Skocz do zawartości

Coca cola vs Pepsi


Pan Pieczarka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Też zagłosowałem na Cherry, bo ma fajny smak. Niestety, nie mogę kupować w żadnym sklepie spożywczym niedaleko, bo jej tam po prostu nie ma, dlatego jak mam okazję to tylko to biorę (praca, bufet szkolny :) )

 

A co do pozostałych:

Cola i Pepsi - mam najwyraźniej słabo rozwinięty zmysł smaku, bo nie widzę różnicy między nimi :) (obydwie marki tak samo dobre)

Pepsi Twist - rzadko kupuję aczkolwiek smaczna

Sprite, Mirinda itp i inne Hoopy, Polocockty - rzadko

Edytowane przez Wojnareeq
Odnośnik do komentarza

od okolo 7 lat nie pilem ani coca coli ani pepsi.

zadnej.

 

ale z tego co pamietam pepsi jest znacnzie mniej chu,jowa.

nienawidze tego scierwa, wygazowana coca cola to smakuje gorzej pewnie niz siki gow.no rozcienczone w denaturacie, a zeby bolaly mnie po 3 lykach.

 

tylko ice tea red tea, biala byla najlepsza przez miesiac, poza tym nestea czerwona tez nie jest zla!

Odnośnik do komentarza

Coca cola? Kustoszowy napoj, uwielbiam, rzadne pepsi( wyjatkiem darze almdudlera), pierwszy lyk najlepszy, wiec gdy kupie nie dziele sie dopoki nie wykonam ceremoni otwarcia i zaczerpniecia najswierzszego pierwszego. Zawsze butelka 0,5 ew 1l... wieksze wytracaja gaz i resztki nie smakuja juz tak konkretnie. A ty Milan... to ja nie wiem dzikusie :P

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś nie wyczuwa różnicy pomiędzy coca colą a pepsi, to ma chyba coś z receptorami smakowymi ;)

 

Jeżeli chodzi o mnie to coca cola>pepsi twist>cherry coke>pepsi . Mimo, że coca cola mogłaby równie dobrze służyć jako cukierniczka (za(pipi)iście słodka), to wchłaniam ją lepiej niż mocno zagazowaną i ciężką pepsu

Odnośnik do komentarza

Schweppes.

 

Tak poza tym kiedyś piłem Cherry Coke, ale już mi się znudziła.

 

Pepsi moim zdaniem jest lepsze od Coca Coli, a 7up lepszy od Sprite'a, zaś teraz Fanta bardzo podskoczyła w smaku, więc zrównuję ją z Mirindą. Lubię też Nestea.

 

Maxy, lighty czy inne zero to nie to samo.

Odnośnik do komentarza

Colę pije bardzo rzadko, bo za te same pieniądze mogę mieć nieporównywalnie lepszy napój - ice tea Liptona (zielona i czerwona to ambrozje, biała jest tylko dobra). Jeśli miałbym wybierać, zaznaczyłbym cytrynową Pepsi.

 

Gdzieś słyszałem, że przy okazji takich głosowań przewagę ma Pepsi, a i tak wszyscy kupują Coca Colę.

Odnośnik do komentarza
Colę pije bardzo rzadko, bo za te same pieniądze mogę mieć nieporównywalnie lepszy napój - ice tea Liptona (zielona i czerwona to ambrozje, biała jest tylko dobra). Jeśli miałbym wybierać, zaznaczyłbym cytrynową Pepsi.

 

Gdzieś słyszałem, że przy okazji takich głosowań przewagę ma Pepsi, a i tak wszyscy kupują Coca Colę.

 

Brejking njus - Lipton Ice Tea to napój od Pepsi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...