Skocz do zawartości

N czy Cyfra +


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno najlepsze oferty dostaje się po złożeniu wypowiedzenia. W moim przypadku jest ono wraz z końcem umowy ale z tego co się orientowałem to 99 zł to praktycznie standard dla osób przedłużających z dawnej eNki. Póki co miła pani w ostatnim telefonie powiedziała mi, że powinna się pojawić lepsza oferta z ich strony do końca miesiąca i żebym "broń Boże nie podpisywał umowy z konkurencją".

Aha. Mój obecny abonament to 104zł (przez pierwszych 6 miesięcy zdaje się, że było to 75zł).

Odnośnik do komentarza

Ja proponuję złożyć wymówienie wraz z końcem trwania umowy jeśli posiadasz jakieś promocje w aktualnym abonamencie. W przeciwnym razie po okresie jej trwania dostaniesz automatyczne jej przedłużenie, a promocje przejdą na taryfę cennikową. Chociaż teraz po tych zawirowaniach to różnie może być. W każdym razie ja do nich nie dzwonię, a samo nc+ odzywa się do mnie średnio raz na 3 dni. Jak sam widzisz standardowa cena platyny gdy zadzwonią wynosi 99 zł. Osobiście jednak ciągle liczę na mniej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tego to nie wiem bo jestem byłym abonentem "n". Jednak dzisiaj odebrałem telefon od pani wymienionej przeze mnie wyżej ("broń Boże!" :D) i dostałem ofertę 6 kanałów C+ plus reszta ogólnie dostępna za 69zł - więc się da. Oczywiście pobrałem jeszcze multiroom standard bo się przyda, na drugi tv za 79 w sumie miesięcznie (aktywacja 49 zdaje się). Także wypowiedzenie i nieustępliwość się opłaca.

Odnośnik do komentarza

Przedluzylem - 109zl z multiroomem za platyne. Wzialem to, poniewaz telefonicznie oferta byla slaba i dawali dekodery dawnej enki, ktore musza byc ze soba polaczone. Teraz tylko kupic drugi dekoder i bede gotowy na EUROPEJSKA PILKE NA NAJWYZSZYM POZIOMIE W EJDZ DI. my body is ready

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hej! orientuje sie ktos jak wyglada sprawa z wywozeniem sprzetu za granice? Planuje wziac nc+ i chcialbym podpiac dekoder do neta, ale cykam ze namierza IP :P

Nie masz prawa  wywozić  takiego sprzętu za granicę  ,podpisując umowę  deklarujesz ze sprzet zostaje na terenie PL  pod konkretnym adresem .

Jak wiemy wiara  wozi dekodery z sobą do  za granicę wszystko jest cacy  do  puki CI siędo tyłka nie dobiorą  ,a wtedy to kary idą  w grube  pieniądze   i wywinąć się z tego praktycznie nie ma szans .

 

Ryzykujesz na własną odpowiedzialność  i na pewno nie podpinaj dekodera pod   internet :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

13 września kończy mie się umowa a cyfrą. Dziś dzwonił ziomek i mizaproponował platynę z multiroomem za 119 zł, podziękowałem i zablefowałem, że rozwiążę umowę.

 

Teraz pytanie czy jak złożę wypowiedzenie w placówce to może być opcja, że nikt nie zadzwoni z negocjacjami i skończy się umowa? Ważne to o tyle dla mnie, że mam multiroom na starych zasadach i za Chiny ludowe nie chcę obecnego rozwiązania, więc cykam się, żebym nie został na lodzie.

 

Dodatkowo jaki jest okres wypowiedzenia 1 miesiąc wcześniej? Słyszeliście, żeby ktoś wynegocjował platynę z multiroomem za 99 zł?

Odnośnik do komentarza

13 września kończy mie się umowa a cyfrą. Dziś dzwonił ziomek i mizaproponował platynę z multiroomem za 119 zł, podziękowałem i zablefowałem, że rozwiążę umowę.

 

 

Sorra za post pod potem ale może ktoś mi pomorze / podzieli się swoją "walką" z tymi masonami z ITi.  Dziś zadzwoniłem raz jeszcze mówię, "że miałem już złożyć wypowiedzenie ale babka z punktu mi odradziła i kazała do państwa zadzwonić po lepszą ofertę".

