Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

- Kaka podpisał już kontrakt z Realem Madryt - oświadczył popularny "Zizou". - Będę szczęśliwy, jeśli Kaka będzie grał z numerem 5, który niegdyś należał do mnie. Zapewniam, że nie będę zazdrosny - oznajmił wyraźnie zadowolony Francuz.

 

no to mamy chyba mocny hit transferowy. ciekawe kogo sprowadzi milan ;]

Odnośnik do komentarza
Ojej, hiszpanskie szmatlawce to juz od 3 lat sprzedaja Kake do Realu. Polecam mniej czytania onetu a wiecej bardziej wiarygodnych zrodel.

 

 

Dzisiejsze oswiadczenie Kaki: "Miliony kibiców rossonerich wiedzą, że dokonałem już wyboru. Powiedziałem, że zostaję. Dajcie mi już spokój, proszę".

 

 

I tyle w tym temacie.

 

 

Najpewniejszy wydaje sie Hernanes.

 

 

Kij z Kaka, od dwoch lata gra dno, Milan robi swietny interes.

 

 

; )

 

ale przyznaje wam racje. 65 baniek to duzo za duzo. Milan moze poszlec za taka kase :crazy: .

Odnośnik do komentarza

z riberym nie wiadomo do konca, ponoc perez ma zamiar leciec do mynsen i gadac z zarzadem bajernu w sprawie riberego.

 

w sumie za dobra kase + jakis sneijder lub van der vaart moznaby sie skusic. trzeba kuc zelazo poki gorace (czyt. poki real szasta kasa)

 

bayern juz oficjalnie interesuje sie neurerem, pandevem i jakims cieniasem z holandii.

Odnośnik do komentarza
Ojej, hiszpanskie szmatlawce to juz od 3 lat sprzedaja Kake do Realu. Polecam mniej czytania onetu a wiecej bardziej wiarygodnych zrodel.

 

 

Dzisiejsze oswiadczenie Kaki: "Miliony kibiców rossonerich wiedzą, że dokonałem już wyboru. Powiedziałem, że zostaję. Dajcie mi już spokój, proszę".

 

 

I tyle w tym temacie.

 

 

Najpewniejszy wydaje sie Hernanes.

 

 

Kij z Kaka, od dwoch lata gra dno, Milan robi swietny interes.

 

 

; )

 

ale przyznaje wam racje. 65 baniek to duzo za duzo. Milan moze poszlec za taka kase :crazy: .

 

 

No, ale przeciez te posty sie nie wykluczaja. W pierwszym napisalem, ze nie wierze w transfer Kaki skoro on sam nie chce odchodzic i zarzad rowniez wtedy wypowiadal sie w tej sprawie negatywnie, a w drugim stwierdzilem, ze to dobrze, ze odchodzi. Pisalem to juz przy okazji rzekomego transferu do Man City w zimie. Kaka to cien samego siebie i trzeba go opchnac kazdemu frajerowi, ktory wyklada za tego zawodnika duza kase.

 

Tak czy siak, wyjasni sie to w poniedzialek. Dzis Zidane mowil, ze juz podpisano kontrakt, potem sam Perez to zdementowal. Takze zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Przeciez sprawa Gourcuffa jest juz zamknieta od kilkunastu dni;] Zostaje w Bordeaux.

Nie wiedziałem... to Milan traci naprawdę dużo :) Ciekawe kto u nich za rozgrywanie się weźmie jeśli Pirlo rzeczywiście opuściłby Milan.

 

Jestem pewny, że nie puszczą go w ogóle z Milanu ; ). A co do Kaki to wreszcie stało się to co było zapowiadane od dłuższego czasu. Mam nadzieje, że wyjdzie mu to na dobre zwłaszcza w kwestii sportowej.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...