust

 

 

xd

 

 

 

 

Na temat, to chcialbym zeby lewandowska wygrala!!

Odnośnik do komentarza

może ona i śpiewa nieźle, może jest i facetem, ale tak zmasakrowała piosenkę w półfinale, że nie należało jej się przejście dalej. Zresztą słaby był ten półfinał. Ci od szlifierek kompletnie dali ciała, brzuchomówca nieposiada żadnego talentu, bo ani nie jest brzuchomówcą, ani dobrym tekściarze/komikiem, ma poprostu sympatyczną maskotkę, a to nie jest talent. Te laski na początku, to ani seksowne ani utalentowane, a dziecku które się wygina poprostu współczuje głupiej matki, która naraża swoją córkę na szybką rentę inwalidzką.

Odnośnik do komentarza
a dziecku które się wygina poprostu współczuje głupiej matki, która naraża swoją córkę na szybką rentę inwalidzką

 

Z tymi wcześniejszymi to ci przyznam rację ale co do tego dziecka to się mylisz ;) Wielu ludzi ćwiczy długie lata żeby się tak 'wyginać', a ona ma to od urodzenia i to jest prawdziwy talent. A największa porażka to ten tak zwany brzuchomówca, którego przyjęli zamiast prawdziwego brzuchomówcy, który naprawę coś sobą reprezentuje i ma talent (tak, tego co o nim teraz tak głośno) <_<

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na świeżo: Ziółko, co ten facet robi w finale? No dobra, śpiewać potrafi, ale nie czekałam na to. Jak bym chciała oglądać program o śpiewaniu, to bym sobie na : Po co oni śpiewają : przełączyła. Ziółko do cholery, ziółko to sobie można zapalić, ić pan w chuy.

Jedyna rzecz jaka mnie cieszy, to że Blady Kris przeszedł dalej, bo już się o to trochę bałam, ale jednak Wojewódzki wie co dobre, nie zawiódł mnie.

Liczyłam na to, że barmani też będą mieli spore szanse.

Odnośnik do komentarza

Hej, Ziółko to ten od pianina? Jaki ch'uj się pytam? Talent z niego taki, że wszelkie programy wyławiające talenty wokalne powinny dawno go wyłowić. Spójrzmy na wyniki głosowania - póki co mamy 50% wokalów - w każdym programie awansował/a jeden wokalista/ka + ktoś inny i pomału robi się z tego program z cyklu "fajnie śpiewam".

Póki co krucho widzę te talenty w starciu z fajnym śpiewaniem, które umrze po kilku miesiącach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...