Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Troche Man City przegina...

Według angielskiej gazety News of the World, Yaya Toure, który przeszedł z Barcelony do Manchesteru City, jest najlepiej opłacanym piłkarzem Premier League. Na konto Piłkarza z Wybrzeża Kości Słoniowej, który od tego sezonu będzie grał z rodzonym bratem w jednym klubie, ma wpływać co tydzień 185 tysięcy funtów. Kwota ta ma ulec zmianie, gdy w życie wejdzie nowe prawo podatkowe i wzrosnąć do 221 tysięcy funtów.

Lada dzień ma jeszcze przyjsc James Milner za ~25 mln <_< Moze City chce grac w jakas nowa odmiane, gdzie gra sie po 20 ?

Odnośnik do komentarza

City wcale nie przegina bo Chelsea i MU mają po 20 świetnych piłkarzy . Pozbędą się Petrova , Bożinova , Santa Cruza , Caicedo czy Bellamyego . Już w zimowym okienku zrobili czystkę pod przyjście gwiazd . W Anglii sezon jest morderczy hehe

 

 

No i Robinho niech spada !!!

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza

Kamil Glik

Piast Gliwice -> Us Palermo

Rozwalają mnie takie transfery. Ze dwa sezony na ławce jak nie na trybunach i powrót z podkulonym ogonem w najlepszym razie do ekstraklasy albo i koniec kariery :thumbsup:

 

 

Jakoś uzasadnić możesz? Czy po prostu widząc transfer Polaka od razu kpisz?

Odnośnik do komentarza

Kamil Glik

Piast Gliwice -> Us Palermo

Rozwalają mnie takie transfery. Ze dwa sezony na ławce jak nie na trybunach i powrót z podkulonym ogonem w najlepszym razie do ekstraklasy albo i koniec kariery :thumbsup:

 

 

Jakoś uzasadnić możesz? Czy po prostu widząc transfer Polaka od razu kpisz?

A widziałeś ostatnio jakiś dobry transfer Polaka z Ekstraklasy za granicę?

 

Podkreślam Ostatnio i ma być sprawdzony więc Lewandowski odpada

Odnośnik do komentarza

Kamil Glik

Piast Gliwice -> Us Palermo

Rozwalają mnie takie transfery. Ze dwa sezony na ławce jak nie na trybunach i powrót z podkulonym ogonem w najlepszym razie do ekstraklasy albo i koniec kariery :thumbsup:

 

 

Jakoś uzasadnić możesz? Czy po prostu widząc transfer Polaka od razu kpisz?

No jakoś tak mi się przypomina błyskotliwa kariera polskiej nadziei Radomatu. Jeden udany sezon w Bełchatwie - > 2 sezony siedzenia na trybunach w Palermo po czym płacz, tupanie nóżkami i "koniec kariery". Po przepiciu i przegraniu w kasynach całej kasy Radzio doszedł do wniosku, że by sobie jednak jeszcze piłkę pokopał. Zdecydował się na przejście do Widzewa podobno poprzedzając decyzję esemesem do Benhałzera "Trenerze, jak pójdę do I ligi to mogę liczyć na powołania ?". No i co ? Okazało się, że I liga dla Matusiaka to za wysokie progi i że może sobie co najwyżej z ławki czasem wejść. Oczywiście od razu zaczęły się foszki. Ostatecznie po jednej rundzie został wyciągnięty z litości przez starego znajomego Lenczyka do Cracovii.

 

Przykładu coraz bardziej staczającego się Smolarka (liga chińska :good: ) chyba nie trzeba przytaczać. A wszystko przez to, że mu się wydawało, że poradzi sobie w Hiszpanii :potter:

 

Takich przykładów jest na pęczki i naprawdę trudno oczekiwać, żeby Kamil Glik błyszczący w <fanfary> Piaście Gliwice odnalazł się w drużynie z górnej połówki Serie A.

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

W rzeczywistości też. Jeden z lepszych Hiszpanów, którzy jeszcze nie grają w Barcelonie ani Realu.

 

Zostają, hm... po odejściu Silvy do Anglii zostaje Jesus Navas. Ktoś jeszcze? Może Javi Martinez, może Llorente. Ale nie wiem, czy oni w ogóle by grali w jedenastce Realu lub Barcy. Szkoda, że taki talent jak Azpilicueta poszedł do Marsylii. Może jeszcze wróci do ojczyzny. Oby chociaż dostawał tam we Francji szansę w pierwszym składzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...