Skocz do zawartości

Przyziemne marzenia, cele


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Auto wygląda niesamowicie, ale po tym jak usłyszałem odpalenie silnika sl550 i dostałem orgazm szkoda by mi było kasy na taki szprzęcior elektryczny. Jeśli auto wygląda jak bestia, powinno też brzemieć jak bestia IMO

Dokładnie. To tak jakby Arnold piszczał głosem kastrata, albo Eleanor pierdział jak skuter. Źle!

Edytowane przez kultywator
Odnośnik do komentarza

Też mam spazmy jak słyszę rasowy gang, ale takiej Tesli, osobiście nie przekreślam. Ciekawym doznaniem może być tak zapyerdalać w ciszy.

 

Ogólnie tym sie nie jarałem nigdy. Własnie do tego momentu kiedy kuzyn uruchomił tego 500konnego merca i nim gazował. 

 

Cos niesmamowitego wtedy zrozumiałem tych wszystkich facetów którzy sie tym tak jarają. Myśle ze same wejscie do auta tego typu powoduje skok testosteronu podobny do zastrzyku w dupe stosowanego przez Pudzianowskiego. To coś takiego mniej więcej jakbyś okiełznał smoka. Nawet przez mysl mi przeszło zeby podobny sobie kiedys sprawic niestety jak kuzyn powiedział ile on pali to wróciłem do swojego 1.9 jtd 

Odnośnik do komentarza

 

 

No faktycznie na zdjęciach co dawałeś wyglądałeś jak grubas z bicepsem 42 cm z samego tłuszczu (reszty wyglądu w sensie ryja, cery czy ubioru lepiej wolę nie komentować z uwagi na swoje dobre maniery) tak więc Yao Ming x 3

 

Jeżeli taki stajl jest na topie w twojej mieścinie to faktycznie bym tam śmiesznie wyglądał.

 

Dobra z mojej strony OT jak chcesz jesCze wymienić swoje przemyślenia to zapraszam na PW albo do innego tematu bo tu będzies już tylko monolog prowadził gamonia z gamoniem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

nie wiem gdzie dać więc dam tutaj

 

miałem okazję przetestować nowego jaga :)

 

PzFuGMy.jpg

 

nkAtEUp.jpg

 

w topowej wersji, benzyna 240 koni :obama:

 

świetny, fajnie mruczy i przyjemna moc, ale największe wrażenie zrobiła na mnie skrzynia biegów, automat sekwencyjny 8 biegowy. Jadąc nim czułem się jakbym jeździł na konsoli.

 

teraz takim moim marzeniem jest auto z tego typu skrzynią, by nie jeździć manualem jak zwierzęta jakieś :ohboy:

 

 

Odnośnik do komentarza


świetny, fajnie mruczy i przyjemna moc, ale największe wrażenie zrobiła na mnie skrzynia biegów, automat sekwencyjny 8 biegowy. Jadąc nim czułem się jakbym jeździł na konsoli.

 

teraz takim moim marzeniem jest auto z tego typu skrzynią, by nie jeździć manualem jak zwierzęta jakieś :ohboy:

Tylko tryb ręcznej zmiany i tak nie ma wielkiego sensu, w automatycznym skrzynia zrobi to pewnie lepiej.

 

Nowoczesne automaty prędzej czy później zastąpią wszystkie manuale. Już teraz większość sportowych samochodów ma przekładnie tego typu. No cóż, są lepsze, ale jednak pewien feeling też zniknie.

 

Odnośnik do komentarza

Nowe automaty sa fantastyczne, czlowiek tak szybko biegow nie zmieni,ale jak super by nie byly, to nigdy nie dadza takiej kontroli nad samochodem jak manual. Dla purystow jak ja, ktorzy z systemow bezpieczenstwa zadowalaja sie ABSem :D jest to niestety smutne, bo mielu aut nie mozna iuz kupic z reczna skrzynia. I to mnie smuci na rowni z 1.2 biturbo 200km

Odnośnik do komentarza

Tak i prawo jazdy 14 lat temu zdawałem na automacie...

 

Z obrońcami manuala jest zawsze tak, że póki nie przejadą się dobrym automatem (i nie mówię tu o 25 letnim automacie z forda sierry) to nigdy nie stwierdzą że automat zawsze (w jeździe cywilnej) >>>>'od manuala.

 

Sam obecni nie mam automatu (dopłaty do dsg u szwabów są bardzo wysokie) i ubolewam nad tym strasznie :(

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...