Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Obso jest dziwny. Najpierw się chwali, że Milan w ciągu ostatnich 5 lat miał najwięcej sukcesów w Lidze Mistrzów. A później, jak po kolei odchodzą wszyscy ci, którzy się do tych sukcesów przyczynili - to mówi, że "oni i tak byli słabi".

 

 

Nic takiego nie pisalem, zwazywszy, ze to nieprawda.

 

 

# 2005 Anglia Liverpool F.C. – Włochy AC Milan 3:3 (0:3, 3:3, 3:3),po dogrywce, karne 3:2

# 2006 Hiszpania FC Barcelona - Anglia Arsenal F.C. 2:1 (0:1)

# 2007 Włochy AC Milan - Anglia Liverpool F.C. 2:1 (1:0)

# 2008 Anglia Manchester United F.C. - Anglia Chelsea Londyn 1:1 (1:1, 1:1, 1:1), karne 6:5

# 2009 Hiszpania FC Barcelona - Anglia Manchester United F.C. 2:0 (1:0)

 

 

Poza tym nie widze nic dziwnego w tym, ze od ostatniego sukcesu w LM, ktory byl pare lat temu, pilkarze obnizyli loty, z Kaka i Pirlo na czele i ze trzeba ich sprzedawac poki jakis idiota wydaje duzo wiecej niz sa warci. Ja wiem, ze mozna kogos trzymac w klubie za dawne zaslugi i Milan byl w tym chyba na 1 miejscu, ale era "wielkich mistrzow" sie skonczyla, a liga wloska odstaje znaczaca od angielskiej oraz hiszpanskiej jezeli chodzi o majetnosc klubow i jest jak jest. Za 20 mln to bylby zly interes, no ale za 68 baniek? I jeszcze te ploty o 30 za Pirlo_ :rolleyes:

 

 

Jednak chyba nie bedzie Adebayora, bo przyjsc ma Dzeko.

Odnośnik do komentarza
Ojej, hiszpanskie szmatlawce to juz od 3 lat sprzedaja Kake do Realu. Polecam mniej czytania onetu a wiecej bardziej wiarygodnych zrodel.

 

 

Dzisiejsze oswiadczenie Kaki: "Miliony kibiców rossonerich wiedzą, że dokonałem już wyboru. Powiedziałem, że zostaję. Dajcie mi już spokój, proszę".

 

 

I tyle w tym temacie.

 

 

Kij z Kaka, od dwoch lata gra dno, Milan robi swietny interes.

 

 

Opylenie ogorkow: Kaki i Pirlo za 90 baniek, rewelacja.

 

Obso jest dziwny. Najpierw się chwali, że Milan w ciągu ostatnich 5 lat miał najwięcej sukcesów w Lidze Mistrzów. A później, jak po kolei odchodzą wszyscy ci, którzy się do tych sukcesów przyczynili - to mówi, że "oni i tak byli słabi".

 

3x Owned Obsolete xD

 

Ty chcesz siebie nazwać kibicem Milanu? ;/

 

No to teraz do boju Floro

Kaka

Cristiano Ronaldo

Albiol

Villa

Silva

Ribery

Xabi Alonso

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co ma pisanie o malym prawdopodobienstwie sprzedazy Kaki do osobistego ustosunkowania sie do tego transferu, jak rowniez do samego kibicowania Milanowi, wiec sugeruje nauczyc sie czytac ze zrozumieniem. Kibicuje temu klubowi od jakichs 20 lat i wiem, ze to dziwne ale wyobraz sobie, ze na przestrzeni tych lat sklad tego klubu sie zmienial, sprzedawano zawodnikow i to samo spotkalo Kake, niesamowite nie? Widze, ze niektorzy maja problemy z poprawnym rozumowaniem, skoro wnioskuja, ze prawdziwy kibic danej druzyny to ten, ktory by chcial zostawic slabo grajacego zawodnika, zamiast go sprzedac i kupic lepszych. No naprawde powalajaca taktyka.

 

 

Co do FMa, nie wiem jak mozna bylo potraktowac ten zart powaznie, chociaz oczywiscie z drugiej strony FM to niesamowita baza informacji, zreszta MASA klubow korzysta z FMa.

