Skocz do zawartości

N czy Cyfra +


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

Zrezygnowałem z N na rzecz Cyfry Plus, i uważam to za największą abonamentową pomyłkę, zaraz po podpisaniu umowy na Internet radiowy. Teraz, dzięki zmianie oferty programowej i fuzji w NC+ nareszcie mogę się tego dziadostwa pozbyć. Mimo tego, że Cyfra nie wysłała jeszcze listów do swoich abonentów, wyczytałem w sieci że jest możliwość rozwiązania umowy bez konsekwencji. Tak też zrobiłem. Dwa dni już do mnie dzwonią i proszą żebym został. Z uwagi na to, że wyjeżdżam nie jest mi to potrzebne. Fart!

Odnośnik do komentarza

Witam. Wydzwaniają do mnie od kilku dni z działu utrzymania. Pytają za każdym razem czemu wypowiedziałem i że mają lepszą ofertę. A więc na tę chwilę mam tv n oraz wpt+hbo+npremium za 69. ich najlepsza oferta to 59 zł +canal+ cała paczka+hbo+6msc za free na fllmbox bądź cinemax do wyboru. Podziękowałem gdyż nie są w stanie przesłać mi nowych warunków na maila bądź pocztą w formie pisemnej. Ide do polsatu niestety:(

Odnośnik do komentarza

Paradoksalnie zrobiłeś najlepiej jak mogłeś. Konsultanci kłamią w żywe...ucho. Wielokrotnie okazuje się, że to co mówią a to co dają to dwie diametralnie różne rzeczy.

Mi dali dekoder którego dać nie mogli. Przez telefon. Potem się okazuje, że się "pomylili" biedaczki....bandyctwo. Tyle mogę napisać.

Odnośnik do komentarza

Witam. Wydzwaniają do mnie od kilku dni z działu utrzymania. Pytają za każdym razem czemu wypowiedziałem i że mają lepszą ofertę. A więc na tę chwilę mam tv n oraz wpt+hbo+npremium za 69. ich najlepsza oferta to 59 zł +canal+ cała paczka+hbo+6msc za free na fllmbox bądź cinemax do wyboru. Podziękowałem gdyż nie są w stanie przesłać mi nowych warunków na maila bądź pocztą w formie pisemnej. Ide do polsatu niestety:(

Ale warunki i regulamin masz taki sam jak obecnie w N ... bo NC+  przejęła  regulamin Nki  więc jak  jesteś posiadaczem N to nic się nie zmienia ... co innego abonenci Cyfry + dla nich zmiany w regulaminie są dość spore.

 

Paradoksalnie zrobiłeś najlepiej jak mogłeś. Konsultanci kłamią w żywe...ucho. Wielokrotnie okazuje się, że to co mówią a to co dają to dwie diametralnie różne rzeczy.

Mi dali dekoder którego dać nie mogli. Przez telefon. Potem się okazuje, że się "pomylili" biedaczki....bandyctwo. Tyle mogę napisać.

Czy dobrze zrobił ... ?   osobiście uważam ze nie  dostał dobrą ofertę  za dobrą  cenę  ,a jak by się nieco potargował  to dostał by w tej cenie  cinemaxy/filmbox  na okres całej umowy .

 

Co do konsultantów  na infolini  ogólnej  to oni nie moga nic  ,to są zwykłe pionki które  mają klepać regułkę  z kartki  i nawijać makaron na uszy .Ich obiecanki i zapewnienia   ze dostatniemy nowy dekoder czy jakiś kanał  mozna wsadzić w bajki .

Co innego  dział utrzymania klienta czy dział promocji  ich decyzje są  wiążące  i jak Ci coś proponują  /utargujesz z nimi to będziesz to miał .

 

Co do umowy przechodząc  na NC+ jakoś na początku kwietnia   za pośrednictwem działu promocji    gość mnie zapewniał ze  umowę wraz z regulaminem  otrzymam   na piśmie  w ciągu 2 miesięcy od przejścia .

Zapewnienie to otrzymałem   4 krotnie  podczas rozmowy ,wszystko nagrane  więc  w razie "W "  jest się na co powołać

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie:

chce zalożyć sobie ncplus z multiroom. Dekodery będą od siebie oddalone o parenascie metrów. Więc ciągniecie kabla ethernet odpada.

Przy podlaczeniu wifi potrzebuje zakupic jeszcze routher, skonfigurować a potem normalnie dekodery wpiac do sieci i wszystko bedzie trybic czy trzeba jakies inne cuda wianki?

lub tez jakis dekoder posiada wbudowana antene wifi i on AP a inne dekodery beda sie laczyc do niego? 

Odnośnik do komentarza

 

Witam. Wydzwaniają do mnie od kilku dni z działu utrzymania. Pytają za każdym razem czemu wypowiedziałem i że mają lepszą ofertę. A więc na tę chwilę mam tv n oraz wpt+hbo+npremium za 69. ich najlepsza oferta to 59 zł +canal+ cała paczka+hbo+6msc za free na fllmbox bądź cinemax do wyboru. Podziękowałem gdyż nie są w stanie przesłać mi nowych warunków na maila bądź pocztą w formie pisemnej. Ide do polsatu niestety:(

Ale warunki i regulamin masz taki sam jak obecnie w N ... bo NC+  przejęła  regulamin Nki  więc jak  jesteś posiadaczem N to nic się nie zmienia ... co innego abonenci Cyfry + dla nich zmiany w regulaminie są dość spore.

