Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

co warto obejrzec z tej listy (tytuły mi malo mowia, a moze ktos widxzial co nieco)

 

 

1 jerry maguire

2. lodowe zamki

3. straż nocna

4. straż dzienna

5. krok do sławy

6. push

7. stan gry

8. odyseusz i wyspa mgiel

9. dzien zaglady

10. mary

11. potem

12. fighting

13. lazorus project

14. the notebook

15. chłopaki też placza

16. jezdzcy z zaginionego miasta

17. yeti

18. katedra

 

 

czy same crapy??? :/

Odnośnik do komentarza

Crapy jak crapy... większość to pomniejsze dziełka "nie najwyższych" lotów, część to nawet filmy telewizyjne, których nie widziałem. "Chłopaki też płaczą" oceniłbym najwyżej, komedia kumpli Apatowa. "Pamiętnik" jest chyba najpopularniejszy, ale raczej wśród kobiet, taki typowy chick flick, łzawy i kiczowaty melodramat. "Potem" to poważny dramat, z ciekawą obsadą (Malkovich, Duris), w sumie średniaaaak. "Dzień zagłady" Ledera ma swoich fanów, podobnie jak "Straż nocna". Takie kino akcji głupkowate, z tego co pamiętam. No i to chyba tyle...

 

Aha, "Jerry Maguire", oczywiście. No chyba wiesz co to "Jerry Maguire", był nominowany do Oscara, ogólnie bardzo znany i lubiany film, taki porządny Hollywood.

Odnośnik do komentarza

Dzień Zagłady, dla mnie zayebisty, może to też kwestia sentymentu, ale w sumie obejrzałem go w ciągu ostatnich kilku miesięcy po raz któryś z kolei i nadal jest na poziomie.

Lepsze niż Armageddon, którego też lubię, ale jest bardziej efekciarski, pompatyczny i mniej poważny od DZ.

 

Straż Nocna dużo opinii pozytywnych zbierała, mnie osobiście film nudził.

Odnośnik do komentarza

co warto obejrzec z tej listy (tytuły mi malo mowia, a moze ktos widxzial co nieco)

 

 

1 jerry maguire

2. lodowe zamki

3. straż nocna

4. straż dzienna

5. krok do sławy

6. push

7. stan gry

8. odyseusz i wyspa mgiel

9. dzien zaglady

10. mary

11. potem

12. fighting

13. lazorus project

14. the notebook

15. chłopaki też placza

16. jezdzcy z zaginionego miasta

17. yeti

18. katedra

 

 

czy same crapy??? confused.gif

 

 

jerry maguire-spoko do łyknięcia zwłaszcza z kobitą,straż nocna-porównałbym do wanted tego samego reżysera (podobne efekty i styl),push-z daleka od tego syfu,durnota i kiepszczyzna jakich mało,fightning-dużo mniej scen pojedynków niż tytuł mógłby sugerować :-),ogólnie nic specjalnego ale nie irytuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...