Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


oddball66

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się męczyłem walcząc z kilkoma przeciwnikami ze względu na schematycznośc pojedynków. Pomimo wyćwiczenia kontry i łupania (powiedzmy) kombosów nie czułęm żadnej satysfakcji w takich walk. I naprawdę Chev nie mów do mnie "bredzisz" ;) Na gównarzerię z tego forum zostaw takie teksty.

Edytowane przez Gooralesko
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
czewo coś tam.

Hehe, coś ty Cranka nie oglądałeś że Cheviego Cheliosa nie kojarzysz?

 

Pierwszy Assassyn był grą dobrą, z super historią i trochę słabszą rozgrywką. Gra nie na 10, ale dalej wciągająca i ja osobiście chcę zobaczyć dalsze losy tej historii.

Zgadzam się tylko, że ja nie chcę zobaczyć bo nie spodziewam się niczego dobrego. Ale wszystko wyjaśnią recenzje. Mówiąc szczerze chciałbym aby drugi assassyn był taką grą jaką miał być pierwszy w zapowiedziach.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Co do walki to jak byście chcieli to inaczej zrobić? Ja nie wiem czy jest jakaś opcja by to zrobić ianczej. W nowym popie walka mi się nie podobała. W assasinei można było isć wg schematu cios unik, ale po co? dla mnie to był dodatek, do walki nożem i rzucenim nożami. Moźna było fajne akcje robić.

Co do innych schematów to gra zapewne nie obędzie się bez tego tak jak poprzedniczka, ale przecież każda gra powiela schemat, miejmy nadziej, że tutaj jakoś je bardziej urozmaicą. dopiero przechodząc assasina 3-4 raz denerwowały mnie te misje poboczne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

a w ogóle to gdzie się podziała Jade Raymond ?

zawsze przyjemniej patrzyło się na jej buźkę niż na wszelakie materiały z gry, które prezentowała ; ]

 

a co do ostatniego trailera AC2, to faktycznie muzyka jest z dupy. kompletnie nie pasuje do tego co dzieje się na ekranie. ba, średnio pasuje nawet do klimatu czy okresu w historii, w którym akcja gry się dzieje. poza tym nowy ruchy w trakcie walki wyglądają naprawdę efektownie. ciekaw jestem czy to elementy predefiniowanych finiszerów, czy może standardowe ruchy w zależności od trzymanego oręża.

 

tak czy srak gra rośnie w moich oczach i może nawet się skuszę.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie Gooral, jak na razie na trailerach i gameplayach wszystko wyglada znakomicie... Ale w pamieci mam te schematy, przez ktore poczulem ulge po ukonczeniu gry. Ale zabawka na przerwe swiateczna powinna byc dobra, na PT zapewne wyrwie sie ladnie ponizej stowki.

Odnośnik do komentarza

jeśli już tak wspominacie assasins creed'a pierwszego, to wypadało by powiedzieć że jedynka po trailerach, krótkich gejmplejach i wszystkich pokazach zapowiadała się równie dobrze. ciężko dopatrzeć się schematów po 10 minutowym filmiku z jakichś targów gdzie chcą pokazać grę najlepiej jak się da.

 

ale na szczęście mnie jedynka się podobała bardzo więc i dwójką się zainteresuje, raczej nie w preorderze jak poprzednio ale na pewno zagram.

Odnośnik do komentarza

Miejmy nadzieje, ze jednak tworcy sie troche na bledach poduczyli, widac ze dodali duzo roznych rzeczy m.in. nowe bronie - trucizna, pistolet + okradanie ludzi dla kasy + te dodatkowe levele jak z popa prawie :P + dodatkowe misje itp :)

 

Gra zapowiada sie naprawde fajnie i oby jak najmniej schematycznie. Tez nie zamierzam wydac na nia 2 stow, bo rzadko kupuje gry na premierze, ale czekac moze byc trudno bo gra jest kuszaca :D

Odnośnik do komentarza

dziwnie trochę to wyglądało kiedy nasz assasin zagadał do tej panienki. w jedynce był tajemniczy i małomówny a tu nagle zagaduje tak po prostu. ogólnie zapowiada się konkretna różnorodność, zarówno w misjach jak i samym mieście/społeczności, a to cieszy. mam nadzieję że naprawdę wyciągnęli wnioski z jedynki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...