Odnośnik do komentarza

To sie zdziwisz, bo z Fma korzysta chociazby Everton. Zreszta przeciez baza FMa jest robiona przez swietnych skautow. Masa nieznanych talentow z Fma wedruje w rzeczywistosci po roku, dwoch do swietnych druzyn: M. Richards, C. Vela, Breno, De Ceglie, Giovinco itp. Zaloze, ze ze w przyszlosci o sile defensywy Francji bedzie stanowil M. Sakho, ktory nadal siedzi w PSG, ale to potrwa juz gora kilka lat. Mozna wymieniac dlugo.

 

Oczywiscie zdarzaja sie babole Jak Adu, czy niesmiertelny L. Mokoena;]

Odnośnik do komentarza

Tyle, że Obso ma 100% racji. Na papierze nazwiska pokroju Kaki, Pirlo, Seedorfa robią wrażenie, ale... kiedy któryś z nich po raz ostatni zagrał bardzo dobry mecz, na poziomie meczów sprzed 2-3-4 lat? Gdzieś tam ktoś napisał, że Pirlo nie strzelił bramki z wolnego od 2007 roku (grudnia bodajże), za to wcześniej bramkarze bali się go równie mocno co teraz CR7, gdy podchodzi do stojącej piłki. Tak naprawdę Pirlo od końca MŚ 2006 gra kiszkę stolcową.

Właśnie tak należy podchodzić do piłkarzy - bez zbędnych sentymentów. Goście zbierają gaże pokroju średniej krajowej połowy afrykańskich państw, a jedyne co się im należy to notatka pod Pucharem LM w gablocie i co najwyżej wchodzenie na boisko z ławki. Niestety zarząd i Carlo nadal żyli finałami LM sprzed paru lat, a nie aktualną formą piłkarza. Miejmy nadzieję, że Leonardo (który jest niestety podnóżkiem zarządu i zapewne poważnych decyzji kadrowych też sam nie będzie mógł podejmować) wniesie trochę świeżości.

Jeśli ktoś patrzy nadal na "papier", a nie na rzeczywiste, aktualne umiejętności i płaci 65 baniek za Kakę (bo w te 30 za Pirlo niestety nie wierzę), to czym prędzej trzeba opychać takich graczy.

 

Serie A straciło symbol, ale myślę, że za tę kasę można spokojnie pokombinować z zespołem tak by nie odstawać poziomem od Hiszpanii i Anglii. Ot, zamiast wyrobionej marki, zamiast tego będzie grać 3 nowych graczy, którzy tę markę będą dopiero wyrabiać. Dajcie czas :]

 

Co do FMa to 90% młodych talentów się sprawdza ;) Zresztą nawet Everton oficjalnie korzysta z bazy FMa do wstępnego skautingu :D

 

Edit: A widzę, że z tym FMem to mnie nawet ubiegli ;)

Odnośnik do komentarza

No wystarczylo obejrzec 3/4 mezow Serie A w ciagu ostatnich 2 lat by miec wyrobione zdanie o takich graczach jak Kaka, czy Pirlo. Z tym, ze na tym forum taka ilosc spotkan obejrzelam tylko ja i moze Mathiu, a reszta forumowiczow wciaz zyje dyspozycja tych pilkarzy sprzed paru sezonow LM. Byc moze Kaka potrzebowal zmiany otoczenia, by sie odrodzic, a byc moze to poczatek jego konca;]

Odnośnik do komentarza

Też zdarzyło mi się obejrzeć niejeden mecz Milanu i nie powiem, bo czasami ci zawodnicy mieli przebłyski. Ale niestety tylko czasami. Poza tym nic specjalnego. W ogóle cały Milan ostatnio się nie zatrzymał, a wręcz uwstecznił, bo poza b. dobrym Pato w drużynie reszta gra średnio.

