Skocz do zawartości

N czy Cyfra +


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawde to nie ma glownego dekodera - oba sa niezalezne i mozesz je sobie dowolnie zamieniac (wraz z kartami abonenckimi). U mnie, podobnie jak u ciebie, jedyna opcja byloby ciagniecie kabla przez caly dom. Moje nie sa niczym ze soba polaczone i wszystko dziala - zaleta multiroomu na zasadach Cyfry. Rownie dobrze mozesz ta druga karte podarowac sasiadowi i dzielic abonament na pol.

 

e: zapomnialem napisac - moj dekoder stoi pod telewizorem z multiroomem w pokoju na pietrze, a ten od Cyfry na parterze.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Bez multiroom. Nie skladalem. Umowa konczy mi sie w pazdzierniku. Dzwonili codziennie i najpierw chcieli mi dac wszystkie pakiety z calalem i hbo za 89 na 18miesiecy. Powiedzialem ze narazie nie chce bo mam to w tej chwili to samo i nie chce podpisywac umowy, no to tydzien pozniej zadzwonili z tym. Wielkiego szalu nie ma ale wzialem

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Sportu ood dostatkiem z tymi kanałami które będziesz miał w nc+, dodatkowo najlepszy dekoder na rynku (mediabox, turbobox). Co do oferty filmowej canal + ma coraz więcej wytwórni, a HBO trochę gorzej z roku na rok. Jednak w kwestii seriali HBO ma jeszcze sporo do pokazania porównując C+. Dostałeś dobrą opcję, ale możesz powalczyć o filmowy C+ .

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Powiem tak ja przedłużyłem na gorsych warunkach ale nie miałem czasu się bawić, a alternatywy ze względu na brak kablówki też się przyczynił.

 

Jednak po fuzji cyfry z masonami i trzeba przyznać, że np oferta filmowa jest znaczńie lepsza i lecą naprawdę nowe(kilka miesięcy po premierze kinowej)i dobre filmy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Mialem przed chwila telefon z nc+ w sprawie przedluzenia umowy, ktora konczy mi sie pod koniec lipca. Zaproponowali mi ten najdrozszy pakiet z VOD i multiroomem w cenie 109zl, wiec grzecznie podziekowalem i powiedzialem, ze czekam na lepsza oferte. Ma dzwonic w poniedzialek.

 

Ogolnie chyba zrezygnuje z wszystkich kanalow i wybiore sport+, bo ma wszystkie kanaly, ktorych potrzebuje, a przez ostatni rok obejrzalem moze dwa filmy na C+ - glownie przez ich gowniana oferte filmowa. Tak wiec w poniedzialek spytam, czy jest szansa na sport+ z multiroomem i ewentualnie hbo za 50zl i jak sie zgodza to wezme.

Odnośnik do komentarza

eeerm jeśli idzie o filmy moi mili to tylko ta strona http://mubi.com/ może zadowolić wasze potrzeby.

 

Względem USA Europa jest mocno okrojona, ale i tak przebiję o głowę takie małe dziwadełka jak iplex.pl( :D) ipla.pl(xD), kinoplex.pl(-_-) czy VOD onet.

 

Do proponowałbym rozejrzeć się trochę po YT, gdzie można obejrzeć filmy m.in. studia filmowego TOR czy KADR.

Edytowane przez _M_
Odnośnik do komentarza

Marek, tak dobra oferte utargowales z dzialem utrzymania kilenta? Dlugo miales do konca umowy jak zadzwonili? 

 

Jestem z N od samego początku :) i od samego początku nie dałem się "telemarketerom" podstawa to 

 

1. Zawsze składam zakończenie umowy z końcem terminu 

2. Nigdy nie przyjmuję ofert od telemarketerów

3. czekam na telefon z działu utrzymania klienta

4. Płacę regularnie rachunki bez opóźnień 

 

Efekt jest taki że jak zadzwonili to oferta była za 64 zł więc Powiedziałem że znajomemu daliście za 59 zł (wiem bo sam mu ją załatwiałem) na to dział utrzymania klienta stwierdził że nigdy nie zalegałem z opłatami, jestem wieloletnim klientem to on mi daje tą samą ofertę za 54 zł.

Więc bajka jak dla mnie i osobiście więcej już nic nie mogłem chcieć więcej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Panowie znajomy w domku letniskowym ma nc+ (pakiet podstawowy) ze starym dekoderem jeszcze jak była sama N. 

 

Pytanie czy jak wezmę swoją kartę z domu (z drugiego dekodera ta od multiroomu - jeszcze na starej  zasadzie bez potrzeby łączenia dekoderów w multiroomie) to jest szansa, że będzie u niego mój C+ sport ? no i czy mi się karta nie popsuje ? :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.