Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko dobrze piszesz,ale z tym Alonso to do(pipi)ałes.Po co nam on!?No po co Realowi Alonso?!Jak mnie takie idiotyczne teksty wkurzają.I co może jeszcze Fabregasa?Geez.Mam Ci wymienić środkowych pomocników w Realu:Guti,VdV,Sneijder,Parejo,Gago,Lass,M.Diarra,Kaka,javi Garcia.I kolejnego jeszcze ?Weźcie coś myślcie.Nawet jakby 4 odeszło to Xabi jest nie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
No tak bo Pepe to przecież poziom Arka Głowackiego...geez...Co do kasy na transfery miało być +- 300mln licząc Ville w granicach 30-35 + Negredo, to zostanie ponad 100 mln na transfer CM'a(Alonso) +2-3 defensorów(z tym,że jeśli przejdzie 3ch to jednym z nich prawdopodobnie będzie młody Marcano)

Dokładnie.Jeden incydent nie czyni z Pepe słabego obrońcy :)

Większości fanów Realu to o****ało normalnie z tym Alonso ... jeden bardzo dobry sezon nie czyni z niego jakiegoś mastera.Real ma Lassa,który ma dopiero 24 ,a i tak prezentuje znakomity poziom.Jest jeszcze Gago czy Diarra na jego pozycji.Jestem na NIE jeśli chodzi o sprowadzenie kolejnego środkowego pomocnika.Lepiej,żeby Real skupił się na ściągnięciu Riberego albo dwóch obrońców niż kolejnego środkowego pomocnika.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

O (pipi)a XD primo trzeba rozróżniać DM'a np Lass albo Mascherano CM'a np Alonso czy Lamps i pozycję zwaną w Hiszpanii media punto czyli "ofensywny środkowy pomocnik grający podwieszony za napadziorem/ami praktycznie bez zadań defensywnych)na której będzie grał Kaka.Po drugie Guti teraz i pewnie już do końca(z przebłyskami)będzie prezentował formę na ligowe ogóry,a nie na walkę o La Lige/LM.Z 2ki VdV/Wes na bank ktoś odejdzie.Zakładając,walkę na 2-3 frontach na maksa potrzeba 2ch w miarę równorzędnych graczy na jedną pozycję(a czasem i 3ch).I o ile pozycja dm'a i media punto jest obsadzona wystarczająco(odpowiednio DM:Lass,Gago,Momo MP:Kaka,Guti VdV/Wes)tak nie ma nikogo kto odpowiadał by za rozegranie i łączył defensywę wspomaganą przez dm'a z ofensywą pod batutą np Kaki.Każdy klub ma takiego zawodnika na za(pipi)istym poziomie tylko nie Real więc za przeproszeniem nie pieprz,że Alonso nie jest potrzebny(może kiedyś takim gościem będzie Gago,ale nie teraz,a Perez po to robi rewolucję żeby wyniki były praktycznie od zaraz,a inna sprawa czy będą).

Odnośnik do komentarza
O (pipi)a XD primo trzeba rozróżniać DM'a np Lass albo Mascherano CM'a np Alonso czy Lamps i pozycję zwaną w Hiszpanii media punto czyli "ofensywny środkowy pomocnik grający podwieszony za napadziorem/ami praktycznie bez zadań defensywnych)na której będzie grał Kaka.Po drugie Guti teraz i pewnie już do końca(z przebłyskami)będzie prezentował formę na ligowe ogóry,a nie na walkę o La Lige/LM.Z 2ki VdV/Wes na bank ktoś odejdzie.Zakładając,walkę na 2-3 frontach na maksa potrzeba 2ch w miarę równorzędnych graczy na jedną pozycję(a czasem i 3ch).I o ile pozycja dm'a i media punto jest obsadzona wystarczająco(odpowiednio DM:Lass,Gago,Momo MP:Kaka,Guti VdV/Wes)tak nie ma nikogo kto odpowiadał by za rozegranie i łączył defensywę wspomaganą przez dm'a z ofensywą pod batutą np Kaki.Każdy klub ma takiego zawodnika na za(pipi)istym poziomie tylko nie Real więc za przeproszeniem nie pieprz,że Alonso nie jest potrzebny(może kiedyś takim gościem będzie Gago,ale nie teraz,a Perez po to robi rewolucję żeby wyniki były praktycznie od zaraz,a inna sprawa czy będą).