 

Ot, zamiast wyrobionej marki, zamiast tego będzie grać 3 nowych graczy, którzy tę markę będą dopiero wyrabiać. Dajcie czas

Mają teraz hajs na to, by opłacić transfery i chcę widzieć jakichś młodych, utalentowanych grajków. Niech nawet w FM szukają :D

Odnośnik do komentarza

ponoc Ibrahimović w fcb za 10 mln plus eto'o

 

kurde, nie wiem co o tm myśleć. W sumie eto'o zmarnował niezliczone ilości setek i ze go spylają to sie ciesze bo nie sądze żeby wrócił do swojej najlepszej formy, chyba, że właśnie w innym klubie. a barcelonie potrzebny jest wysoki dobry technicznie napastnik jakim napewno jest zlatan, ale to jego "gwiazdorzenie" o jakim sie nie raz slyszy, troche niepokoi. Zobaczymy, najpierw niech to oficjalnie potwierdzą.

Odnośnik do komentarza

Etoo też robił z siebie milion razy cwaniaka itp. zlatan to mój ulubiony zawodnik i jakby miał trafić do mojego klubu to się chyba spuszcze, problem jest taki że etoo marnował miliony setek ale uważam że kto inny mógłby nie mieć tylu sytuacji.Wydaje mi się że to jest właśnie etoo,człowiek który wypracowuje sobie tysiące akcji , bardzo mnie ciekawi ta zamiana. Btw Malin gdzzie czytałeś o tym transferze Ruuda ?? To już zostało przypieczetowane?

Odnośnik do komentarza

Anglia.goal.pl ale już dziś się pomału wycofują :

 

Przedstawiciele Realu Madryt utrzymują, że nie została jeszcze podjęta decyzja w sprawie przyszłości Ruuda van Nistelrooya. Jest to odpowiedź na doniesienia o przejściu holenderskiego napastnika do Tottenhamu Hotspur.

 

32-letni snajper miałby trafić na White Hart Lane za 1,25 miliona euro. Na razie jednak transfer nie został sfinalizowany.

 

- Nie podjęliśmy jeszcze decyzji w sprawie przyszłości takich piłkarzy jak Van Nistelrooy. W tej chwili mamy inne priorytety i będą musieli poczekać do następnego tygodnia - przyznała osoba związana z Królewskimi.

 

Wszystko wskazuje na to, że ostateczną decyzję o tym czy Holender pozostanie Santiago Bernabeu podejmie nowy trener Realu Manuel Pellegrini.

Odnośnik do komentarza
Bezsens,to żadne wzmocnienie.

Jeśli odejdzie Eto,a przyjdzie Zlatan barca zrobi największą głupotę z możliwych.Miały być wzmocnienia składu,a nie jakieś wymiany - BEZSENS.Poza tym Barca jeszcze ma dopłacać?LOL

 

Największą głupotę? Zauważ, że to Inter robi błąd pozbywajac się gracza, który przez ostatnie sezony WIELE razy wygrywał w pojedynkę im mecze.

Odnośnik do komentarza
http://www.manutd.com/default.sps?pagegid=%7BF9E570E6%2D407

E%2D44BC%2D800F%2D4A3110258114%7D&newsid=6634291

 

Manchester jednak taki nieugięty nie jest :)

do przewidzenia.Krystyna to typ zawodnika ,który zagrałby wszędzie byle tylko dobrze mu zapłacili.Hiszpania to dodatkowe profity za bycie modelem,piękną pogodę i możliwość flirtowania z laskami-to było pewne,że tam przejdzie.

 

No to teraz czekamy kiedy MU podpisze kontakt z Ribery :)

Odnośnik do komentarza
http://www.manutd.com/default.sps?pagegid=%7BF9E570E6%2D407

E%2D44BC%2D800F%2D4A3110258114%7D&newsid=6634291

 

Manchester jednak taki nieugięty nie jest :)

do przewidzenia.Krystyna to typ zawodnika ,który zagrałby wszędzie byle tylko dobrze mu zapłacili.Hiszpania to dodatkowe profity za bycie modelem,piękną pogodę i możliwość flirtowania z laskami-to było pewne,że tam przejdzie.

 

No to teraz czekamy kiedy MU podpisze kontakt z Ribery :)

Tylko uważaj,żeby Real tego wcześniej nie zrobił :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...