Skocz do zawartości

Coca cola vs Pepsi


Pan Pieczarka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

zawsze byłem za pepsi, ale ostatnio nabyłem pepsi max i mnie zkwasilo, smakował kwaskiem cytrynowym z każdym łykiem bardziej, obrzydlivus maximus, niedługo sprawdze jeszcze raz czy był to tulko "wyjątkowo osobliwy wyjątek" czy tak miało być.

 

Cola classic w tym momencie królooje, ale na codzień hoop cola oraz (o dziwo!) biedronkowa Cola Classic jest zachwycająco równie smakowita ;], tani kawior w płynie.

 

Najochydniejsza jest afkorz Tęcza by Biedronka Corporation xD. Jedyne co można z nią zrobić to arcy-tani sok z gumijagood.

 

a co do Lift'a to to jest osobisty trunek Belzebub'a - bo jak inaczej nazwac wodę za 2,20 z zawartością soku 0.1 % i samymi jąkającymi się E- E- E- na opakowaniu, a mimo to tak dobrze się sprzedające ? Na samym początku Lift w puszce za grosze to było niebo na ziemi, potem gruszkowo-brzoskwiniowe 2l (czY cuś) tyż było extra, ale potem nastał czas bagna & 4000letniej-rozpuszczonej-w-studzience-kanalizacyjnej-lawy.

 

domena życiowa twróców tego płynu - LIFT - Life Is Fu*king Terrible.

 

poprostu żal ;/.

 

PS: kwas chlebowy, kto nie próbował niech sproobuje naturalney coli x).

Edytowane przez Yahoosh
Odnośnik do komentarza

Ja wolę Coca-Colę, od której jestem wręcz uzależniony ;P Wolę to od browara czasami.

 

Ale zdarzy się, że wypije Pepsi,ale czegoś mi w niej zawsze brak. Brak czegoś, co ma CC.

 

Pepsi Twist, Coca-Cola Light i Cheery Coke z kolei są dla mnie za słodkie.

 

 

 

Ale staram się walczyć z nałogiem i colę zastępować sokami (polecam multiwitaminę z Tarczyna ;)) oraz herbatą ;D

Odnośnik do komentarza

Yasio, lap:

 

czy/gdzie mozna kupic w pl dr.pepper? na 100% gdzies to kupowalem tylko nie pamietam gdzie :/

Też bym się z chęcią dowiedział. Dabel rikłest.

 

W UK praktycznie wszedzie, ale was to pewnie nie inteeresuje :D Przeszukalem polski internet i znalazlem kilka podobnych to waszego pytan i tu daje odpowiedzi:

 

Carrefour

Real

Samoobsługowy w Centrum Handlowym w Gdańsku, na osiedlu CHEŁM

Można też kupić w Almie w Promenadzie w Warszawie (w większości Alm chyba będzie), bywa też czasami na Żaryna w takich delikatesach osiedlowych.

Dr Peppera w Warszawie można kupić w Arkadii w sklepie "Kuchnie Świata" za 2.90

W butelkach możesz kupić w Arkadii w "Kuchniach Świata"

E.Leclerc

 

znalazlem juz kilka miejsc w Krakowie w ktorym mozna go nabyc. poki co widzialem tylko napoj w puszkach. nie wiem czy wogole jest produkowany w butelkach. oto lista miejsc w Krakowie gdzie mozna go nabyc. napoj dosc szybko schodzi z polek wiec trzeba trafic na dostawe w sklepie:

-alma w galerii kazimierz 1,99zł

-real ul. bora komorowskiego 1,99zł (bywa rzadko)

-real M1 al. pokoju 1,99zł

-carrefour w CH Plaza 1,5zł

-carrefour w Galerii Krakowskiej 1,5zł

-sklepik osiedlowy na ul. kluczborskiej 1,79zł

-budka z zapiekankami na AGH (u babci) 2,5zł

-Kuchnie Świata Galeria Krakowska - 6zł!!! to jest dopiero absurd:D

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Klasyczna coca-cola.

 

Jest spora różnica w smaku pomiędzy nią a Pepsi.

 

Weźcie sobie do obiadu coca-colę, a dzień później Pepsi - imo różnica spora.

 

"Pół kcal" syfy typu Pepsi Max (największy szajs ever) odpadają. Jedynie Coca-cola Zero zrobiła na mnie całkiem niezłe wrażenie jeżeli chodzi o smak.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

whisky z cola xd z lodem się pije i odrobiną wody, jesli zależy ci na dobrych wrażeniach dla kubków smakowych.

 

jak już się smak whisky chce zepsuć, co sam zresztą na imprezach robię, to z cola (dobre), sokiem pomarańczowym (bardzo dobre), lub sprite'm (mniej dobre).

 

a ogólnie to wolę cole, gdyż bardziej mnie smakuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...