Skocz do zawartości

N czy Cyfra +


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

"Wszyscy Klienci, którzy podjęli decyzję o rezygnacji w marcu lub kwietniu 2013 r., mogą wycofać swoje wypowiedzenia do końca maja 2013 r. i skorzystać ze zmian w ofercie nc+. W tym celu prosimy o kontakt z nami."

Tonący  brzytwy się chwyta :)

 

NC+  zakładało  utratę  400tyś  klientów w procesie całej migracji z obu platform .... nie oficjalnie  mówi się ze do firmy już  wpłynęło  ponad  320 tys wypowiedzeń ( w nie cały miesiąc :) )

Odnośnik do komentarza

Dziś rozmawiałem z przedstawicielem NC+ i  nie mogę dokończyć umowy z npremium :( przypomnę umowę miałem na 48 zł + 5 zł za pakiet npremium przez 6 miesięcy, a po tym okresie miałem obiecane za 10 zł jak będę chciał. Niestety dziś poinformowano mnie że liczy się tylko te 6 miesięcy a potem jak nie wyłączę naliczą mi po 35 zł :(.

Z drugiej strony to dziwne bo sądziłem że zapewnienie operatora o opłacie 10 zł to jakby część umowy :(

Odnośnik do komentarza

Ja wycofałem reyzgnację pod jednym warunkiem: wymiana dekodera. Pani dzwoniła dwa razy bo "musiała uzgodnić to z szefem". Dziś wiem, że w czasie "uzgadniania" poszła na fajkę lub do kibla i sprzedała mi ściemę, że wymieni mi dekoder na nowy za  dodatkowe 5 zł miesięcznie.

W punkcie NC+ powiedzieli, że nic takiego nie ma a konsultant, że mi wymiana się nie należała i paniusia walnęła na mnie sik prosty swą ściemą.

To jest "pełen" profesjonalizm w wykonaniu żabojadów.

Odnośnik do komentarza

Ja wycofałem reyzgnację pod jednym warunkiem: wymiana dekodera. Pani dzwoniła dwa razy bo "musiała uzgodnić to z szefem". Dziś wiem, że w czasie "uzgadniania" poszła na fajkę lub do kibla i sprzedała mi ściemę, że wymieni mi dekoder na nowy za  dodatkowe 5 zł miesięcznie.

W punkcie NC+ powiedzieli, że nic takiego nie ma a konsultant, że mi wymiana się nie należała i paniusia walnęła na mnie sik prosty swą ściemą.

To jest "pełen" profesjonalizm w wykonaniu żabojadów.

Ale  oczym to świadczy ?

 

Tylko o TWOJEJ naiwności i frajerstwie   dałeś sie zrobić jak dzieciak na cukierki .

Jak masz teraz czas i ochotę   się szarpać to  żądaj  odsłuchania rozmowy i jak ci faktycznie  obiecała  to  niech teraz dają  .Ale zapewne powołają się na regulamin oferty  z którego wynika ze Ci sie nie należy  ,a panienka dostanie  karę   (potrącą jej z premii  -oficjalnie ,a nie oficjalnie pewnie dostanie drugie tyle do wypłaty za  zwerbowanego klienta )

 

Możesz się jeszcze pochwalić na jaki to pakiet (promocyjny ) przystałeś ?

 

 

EDIT :

 

 Właśnie zmigrowałem do NC+

ofertę jaką  wynegocjowałem to 

Universe+ za 54zl + 6 miesięcy Cinemax za free na 12 miesięcy :)

 

Magiczny  numer  DuK 122947879 :banana:

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

 

Ja wycofałem reyzgnację pod jednym warunkiem: wymiana dekodera. Pani dzwoniła dwa razy bo "musiała uzgodnić to z szefem". Dziś wiem, że w czasie "uzgadniania" poszła na fajkę lub do kibla i sprzedała mi ściemę, że wymieni mi dekoder na nowy za  dodatkowe 5 zł miesięcznie.

W punkcie NC+ powiedzieli, że nic takiego nie ma a konsultant, że mi wymiana się nie należała i paniusia walnęła na mnie sik prosty swą ściemą.