O ile wiem Pellegrini gra dwoma napastnikami.Zakładając,że na skrzydłach będzie np. Robben i Kryśka to na środku kto zagra? Kaka i Alonso,a kto będzie człowiekiem od czarnej roboty? Kaka w defensywie to jest klapa,a Alonso nie jest jakiś wybitny w tym aspekcie.Jedynym jest Lass,który nawet w ataku nieźle sobie poczyna.Czy Real za czasów Zizou i Figo miał takiego media punto? Nie przypominam sobie.Zidane to ta sama pozycja co Kaka.Francuzowi wystarczał tylko Makelele który robił za niego czarną robotę,a Zizou brał się za atak.Tak samo będzie teraz Lass zapierdala,a Kaka bierze się za atak.Nigdzie nie widzę tutaj miejsca dla Alonso.Takie moje zdanie i nie zmienię go. :P

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Pelle powiedział też,że u niego nie będzie typowych skrzydłowych co w połączeniu z wypowiedzią Valdano o tym,że Robben będzie się musiał przestawić na grę jako boczny napastnik(chociaż dla mnie to jedno licho) to pewnie bedzie ustawienie 4-2-1-3 z Lassem i trochę wyżej grającym Gago/Alonso przed nimi Kaka na bokach Cris i Arjen a na szpicy Villa/Igła.

Odnośnik do komentarza
Pelle powiedział też,że u niego nie będzie typowych skrzydłowych co w połączeniu z wypowiedzią Valdano o tym,że Robben będzie się musiał przestawić na grę jako boczny napastnik(chociaż dla mnie to jedno licho) to pewnie bedzie ustawienie 4-2-1-3 z Lassem i trochę wyżej grającym Gago/Alonso przed nimi Kaka na bokach Cris i Arjen a na szpicy Villa/Igła.

Ja obstawiam,że Pelle postawi na dwóch napastników,ale zobaczymy. :P

Odnośnik do komentarza

No moim zdaniem, jak Real chce mieć kompletny skład ("typu Barca"), to powinien szukać dwóch obrońców i napastnika. Lass, Higuain czy Pepe to świetni gracze, tak naprawdę najlepsi w Realu. Miejsca są już zajęte. Dlatego nie za bardzo rozumiem, czemu oficjalnie, z rozgłosem wręcz, starają się o jeszcze dwóch drogich pomocników (Ribery i Xabi Alonso), kiedy ja nie widzę możliwości, żeby oni razem grali w jednym składzie.

 

To znaczy, dobra, widzę, można by z nich chyba zrobić jakiś diament (Xabi z tyłu, Kaka z przodu, pozostali na skrzydłach), ale zestawu czterech takich postaci na tak małej przestrzeni boiska to ja chyba jeszcze w życiu nie widziałem, nawet w reprezentacji Brazylii sprzed 15 lat.

 

Inna sprawa, że jednak defensywny pomocnik, czyli Lass, powinien być w składzie, bo to jest po prostu obowiązek we współczesnej piłce, jeśli chce się wygrywać. Poprzedni Real grał pięknie i miał wyniki, ale posypał się, jak ci nieudacznicy wywalili ze składu Makelelego.

