Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


oddball66

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze to juz troszke starszy post ale ....

ludzie, w XV wieku nie ma juz Asasynów

Templariuszy tez nie :P, so what ?, to zalezy od punktu widzenia.

gra unikała jak ognia wchodzenia głębiej w tematy religijno-obrzędowe

Gdyby fabula gry szla w innym kierunku (tzn pokazywala tylko zycie Assasyna Altaira) z pewnoscia bysmy wiecej widzieli.

Poza tym seria obrala droge ateistyczna (i to doslownie, bo "wiara" byla wycinana w pien), moim zdaniem zakon spelnial jednak jakas nadrzedna role w grze (i nie mam tu na mysli fabuly).

Odnośnik do komentarza

Filmik podjarał mnie na ten tytuł i na pewno go kupie ale w dniu premiery, poczekam aż stanieje.

Motyw z pistoletem mniam mniam, akcja podczas zabawy ulicznej tez niczego sobie tylko po co czekać aż kolo upadnie i wystawiać się :huh: przecież wiadomo że nie ma szans po takim cięciu, no chyba że to był taki wabik na prawdziwy cel ;)

Odnośnik do komentarza

Gameplay ciekawy choć bardzo podobny do tego z jedynki, na szczęście tym razem siadając na ławce bądź wpadając do stogu siana (znowu pod każdą wieżą będziemy mieli wóz z sianem - lol, cudownie :/) z wysokości nie będziemy się stawać niewidzialni. Latanie fajne, choć irytują mnie te ogniska na trasie lotu - bardziej nierealistyczne od wozów z sianem! Atak z dwoma ostrzami wygląda ciekawie a animacja Animusa po zabiciu celu jest o niebo bardziej efektowna.

Tyle mojego zdania, trzeba się uzbroić w cierpliwość i jakoś doczekać do świąt.

Odnośnik do komentarza

no i pokazali gameplay z AC2, wspinaczka wygląda prawie identycznie jak w części pierwszej, fajna latadło, fajnie dzganie dwóch strażników na raz, fajny granat dymny[licze na więcej takich gadżetów] niefajny monolog po zejsciu czarnego charaktera[rodem z jedynki], sam czarny charakter znowu tak samo czarno czarny jak czarne charaktery w jedynce[w cutscence widzimy jak zabija spanikowanego strażnika żeby dodać sobie animuszu]. Niefajnie że walka może być tylko troche urozmaicona w stosunku do pierwszej części[ma być dużo broni], bo przeciwnicy nadal potrafia stać i czekać aż skończymi przekręcać nóz w brzuchu ich kumpla ;/

a, no i stóg z sianem tez sie znalazł, ale tym razem strażnik podszedł zeby sprawdzic czy ktoś się w środku nie chowa...

A! i fajnie że w mieście coś sie dzieje: w pokazanym fragmencie rozgrywki było widać bal maskowy i fajerwerki, mam nadzieje ze bedzie tego więcej.

Odnośnik do komentarza

gameplay fajny, wiecej i lepiej, fajnie, że mżna będize wyrwać broń strażnikom. co do tego, że cos się dizeje to jest to pewnie tak samo jak w jedynce, np gdzie trzeba było tego kupca czy kogośam zabić. najpierw sie zbierało info, a potem sie odblowowywała lokacja gdzie tez cos sie dzialo bo trzeba bylo glowny cel wyeliminowac.

 

[w cutscence widzimy jak zabija spanikowanego strażnika żeby dodać sobie animuszu]

 

teraz rozumiem czemu ci wszyscy średniowieczni strażnicy byli w metalowych zbrojach ;)

Odnośnik do komentarza
Mistrzostwo świata, nowe myki są kapitalne, gameplay pokazuje że ta grą będzie wielka.

Serio tak uważasz? Oglądając gameplay widziałem jedynkę z paroma nowymi ficzersami. nic więcej. Lekki makijaż nałożony niestety na ten stary z 2007 roku. Jeśli zadania poboczne nie są przygotowywane od podstaw oraz jeśli mapa nadal jest tak niepotrzebnie wielka to wróżę tej grze bycie odgrzewanym kotletem. Ale grunt, że widownia podskoczyła przy ekscytującym mega miodnym podwójnym uderzeniu ostrzami. Tym AC zawsze szokował i łał całe wiadra hype'u na widzów. Wiele milionów łyknęło przynętę. Osobiście bardzo żałuję, że Ubi zarobiło grube miliiony dolarów (podobno kilka 5 czy 6 milionów egzemplarzy poszło) na jedynce. Gra z taką niską grywalnością nie powinna być reklamowana na GR średnią 83% bo z całą pewnością na nią nie zasługuje. Temu nadchodzącemu i coraz bardziej hajpowanemu "dziełu" życzę porażki na rynku jeśli okaże się tak samo schematycznym, niedorozwiniętym kawałkiem kodu jak jedynka.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Oglądając gameplay widziałem jedynkę z paroma nowymi ficzersami. nic więcej. Lekki makijaż nałożony niestety na ten stary z 2007 roku. Jeśli zadania poboczne nie są przygotowywane od podstaw oraz jeśli mapa nadal jest tak niepotrzebnie wielka to wróżę tej grze bycie odgrzewanym kotletem.

Wiesz Gooralu, że jak zobaczę tę grę w swoich łapkach to się posikam z radości. Już nie mogę się doczekać, zawsze twierdziłem, że odgrzewany kotlet jest smaczniejszy od świeżo upieczonego a ten będzie ozdobiony nowym, świetnym makijażem (parafrazując twoją wypowiedź :P ). Łykam go bez popitki i kwilę z radości jak niemowlę po tym, co obejrzałem :baby:

Odnośnik do komentarza

No i miłęgo grania życzę Miłosz ;) Wiem, że są gracze, kórym się AC bardzo podobał i oczywistym jest, że tego nie potępiam. Ja też mam tytuł, który jest u mnie mega kozakiem bez względu na jego wady. jest nim Mass Effect więc jestem po części wstanie zrozumieć ludzi lubiących AC i czekających z wywieszonym jęzorem na dwójkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...