Skocz do zawartości

Przyziemne marzenia, cele


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Co do terenu to fakt, gniecie praktycznie wszystkie suvy/bulwaröwki ale niestety jest to trumna na kółkach :/

 

Ostatnio jak braliśmy drugie auto do domu to ostro analizowałem te test bo wybieraliśmy wozidło dla żony i na dzieci. Duster to tragedia w tym zakresie. Mam nadzieję że Milan nie będzie miał incydentów swoim potworem.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

diesel i subaru nie bardzo mi do siebie pasują. Nawet się nie orientowałem czy ten outback był już z dieslem czy jeszcze nie. Nie słyszałem też pochlebnych opini o dieslach w subaru. Choć gablota wygląda gustownie na tyle, że bez wstydu na wesele nią można jechać i dzięki możliwościom terenowym moża porauszować w plenerze  :wub:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłem w garażu. Spotkałem w alejce znajomego (pasjonat aut i motorów, facet po 50,siwe długie włosy, rockman stylówa)  przy swoim nowym nabytku

Lincoln coupe, V8 4.6 l (mówi że ten sam motor był mustangach cobra)

 

93_98_mark_VIII_coupe_011.jpg

 

mruczy tak że ja pierdole :wub:

 

Prócz tego ma chłopina taką "bume", buer pewnie coś bumiarzom powie

 

6982549005_0c8c13613b.jpg

 

Jakieś BMW 735 z 89 bodajże taka

 

1989-BMW-750iL-V12-5.jpg

 

Jakiś starszy Mercedes S. Tam też jakieś V8 albo więcej nawet ma.

 

Mercedes-Benz_S-Class_W140.jpg

Ogólnie bardzo pozytywny koleś. Ma pasje i widać to w nim. Ciągle w garażu i pieści zawsze któreś ze swoich cacuszek.

Edytowane przez Arch
Odnośnik do komentarza

myśle że ciekawa propozycja dla kogoś takiego jak ja,kto wyrósł ze "ścigania" się,a ceni sobie komfort i lubi czasem zjechac z utwardzonych dróg

 

outback20drear_hi.jpg

 

A gdzież Ty się "ścigałeś", że już wyrosłeś z tego? Tak tylko jestem ciekaw.

 

 

 

Dacia to gófno. Ale skoro jestesmy przy japoncach zawsze chciałem mieć ...

 

1999-Subaru-Impreza-MY99-WRX-awd-Blue-4s

 

 

NIEBIESKIE SUBARU KUR>WA!!!

 

 

Jezdzi kilka po ostrołęće, ale ten bass silnik, poezja dla uszu. 

 

Piwo masz u mnie. Wiesz zapewne, że subaru jeżdżą faceci a miśkami (evo) pipki hehehe ;)

 

 

Kilku kumpli ma takie świnie i pięknie nimi zapindala

Odnośnik do komentarza

170 tysi ten lex... fakt, przyziemne marzenie...  :whistling:

Moim przyziemnym marzeniem do cidziennej jazdy jest lex is250 http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/27/Lexus_IS250_AWD_.jpg

bo podoba mi się i już

 

a także kupić sobie i odrestaurować taką beemeczkę e30: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/20/BMW_E30_front_20080409.jpg

na weekendowe pojazdówki. No piękna rzecz

Odnośnik do komentarza

170 tysi ten lex... fakt, przyziemne marzenie...  :whistling:

Moim przyziemnym marzeniem do cidziennej jazdy jest lex is250 http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/27/Lexus_IS250_AWD_.jpg

bo podoba mi się i już

 

a także kupić sobie i odrestaurować taką beemeczkę e30: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/20/BMW_E30_front_20080409.jpg

na weekendowe pojazdówki. No piękna rzecz

 

Qraq no jakbym połączył swoje obecne dwa auta to by mi styknęło na tego Lexa  :obama:   a tak w ogóle to społeczeństwo konsolomaniaków także zastraszająco się bogaci, najlepszy przykład to :

 

 

Greg i jego Infinitie :yao:

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...