Do tej pory płaciłem 107 zł (przez pół rok 70 zł jakoś) z dekoderem PVR HD i multiroomem wszystkie C+.

 

No i dzwonie dziś a Pani mówi, że w sumie bez problemu da mi platynę za 99 zł, do tego multiroom za 10 zł (łącznie 109 zł), więc wyjdzie już 10  zł mniej.

 

Myślę sobie, jest + już na samym wstępie taniej niż w sobotę. Chcę kontynuować zbijanie ceny jednak zanim zdążyłem coś powiedzieć Pani mnie poinformował, że widzi, że kończy mi się promocja na dzierżawę dekoderów i jeden może mi zrobić za darmo ale drugi bez promocji, pełna stawka czyli + 20 zł :)  ŁĄCZNIE 129 zł

Jeszcze 3 razy zaznaczyła, że nie może rabatować tego drugiego dekodera, nawet jak wymienię na ich nowy sprzęt (pomijając fakt, że za uja nie chcę bo nie będę robić kombinacji alpejskich aby łączyć sygnałem dekodery, stare działają niezależnie.)

 

Grzecznie podziękowałem, powiedziałem, że przeanalizuję ofertę i raczej złożę wypowiedzenie.

 

W związku z tym pytanie. Miał już ktoś też tak z was, że do(pipi)ali mu za dzierżawę sprzętu i coś z tego zeszliście ? Za ile wyciągnęliście platyny z multiroomem ?

Odnośnik do komentarza

Ja wzialem za 109zl platyne + mr na sprzecie Cyfry (czyli dekodery nie musza byc ze soba polaczone). Jest to teraz standardowa oferta dla przedluzajacych umowe. Co prawda dzwonili do mnie z nc+, ale ich oferta bylo 109zl i do tego oplata comiesieczna za ich nowy dekoder (wtedy multiroom dziala na zasadach starej enki, czyli dekodery musza byc ze soba polaczone), wiec ich olalem i przedluzylem w punktcie. Umowa na 12 miesiecy. 

Odnośnik do komentarza

Kupilem ten - http://www.saturion.pl/product/182732/RTV_/Telewizja_naziemna_i_satelitarna/Tuner_Hybrid_HDTV_Ferguson_Ariva_Link_200.html i kilka slow o nim. Wszystko jest blyskawiczne - wlaczanie, wylaczanie, zmienianie kanalow dziala na najwyzszym poziomie. Jakosc obrazu i dzwieku rowniez jest bardzo dobra. Jednak czasami karta potrafi stracic uprawnienia i wtedy trzeba go zrestartowac. Raz zdarzylo mi sie rowniez, ze dekoder stracil dzwiek i obraz - nie wiem czy to bylo spowodowane upalami, czy po prostu 'ten typ tak ma', ale jak mowie zdarzylo mi sie to tylko raz i mam nadzieje, ze juz sie nie powtorzy. Jestem zadowolony z kupna, ale ja korzystam glownie z oferty Canal+ (czyli w 99% mecze i od czasu do czasu jakis film) oraz kanaly dokumentalne. I dobrze jakbys mial jeden dekoder z C+, bo podobno te nowe karty abonenckie trzeba aktywowac co pol roku w ich sprzecie.

Odnośnik do komentarza

Tak, jeden dekoder jest z Cyfry+, a drugi moj. Jak mowilem wczesniej z 2, 3 razy karta stracila uprawnienia do ogladania platnych kanalow i musialem uruchomic dekoder ponownie. Nie wiem czy to tez wystepuje na innych modelach, czy to akurat 'urok' mojego. Ogladam glownie kanaly HD i na tym nieoficjalnym wszystko dziala szybciej, niz na cyfrowskim Sagemie HD. Przy przedluzaniu staraj sie walczyc o to, aby multiroom pozostal na warunkach Cyfry, bo jednak dwa niezalezne dekodery to spory plus.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to jedyna opcja u mnie aby nie łączyły się (mam tak zrobione ogrzewanie podłogowe, że nie przepuszcza praktyczmie żadnego sygnału parter / piętro, a kablem nie będę przez tyle m ciągnął)ale będzie działać jak kupię niezależny bez polączenia ? Ty ten swój masz jako głowny dekoder czy w pokoju gdzie masz drugi tv (nazwijmy go tym od multiroom), a głowny to ten od Cyfry ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.