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony tak,ale celując w potrójną koronę przydała by się rywalizacja na każdej pozycji,a w razie kontuzji danego gracza jego zmiennik nie obniżałby poziomu gry.Jeśli doszedłby jeszcze Frank,Xabi i 2ch defensorów to po odejściu tych,którzy już klub na 100% opuszczą i sprzedaniu/włączeniu w transfer tych graczy,których sytuacja jest uzależniona od tego kto przyjdzie to na każdej pozycji prócz bramki było by po 2ch równorzędnych graczy,a spotkań i tak było by w (pipi) więc każdy by grał.

Odnośnik do komentarza
Z jednej strony tak,ale celując w potrójną koronę przydała by się rywalizacja na każdej pozycji,a w razie kontuzji danego gracza jego zmiennik nie obniżałby poziomu gry.Jeśli doszedłby jeszcze Frank,Xabi i 2ch defensorów to po odejściu tych,którzy już klub na 100% opuszczą i sprzedaniu/włączeniu w transfer tych graczy,których sytuacja jest uzależniona od tego kto przyjdzie to na każdej pozycji prócz bramki było by po 2ch równorzędnych graczy,a spotkań i tak było by w (pipi) więc każdy by grał.

Ja nie liczę na potrójną koronę.Dla mnie Real ma wygrać LM.Niczego więcej nie chcę :P

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem tego newsa i inne z tej stronki, no i kurczę. Kolesie mają wielkie plany - podobno domykają już transfery Villi, Ribery'ego, Xabiego Alonso, prezes Lyonu zaczyna gadać, że Benzema chyba też odejdzie... A po tym, co zrobili ostatnio, trudno nie wierzyć w realizację takich zamierzeń.

 

 

Moim zdaniem to fajnie, im bardziej sie spinaja i kupuja tym z wiekszym impetem pie rdolna, jak po raz nty dostana w du pe we wczesnej fazie LM. Bedzie smiesznie. Obstawiam, ze nowy trener nie dotrwa na posadzie do konca roku.

Odnośnik do komentarza
Czy Real za czasów Zizou i Figo miał takiego media punto?

 

Tak, Raula za plecami Ronaldo, na prawej Zizou, a po lewej Figo.

 

Kiedyś też Mijatović był media punto, Morientes też czasami w LM. W PESie media punto podchodzi pod SS trochę.

 

Fajnie, a od kiedy kibicujecie Realowi?

 

Jakie to ma znaczenie? Im dłużej jesteś kibicem to jesteś lepszym kibicem? Pie.rdolenie. Zawsze musi być jakieś wydarzenie by polubić dany zespół, zawodnika czy trenera. Ja Real pokochałem po finale LM z Juve w '98, które do tego czasu było moim ulubionym klubem (bo Boniek tam grał, takie naciągane lubienie :D) i bramce Predraga ;) A jak ktoś ich polubił wczoraj za przyjście Ronaldo do Realu to ch,uj Ci do tego, bo ma do tego prawo.

 

edit: Ribery musi przyjść bo inaczej ch.ujnia, zawsze Real wygrywał cenne trofea z francuzami w składzie (Zizou, Karembeu).

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
Czy Real za czasów Zizou i Figo miał takiego media punto?

 

Tak, Raula za plecami Ronaldo, na prawej Zizou, a po lewej Figo.

 

Kiedyś też Mijatović był media punto, Morientes też czasami w LM. W PESie media punto podchodzi pod SS trochę.

 

Fajnie, a od kiedy kibicujecie Realowi?

 

Jakie to ma znaczenie? Im dłużej jesteś kibicem to jesteś lepszym kibicem? Pie.rdolenie. Zawsze musi być jakieś wydarzenie by polubić dany zespół, zawodnika czy trenera. Ja Real pokochałem po finale LM z Juve w '98, które do tego czasu było moim ulubionym klubem (bo Boniek tam grał, takie naciągane lubienie :D) i bramce Predraga ;) A jak ktoś ich polubił wczoraj za przyjście Ronaldo do Realu to ch,uj Ci do tego, bo ma do tego prawo.

 

edit: Ribery musi przyjść bo inaczej ch.ujnia, zawsze Real wygrywał cenne trofea z francuzami w składzie (Zizou, Karembeu).