 

Paradoksalnie zrobiłeś najlepiej jak mogłeś. Konsultanci kłamią w żywe...ucho. Wielokrotnie okazuje się, że to co mówią a to co dają to dwie diametralnie różne rzeczy.

Mi dali dekoder którego dać nie mogli. Przez telefon. Potem się okazuje, że się "pomylili" biedaczki....bandyctwo. Tyle mogę napisać.

Czy dobrze zrobił ... ?   osobiście uważam ze nie  dostał dobrą ofertę  za dobrą  cenę  ,a jak by się nieco potargował  to dostał by w tej cenie  cinemaxy/filmbox  na okres całej umowy .

 

Ok. Posiadam już jeden abo w cp za 40zł z którego korzysta moja matka mieszkająca w sąsiednim budynku. A teraz biorąc opcje za 90 złoty u nich z multi w cenie. Mój abo wychodzi 50 dyszek. Sportu generalnie nie oglądam oprócz f1. Więc oszczędzam 10 zł. Wiec jak dla mnie to spory plus. Jedynym minusem jest utrata turborecordera na rzecz modułu cam. A i jeszcze jedno ktoś kiedyś robił wyliczenia i dekoder nki zużywał msc prądu za około 15 zł. Więc wychodzi 25 zł :P

Co do regulaminu dlaczego konsultanci nic mi o tym nie wspomnieli? Jakby było to proste tak jak piszesz to bez problemu dostałbym tą oferte na maila. A oni że tak to nie da rady. Więc sayonara!!! Niestety nie miałem możliwości nagrywać rozmowy, ale z tego co się słyszy to później mają msc na rozpatrzenie reklamacji. A mi dodatkowych nerwów nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza

 

Co do regulaminu dlaczego konsultanci nic mi o tym nie wspomnieli? Jakby było to proste tak jak piszesz to bez problemu dostałbym tą oferte na maila. A oni że tak to nie da rady. Więc sayonara!!! Niestety nie miałem możliwości nagrywać rozmowy, ale z tego co się słyszy to później mają msc na rozpatrzenie reklamacji. A mi dodatkowych nerwów nie potrzeba.

 

 

Tak  jak pisałem  ...  kolsuntanci  na  oficjalnej info  to  szkolone "małpy " mają    info   i klepią klepią je każdemu     jak leci zadzwon do centrum promocji  numer podałem kilka postów wyżej    gadka bedzie od razu inna  .

Niestety  ale na oficjalnej infolinii   passą  się  na ludzkiej nie wiedzy  .

Odnośnik do komentarza

Ja już mam ich powoli dość. Człowiek wziął u nich multiroom myślał, że normalnie wystarczy podłączyć i będzie grało, a tu lipa. 3 dni już się z tym badziewiem męczę. Specjalnie kupiłem nową antenę, mam skrosowany kabel ethernet (bo podobno to też mogła być wina nieskrosowanego, jednak lipa) sprawdzałem 3 razy czy numery się karty i dekodera sprawdzają, wprowadzałem ręcznie adres ip też lipa, automatycznie zresztą też. W końcu do nich się dodzwoniłem i niby mają mi wysłać jakieś demo które ma pomóc by dekoder zaskoczył. Normalnie mam ochotę wyje.bać te dekodery za okno.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W kwietniu 3 razy dzwonilem do tych baranow by potwiedzic przejscie na stara umowe czyli Full N ... po polnocy wlaczyli mi pakiet Universe + ...

 

Ogolnie po tych calych jazdach z powrotem do starej umowy zrezygnowalem gdy konsultant zadzwonil w tej sprawie i powiedzial, ze mozna wrocic ale 6 kanalow z paczki canal + (planete, axn spin, hyper itp) beda wylaczone. Olalem wiec i zostalem na zwyklym Universe + za 49zl. Co ciekawe jedyne co mi wylaczyli to vod i hbo. Tak wiec na chwile obecna mam:

 

- Universe+

- Canal+ (wszystkie)

- Cinemaxy

- Filmboxy

- History HD

 

Za 49 ;P

 

Ciekawe kiedy (o ile w ogole) sie zorientuja xD

Odnośnik do komentarza

Zainteresowani pewnie słyszeli o magicznych pakietach universe + paczka c+ za 59zł (w porywach do 69). Moje wypowiedzenie skutkuje z końcem lipca, a do tej pory mamią mnie "wspaniałą ofertą - tylko dla mnie", nc+ platinum za 99 zł. : / Jeśli u Ciebie Ins te dodatkowe kanały nie znikną to ofertę masz bajeczną. Chociaż obstawiam, że to tylko promocja miesięczna. Niestety.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...