Skocz do zawartości

Berserk


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No kurwa, nie idzie tego zrobić bez cenzury - przecież to co tu się odpierdala w tomie 11/12 to jest xD

1 godzinę temu, Pupcio napisał:

Nie wiem czy Cie nie znudzi jak dopiero co ojebałeś 13 tomów :wujaszek: po mandze oprócz muzyki to za dużo dobrego się tam nie znajdzie

Wątpię że znudzi bo czytam mangę od końca czerwca i o ile jeszcze pierwsze dwa tomy to się zastanawiałem o chuj tyle szumu, tak od trzeciego to nie ma dnia żebym nie myślał o Gutsie i Casce :( już odliczam ile zostało mi tomów do końca i przeżywam.

Odnośnik do komentarza

No to anime to jedynie ma goty muzyke. Czuć w nim mały pieniądz, bo za dużo jest statycznych kadrów a za mało animacji, ale ma swój urok jak ktoś lubi 90s anime estetyke.
Ja osobiście wole te 3 filmy, które są naprawdę spoko i mają dobre cgi pomieszane z 2d w przeciwieństwie do tej abominacji serialu sprzed paru lat.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wystarczy przeczytać opis pod tym filmikiem:

Cytat

Collaborating with amazing artists like @markReymer we aim to create a proper 2D adaptation of the stories that have been neglected of this medium, starting from the beginning. With the utmost respect to the late Kentaro Miura and Studio Gaga.

 

Odnośnik do komentarza

Nie. To są przerobione 3 filmy kinowe na serial któe obejmowały golden age. Ta abominacja z 2k16 jako ekranizacja zaszła najdalej ale nawet jak to oglądałem wtedy i nie byłem tak daleko z mangą to mnie serce bolało jak to widziałem. Zresztą te kinówki dla mnie też są obrzydliwe. Tylko to stare anime mimo że ciężko to nazwać animacją bo to statyczne obrazki z podkładem dzwiękowym xD rozumiało klimat berserka. Zresztą ta manga jest taka piękna że wywalone w jakieś nieudolne próby przekładania tego na ekran :gigabeta:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...