Raul i Mijatović to jest i był napastnik.Nie żadni media punto :)

 

 

Valdes przedłużył kontrakt z Barceloną. - klik

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Co z tego, że jest napastnikiem? Tak samo jak Krzynówek jest pomocnikiem i gra na lewej obronie... Zresztą Media Punto to nie jest nic konkretnego, po prostu pozycja między pomocą a napastnikami, cofnięty napastnik lub wysunięty pomocnik, ale bardziej pasuje to do cofniętego napastnika bo na tej pozycji nie ma żadnych obowiązków defensywnych, typowych dla pomocników. Coś takiego jak Second Striker.

 

Zresztą sprawdź sobie co to znaczy media punto.

 

Casillas do MU? (mega plota zapewne)

 

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktu...4218&kom=ok

 

Villa nie przejdzie do RM?

 

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktu...4216&kom=ok

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

 

Sam Perez wczoraj mówił,że transfer to kwestia czasu i nagle by zdanie zmienił?

.... coś mi tu śmierdzi :P

 

Oficjalnie:Ribery zostaje w Bayernie! - klik

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Perez ma jeszcze dwa miechy by go ściągnąć, jakieś lewe pieniądze da + oficjalne 50 baniek i Niemcy nie oprą się takiej kasie. Ale zobaczymy, no a z Villą to nie wiadomo, co dwa dni co innego, ale mam nadzieje, że przejdzie do Realu w końcu, ktoś nr. 7 musi po Raulu w końcu przejąć, Negredo jeszcze za cienki na ten numerek, a Higuain to nie hiszpan. :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie transfer CR i Kaki to może być strzał w dziesiątkę albo klapa roku:) Jeżeli Real nie zdobędzie mistrzostwa hiszpanii lub ligi mistrzów to będą się wszyscy z królewskich śmiać. Jak na razie dla mnie ta drużyna to dużo z przodu i zero z tyłu.

Może będzie to taka sama śmieszna dłużynka jak na końcu kadencji Pereza. Ja mu i tak bardzo dziękuję że zabrał z mojego ukochanego klubu CR bo myślę że dzięki temu ferguson wymyśli coś fajnego nowego. Stara taktyka MU już w tym sezonie się tak nie sprawdzała i jak zapoda świeżą krew plus troszkę urozmaiconą taktykę MU może znów zdobędzie Ligę mistrzów. CR życzę aby nie podzielił losu Beksy i jednak stał się pierwszoplanową gwiazdą Realu a nie tłem. W końcu coś dla MU przez ostatnie lata zrobił oprócz siania spustoszenia na angielskich drogach;)

Odnośnik do komentarza

Obsolete ty z tymi sedziami powaznie ? lol...

 

Milanowi jest potrzebny najwyzszej klasy napastnik, srodkowy obronca i zastepca na pozycje Kaki. Za Jankulovskiego tez by sie ktos sprzydal, ostatni sezon mial zalosny. Trzeba tez liczyc na to ze Ronaldinho sie zechce jeszcze pograc na najwyzszym poziomie i byc moze wtedy Milan wreszcie powalczy na powaznie o mistrzostwo.

 

Milan ma ponad 70 mln euro za sprzedaz Kaki i Gourcuffa, 3 bardzo dobrych pilkarzy sie za to kupi. Bylbym za sprzedaza Pirlo do Chelsea, o ile daliby z 20 mln euro (mowi sie nawet o 30). Gosciu od 2 lat procz jednorazowych przeblyskow kilka razy w roku gra kiszke. Seedorfa tez bym pozegnal bez wiekszego zalu.

 

Odszedl Ancelotti, sprzydaloby sie do reszty pozegnac z kolkiem wzajemnej adoracji i sprowadzic kilku glodnych sukcesow zawodnikow, ktorym bedzie sie chcialo ruszyc dupe i pobiegac przez 90 minut caly sezon.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...