To jest "pełen" profesjonalizm w wykonaniu żabojadów.

Ale  oczym to świadczy ?

 

Tylko o TWOJEJ naiwności i frajerstwie   dałeś sie zrobić jak dzieciak na cukierki .

Jak masz teraz czas i ochotę   się szarpać to  żądaj  odsłuchania rozmowy i jak ci faktycznie  obiecała  to  niech teraz dają  .Ale zapewne powołają się na regulamin oferty  z którego wynika ze Ci sie nie należy  ,a panienka dostanie  karę   (potrącą jej z premii  -oficjalnie ,a nie oficjalnie pewnie dostanie drugie tyle do wypłaty za  zwerbowanego klienta )

 

Możesz się jeszcze pochwalić na jaki to pakiet (promocyjny ) przystałeś ?

 

 

EDIT :

 

 Właśnie zmigrowałem do NC+

ofertę jaką  wynegocjowałem to 

Universe+ za 54zl + 6 miesięcy Cinemax za free na 12 miesięcy :)

 

Magiczny  numer  DuK 122947879 :banana:

 

 

Oczywiście Ty wiesz już wszystko na początku rozmowy czy zfrajerzą Cię czy potraktują uczciwie. Przyjąłem drugą opcję ale jak widac w dzisiejszych czasach trzeba traktować z góry, że wszyscy to złodzieje.

Mi jak większości proponują Universe+ za 49 zł.

Podziękowałem im dziś za współpracę. Zawarcie umowy na odległość można roziwązać w ciągu 10 dni.

Odnośnik do komentarza

Nikt nie wie czym się kierują, staż w platformie ? lub inne czynniki, ale dużo osób potwierdza że takie oferty otrzymali. Jedyny warunek to zarejestrowane wypowiedzenie. Ja dzwonię jutro i dam znać czy da się w moim przypadku coś takiego ugrać.

W moim przypadku było tak(skopiuje z innego forum, co by nie pisać drugi raz tego samego:P):

 

Kontak z nc+ zakończył się tym, że mając pakiet full w N za 99zl + 20zl Multiroom premium + zarejestrowane wypowiedzenie, "najniższy" cenowo dla mnie pakiet to canal+ platinum za 99zl + 20zl multiroom. Pani konsultantka na wieść, że nie mam zamiaru płacic więcej aniżeli 99zl za wszystko rozłożyła ręce twierdząc, że nie może nic zrobic. O opcji canal+ silver, z 6x c+ za 69zł nie wspominając :-) 

Odnośnik do komentarza

@canuks a masz MR, jakie masz dekodery? Migrowales z N czy C+

 

Ja raczej, jesli juz zmigruje, to dopiero jak mi sie skonczy obecna umowa, a ta wygasa w sierpniu.

 

Nie mam MR  ,dekoder biały zwykły  ,Migrowałem z N

@canuks, nie chcieli Ci dać tego za 49? Ja dostałem za 49 tylko nie wiem co z tym cinemaxem, bo w sumie nawet nie pytałem.

 

Rozmowa zaczęła się od tego co mnie interesuje to ja odpowiedziałem ze nie chcę płacić więcej niż obecnie .... to gość mi od razu zaproponował U+ 49/12 miesięcy  to ja chwilę zastanowienia  i odpowiedziałem ze muszę to przemyśleć i oddzwonie .To  gość pociągną  dalej rozmowę i zaproponował ze jak zdecyduję sie  teraz przejsć na NC+  to daje mi Cinemaxy lub  paczkę  Film  BOX nie jako za free  na 6 miesięcy ale  przy pakiecie U+ za 54zll .

Więc się zgodziłem  na  Cinemaxy . czyli to tak samo jak bym dostał Universe +  za 49zl /12 miesięcy i  za 5 zl Cinemaxy .

 

Oferta  ok ,ale  bez szału  mam co chciałem na upartego mogłem powalczyć o  Cinemaxy  na 12 miesięcy .Ale jestem zadowolony  z tego co jest .Kanały już odpalone .

