Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


oddball66

Rekomendowane odpowiedzi

Qrcze po reckach widzę że wyszła jeszcze lepsza gra niż AC I a to jedna z moich ulubionych gier na tej generacji :) Nic tylko do piątku czekać :) Słyszałem że minimum na ukończenie gry to 20h czyli jak będę lizał każdą ścianę jak w jedynce to starczy mi do gwiazdki :D (nie mam za wiele czasu na granie)

 

Recka na Polygami jest bardzo pozytywna i tylko jedna wada powtarza się w obu recenzjach (Polygamia i GT). Framerate potrafi spaść. Mam nadzieję że po instalacji gry wszystko będzie ok bo pamiętam jak w AC mnie jedna rzecz wkurzała że zaraz po zabójstwie i podczas ucieczki potrafiło chrupnąć.

 

Swoją drogą Tadek narzeka w swojej recenzji na poziom trudności. Ja rozumiem że hardkorowcy będą chcieli aby gra była trudniejsza ale mi nie przeszkadza brak wyboru gdyż wolę się nie stresować grając i zamiast tego delektować się fabułą i miejscówkami. Wiem że poziom trudności ustawiony przez Ubisoft będzie w sam raz tak jak w jedynce. Nie będzie za łatwo ale też nie będzie to poziom masochistycznego veterana z CoD: MW 2 (%$$#%#$% cały ostatni akt :P)

Odnośnik do komentarza

2 pytanka do tych co już mają AC II

Pierwsze czy kod który znajdował się w opakowaniu z grą wam działa bo ja wpisałem i pisze że zły kod ?

 

Drugie

czy jest jakaś mapa na sieci z wszystkimi ukrytymi gemami tajemniczego pana nr 16 ?

 

Odnośnik do komentarza

Lokalizacje i rozwiązania

http://www.msxbox-world.com/features/Assassins-Creed-II/index.php

http://mycheats.1up.com/view/section/3170852/27934/assassin_s_creed_2/xbox_360

 

Co do kodu to nie wiem w ogóle o jaki Ci chodzi. Bo jedyny kod który tam widzę to jest ten od Avatara tej gry jakiejs od Ubi i kod co odblokowuje cos wlasnie w tej grze.

 

Pograłem trochę przeszedłem 4 rozdziały i na razie fabuła dość ciekawa, sam gameplay taki sam jak w jedynce, po za kilkoma usprawnieniami i oczywiście nie jest już tak monotonnie jak w jedynce, ale i tak w(pipi)ia mnie co chwila bieganie, to tu, to tam. Jak na razie bez rewelacji, tylko bardzo dobra gra, a liczyłem na więcej (dlatego tylko bardzo dobra ;)).

 

MW2 FTW! :potter:

 

PS. Ile gra ma rozdziałów bo widziałem Achievement za przejście 14 rozdziału, tylko o to chodzi, że Achievementy są za działy od 1-8, a potem tylko 13-14.

Odnośnik do komentarza

Od wczoraj ogrywam nowego Assassin'a i gra bardzo mi się podoba (w przeciwieństwie do części pierwszej, którą to sprzedałem w tym samym dniu co kupiłem).

Fabuła jest bardzo fajnie poprowadzona, misje zróżnicowane i ciekawe (szukanie grobowców przypomina starego dobrego PoP: TSoT).

Graficznie to najwyższa półka - tekstury budynków i dachówek powodują opad szczeny, natomiast trochę razi "zaludnianie" się uliczek, tzn. ludzie i drobne obiekty czasami pojawiają się znikąd. To samo tyczy się cieni - wyglądają zacnie, ale lubią się doczytywać przed nosem. Można by poprawić także detekcję kolizji, bo czasem przemieszczając się w tłumie nasz bohater dostaje dziwnej trzęsawki.

Na szczęście wszystkie te drobne techniczne niedociągnięcia giną podczas rozgrywki, która bombarduje nas niesamowitym klimatem renesansowej Florencji :)

 

Naprawdę jestem miło zaskoczony tą grą, bo po dennej i bardzo nudnej jedynce nic nie zapowiadało hitu, a tym Assassin's Creed 2 bez wątpienia jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...