Skocz do zawartości

N czy Cyfra +


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

nie urywa, ja za wszystkie c+, hbo, cinemaxy i multiroom place 99zl. 

 

 

A masz też MR ? 

 

Balon idź złożyć wypowiedzenie umowy, a dużo ciekawsze propozycje się pojawią.

 

Tylko jak to zrobić, żeby w końcu nie wyłączyli. Mam dość dużo spraw na głowie i boję się, że tego nie dopilnuję, a nie chcę potem z nowym sprzętem bo miałbym problem z połączeniem nowych dekoderów z nowym MR

 

Ja to samo mam za 109 zł. Mam chyba do końca marca. Ciekaw jestem co zaproponują

 

Ja mam taki problem, że mam jeszcze sprzęt z czasów Cyfr+ i muszę się ich trzymać. Dlaczego ? Bo one nie muszą być połączone z sobą ani po sieci, ani kablem. Mam sufit z żelbetonu więc wifi nie przechodzi, natomiast pokoje (salon i sypialnia) gdzie są dekodery dzieli piętro, przekątna domu, więc łączenie kablem tym bardziej odpada.

Z racji tego, że mam stary sprzęt to muszę płacić 20 zł miesięcznie za dzierżawę sprzętu. Jakbym wziął nowy od nich automatycznie miałbym o 20 zł niżej czyli tak jak Lipa.

Odnośnik do komentarza

@balon

mam multiroom na zasadach starej cyfry+, czyli dwa oddzielne dekodery, ktore tak na prawde nie musza byc w jednym domu. dostalem telefon od nc+ z propozycja za 109zl, powiedzialem, ze mnie to nie interesuje i jakie kroki mam podjac, zeby zerwac umowe. na nastepny dzien telefon z oferta za 99zl/miech.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli te 99 zł to oni Tobie zaproponowali, czy we wcześniejszej rozmowie coś wspominałeś,  że np taka kwota (poniżej 100 zł), by Ciebie satysfakcjonowała ?

 

edit: i ile to gdzieś było przed końcem umowy, w sensie tego 30 dniowego okresu wypowiedzenia (ost. miesiąc)

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

powiedzialem, ze moge placic maks 100zl za to co proponowali, w innym razie bede zmuszony zerwac umowe. bylo to jakos podczas pierwszych telefonow (na poczatku powiedzieli 119, albo 129zl juz nie pamietam, ale wysmialem ich propozycje) i postaraj sie dogadac warunki jak najwczesniej, bo czas dziala na twoja niekorzysc, a gdy zostanie mniej niz miesiac do konca umowy to jestes w du,pie, bo nie mozesz zerwac umowy i bierzesz to co daja bez wiekszych mozliwosci na negocjacje.

 

znajomy ma ta sama oferte co ja za 109zl, ale 129zl to juz gruba przesada. tobie ile zostalo do konca umowy?

Odnośnik do komentarza

to jeszcze troche czasu jest. tak jak mowie wazne, zebys mial podpisana umowe najpozniej na miesiac przed jej koncem (czyli kiedy mozesz ich jeszcze straszyc zerwaniem umowy i przejsciem do konkurencji ;))

Ale po co ma czekać, skoro wypowiedzenie może złożyć od razu? Ja złożyłem wypowiedzenie 3 miechy przed końcem i zanim minął termin wygaśnięcia to dzwonili kilka razy, a nawet po tym czasie proponowali oferty jeszcze lepsze niż te jak miałem jeszcze umowę. Między innymi to za 4,90 miesięcznie o czym pisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Tak, w punkcie się składa i trwa to 3 minuty. Ja do punktu mam blisko, bo 150 metrów :D Wycofać można poprzez podpisanie umowy, a czy tak normalnie to byłby to raczej strzał w kolano. Ja miałem o tyle łatwo, bo wiedziałem, że rezygnuję i mogłem odrzucać wszystko co proponowali (najlepsze oferty już po wygaśnięciu). Ty widzę, że chcesz zostać, więc możesz wstępnie wybadać co będą proponować, ale to najlepiej z działem utrzymania klienta, a nie z szarym konsultantem. Dopiero wtedy złożyć wypowiedzenie, a jeżeli już to musisz je złożyć minimum miesiąc przed końcem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tak, w punkcie się składa i trwa to 3 minuty. Ja do punktu mam blisko, bo 150 metrów :D Wycofać można poprzez podpisanie umowy, a czy tak normalnie to byłby to raczej strzał w kolano. Ja miałem o tyle łatwo, bo wiedziałem, że rezygnuję i mogłem odrzucać wszystko co proponowali (najlepsze oferty już po wygaśnięciu). Ty widzę, że chcesz zostać, więc możesz wstępnie wybadać co będą proponować, ale to najlepiej z działem utrzymania klienta, a nie z szarym konsultantem. Dopiero wtedy złożyć wypowiedzenie, a jeżeli już to musisz je złożyć minimum miesiąc przed końcem.

 

No ale ja chcę złożyć wypowiedzenie (na 2 miesiące przed końcem) a jak nic lepszego nie zaproponują (na razie ostre ballasy mi dają przez tel.) to podpiszę to co mi przysługuje na miesiąc przed końcem, w sensie o takie "wycofanie" umowy mi chodziło, czyli tak da radę ?

Odnośnik do komentarza

Wypowiedzenie możesz złożyć tylko w punkncie gdzie wymieniają dekodery(autoryzowany punkt nc), czyli nie w galeriach handlowych ;)

Wypowiedzenia masz 30 dni. Także składaj jak najszybciej, oferty od razy się poprawią. Do mnie zadzwonili dzień po złożeniu

To jest ich taktyka, aby przetrzymać klienta i aby przedłużył umowę na złych warunkach.

Poczytaj sobie temat na satkurier.pl tam jest co można wynegocjować na maxa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...