 

 

Ja wycofałem reyzgnację pod jednym warunkiem: wymiana dekodera. Pani dzwoniła dwa razy bo "musiała uzgodnić to z szefem". Dziś wiem, że w czasie "uzgadniania" poszła na fajkę lub do kibla i sprzedała mi ściemę, że wymieni mi dekoder na nowy za  dodatkowe 5 zł miesięcznie.

W punkcie NC+ powiedzieli, że nic takiego nie ma a konsultant, że mi wymiana się nie należała i paniusia walnęła na mnie sik prosty swą ściemą.

To jest "pełen" profesjonalizm w wykonaniu żabojadów.

Ale  oczym to świadczy ?

 

Tylko o TWOJEJ naiwności i frajerstwie   dałeś sie zrobić jak dzieciak na cukierki .

Jak masz teraz czas i ochotę   się szarpać to  żądaj  odsłuchania rozmowy i jak ci faktycznie  obiecała  to  niech teraz dają  .Ale zapewne powołają się na regulamin oferty  z którego wynika ze Ci sie nie należy  ,a panienka dostanie  karę   (potrącą jej z premii  -oficjalnie ,a nie oficjalnie pewnie dostanie drugie tyle do wypłaty za  zwerbowanego klienta )

 

Możesz się jeszcze pochwalić na jaki to pakiet (promocyjny ) przystałeś ?

 

 

EDIT :

 

 Właśnie zmigrowałem do NC+

ofertę jaką  wynegocjowałem to 

Universe+ za 54zl + 6 miesięcy Cinemax za free na 12 miesięcy :)

 

Magiczny  numer  DuK 122947879 :banana:

 

 

Oczywiście Ty wiesz już wszystko na początku rozmowy czy zfrajerzą Cię czy potraktują uczciwie. Przyjąłem drugą opcję ale jak widac w dzisiejszych czasach trzeba traktować z góry, że wszyscy to złodzieje.

Mi jak większości proponują Universe+ za 49 zł.

Podziękowałem im dziś za współpracę. Zawarcie umowy na odległość można roziwązać w ciągu 10 dni.

 

Kolego nie chcę  Cię martwić ale   tak masz rację   umowę można wypowiedzieć w Ciągu dziesięciu dnia  ale czy ty podpisałeś umowę czy Anex ?

Zapytałeś się  czy  Umowa  zostanie  do ciebie wysłana  listownie  i w jakim czasie  ?  Jeśli nie  i jeśli migrowałeś  z N to na 99%   masz podpisany anex  a tego nie wypowiesz  bo nie masz  takiego prawa .

 

Ja dzisiaj migrując pytałem się2 razy  konsultanta  czy umowa bedzie  do mnie wysłana listownie   wraz z regulaminem  .2 razy dostałem zapewnienie ze  otrzymam umowę  listownie w ciągu 2 miesięcy .

Jeśli nie  dojdzie umowa w tym czasie  a coś bedzie nie hallo  to mam  doskonały pretekst  i powód na wypowiedzenie   natychmiastowe .

 

 

Nikt nie wie czym się kierują, staż w platformie ? lub inne czynniki, ale dużo osób potwierdza że takie oferty otrzymali. Jedyny warunek to zarejestrowane wypowiedzenie. Ja dzwonię jutro i dam znać czy da się w moim przypadku coś takiego ugrać.

W moim przypadku było tak(skopiuje z innego forum, co by nie pisać drugi raz tego samego:P):

 

Kontak z nc+ zakończył się tym, że mając pakiet full w N za 99zl + 20zl Multiroom premium + zarejestrowane wypowiedzenie, "najniższy" cenowo dla mnie pakiet to canal+ platinum za 99zl + 20zl multiroom. Pani konsultantka na wieść, że nie mam zamiaru płacic więcej aniżeli 99zl za wszystko rozłożyła ręce twierdząc, że nie może nic zrobic. O opcji canal+ silver, z 6x c+ za 69zł nie wspominając :-) 

 

Jeśli jesteś abonentem N to nie dzwon na infolinie ogólną bo tam  (pipi) zdziałasz siedzą tam same ......  podałem wyżej numer do centrum promocji .Dzwon tam i na pewno działasz  dużo więcej niż na infolinii .Jesli masz wypowiedzenie  zarejestrowane w systemie tym lepiej dla ciebie.

 

Oferty zależą  od tego jaki pakiet posiadałeś w N .. jak miałeś WPT + Npremium (wszystkie ) + HBO  i płaciłes 59zl   to  teraz   bez wachania możesz ugrać Universe +   + 6x C ( lub pakiet filmowy HBO ) na 12 miesięcy w tej samej cenie

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

 

Jeśli jesteś abonentem N to nie dzwon na infolinie ogólną bo tam  (pipi) zdziałasz siedzą tam same ......  podałem wyżej numer do centrum promocji .Dzwon tam i na pewno działasz  dużo więcej niż na infolinii .Jesli masz wypowiedzenie  zarejestrowane w systemie tym lepiej dla ciebie.

 

Oferty zależą  od tego jaki pakiet posiadałeś w N .. jak miałeś WPT + Npremium (wszystkie ) + HBO  i płaciłes 59zl   to  teraz   bez wachania możesz ugrać Universe +   + 6x C ( lub pakiet filmowy HBO ) na 12 miesięcy w tej samej cenie

 

 

Dzięki, magiczny numer zadziałał ;-). WPT + HBO + 6* C+ z multiroom premium za 89zł. Umowa na 12 miesięcy. Pani konsultantka w pierwszej kolejności zaproponowała 99zł, więc dodałem, że się zastanowię. Po chwili dodała, że jak bym się zdecydował teraz to obniży abo o 10zł, więc się zgodziłem. Czyli sumując, z Nki za 99zł + 20zł za multiroom premium, przeszedłem na to co powyżej za 89zł, więc myślę, że dobry deal.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Podstawa to jest nie dzwonic do nich. Wyslac wypowiedzenie i czekac az sami zadzwonia. Gdzie Wam sie spieszy? Kolejnym punktem prztargowym jest duza liczba kanalow, ktore nie sa gwarantowane. Na przyklad; Eurosporty....

 

Umowa kończyła mi się z końcem tego miesiąca, więc nie uśmiechało by mi się płacić pełnej "niepromocyjnej" ceny do czasu, aż łaskawie ktoś złoży lepszą ofertę. 

Odnośnik do komentarza

Podstawa to jest nie dzwonic do nich. Wyslac wypowiedzenie i czekac az sami zadzwonia. Gdzie Wam sie spieszy? Kolejnym punktem prztargowym jest duza liczba kanalow, ktore nie sa gwarantowane. Na przyklad; Eurosporty....

No  tak  w  pakiecie Univers+ jest iż ach 17  ...ale  do konca tego roku bedą na 100%(umowa  platformy  konczy się   z koncem roku )  problem może pojawić się w styczniu 2014  .

W najgorszym wypadku od stycznia  do kwietnia  bedę  bez tych 17 kanałów  co wydaje się  az nie możliwe (no ale różnie bywa )  dla tego zalezało mi na  umowie 12 miesięcznej .

Odnośnik do komentarza

Dobrze wyszedłem na migracji jakieś 3 tygodnie temu, dostałem tak jakby platynę za 65zł przez całe 18 miesięcy. Dla tych co wrócili do poprzedniej umowy i cieszą ze wszystkich kanałów radze pomyśleć jakie wysokie ceny zaproponują po skończeniu umowy, ja mogłem mieć full pakiet za 69 ale do listopada, później 120zł(tak babka na infolinii powiedziała, chociaż równie dobrze mógł być to wał, żeby zniechęcic z rezygnacji z migracji)

Odnośnik do komentarza

Dla tych co wrócili do poprzedniej umowy i cieszą ze wszystkich kanałów radze pomyśleć jakie wysokie ceny zaproponują po skończeniu umowy

No jak nie beda chcieli sami z siebie zaproponowac czegos w normalnej cenie to wypowiedzenie i od razu bede mogl zejsc na najnizszy pakiet, a i ceny nagle zrobia sie swietne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...