Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

do której części mojej wypowiedzi się odnosisz?

Do ... Całości ? (a tak na poważnie to do Phalanxa :P).

 

Nie rozkminiaj sposobów tylko graj OSTROŻNIE (grasz royalem btw ?, to tak jakby granie na easy - to tym bardziej, naucz się czarów ognia i niszczysz).

Po ubiciu Tower Knight'a poniekąd masz jakby z górki (poniekąd, bo nie powinieneś już więcej czuć presji) - napotkasz bossów łatwych jak beka, jak i tych trudniejszych - jednak po TK naprawdę poczuj ulgę :P.

Odnośnik do komentarza

Przecież TK był prosty jak barszcz. Wchodzisz na balkon i strzelasz do niego, a on ci nic nie może zrobić ;)

 

Tak też można jak się chce walczyć długo i lamowato zamiast w epicki sposób przy epickiej muzyczce ;p

 

Co do Phalanxa to chyba każda profesją można go przejść tak samo- zanim do niego dojdziemy to po drodze znajdujemy kilka bombek ogniowych jak i materiał do podpalenia broni razy kilka. Bombki rzucamy na bossa jak ma jak najwięcej mini-phalanxów na sobie aby był maxdamage i żeby ich dużo załatwić. Przy dobrym celowaniu zdejmujemy w ten sposób połowę "tarcz" a potem podpalamy broń i jazda. Można też biegać od kolumny do kolumny a potem sprint na drugą stronę i od tyłu załatwiać "maruderów" ale ogień jest najlepszy bo zadaje dobry dmg także od przodu.

Odnośnik do komentarza
Przecież TK był prosty jak barszcz. Wchodzisz na balkon i strzelasz do niego, a on ci nic nie może zrobić

Bo grasz Royal'em XD.

Stworz zlodzieja to wtedy pogadamy ;).

Zobaczysz jak potem bedziesz rozwalal demony z nowymi czarami, soul arrow to tyle co nic ;}

 

Pablo - Z Phla jest dokladnie tak jak piszesz, bomba w ruch i sluz nie taki straszny.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Najlepiej zacznij od 2'świata ;) - Jest w sam raz dla początkujących, jak czujesz się na siłach możesz spróbować 3'ci ale TYLKO jak się czujesz na siłach (turlające się kościotrupy mogą być jeszcze problemem).

Jak zdecydujesz się na kopalnię, pamiętaj o konieczności posiadania mail breaker'a (ten "nożyk") przyda się :). A i nie przejmuj się robalami

.

Odnośnik do komentarza

http://www.n4g.com/p...ews-402480.aspx

Demon's Souls USA has a separate Trophy set from the Hong Kong version

 

Akurat wpadłem na tego newsa. Wygląda na to, że jednak można uzyskać 200% na DS :D może warto kupić jeszcze raz... tylko kolejny quest po pure bladestone, heh no nie wiem :P i znowu 5-2...

No tak, duża część grających na azjatyckim imporcie z uwagi na trofea sięgnie kolejny raz po ten tytuł - czysty zysk dla Atlusa. Czego to nie zrobią dla $ - absurdalna sytuacja... :down:

Odnośnik do komentarza

Loooool, no to jest dopiero skok na kase :D

 

Ciekawe czy faktycznie beda to inne trofea, czy po prostu inny kod gry a i tak bedzie trzeba zrobic to samo w grze.

 

W te czy wewte, mam zamiar nabyc te gre i czekam na jakis spis roznic obu wersji, zeby wiedziec ktora wziac ;)

 

Edit

 

Ok. Przeczytalem newsa, a nie tylko naglowek, i wszystko jasne.

 

?Hello. The US version has the same trophies available as the Asian versions of the game, but they will be counted as a new set. Therefore, you will be able to re-earn them. Thank you for your interest and support! ?

 

Woot! No to jest dopiero klasa ;]

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

Jak mnie ta gra wkur***.... Na moim 24" CRTku nic nie widzę. Czekam aż przeniosę się na melinę studencką gdzie mam o dziwo lepszy telewizor ;)

Orientuj się na wszelkie dziury/wyrwy/skarpy - lwia część moich dead'ów to śmiertelny upadek... boli bardziej niż sejmitar wbity pod żebro ;)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Mnie chyba najbardziej drażniło bagno w 5-2 i walki z BPs na wysepkach o szerokości wykałaczki ;)

Jeśli założy się dwa itemy z regenem to bagno nie stanowi wtedy żadnego problemu ;) Po dłuższej przerwie wróciłem do DS'a, mam ~150lvl, jestem aktualnie na NG++ i stwierdzam, że najtrudniej jest na NG. W ~30 min zabiłem pierwszych dwóch boss'ów, czas na 2-1 ;)

Odnośnik do komentarza

Jutro amerykańska premiera Demon's Soul i w końcu będę w stanie pograć w tą genialną gierkę (tak byłem zbyt leniwy żeby ściągać z ryżlandu), w związku z czym mam pytanie. Jak wiadomo grając napotyka się na duchy graczy, ich notki a nawet można z kimś zagrać, lecz czy będę w stanie pograć z ludźmi którzy kupili gierkę u chińczyków/koreańców(niepotrzebne skreślić)?

Odnośnik do komentarza

Wersja US ma osobne serwery od wersji Asia.

 

To jest oficjalne info od Atlusa (nie chce mi sie szukac linkow szczerze mowiac).

 

Pytaniem jest czy oprocz serwerow zmienili cos jeszcze... dlatego czekam na jakies recenzje ktora w koncu napisza czy cos jest zmienione, czy wszystko po staremu :o

 

Ja tylko chcę żeby stopień trudności, o którym się tak głośno mówi pozostał bez zmian.

Odnośnik do komentarza

Jutro amerykańska premiera Demon's Soul i w końcu będę w stanie pograć w tą genialną gierkę (tak byłem zbyt leniwy żeby ściągać z ryżlandu), w związku z czym mam pytanie. Jak wiadomo grając napotyka się na duchy graczy, ich notki a nawet można z kimś zagrać, lecz czy będę w stanie pograć z ludźmi którzy kupili gierkę u chińczyków/koreańców(niepotrzebne skreślić)?

Nie do konca rozumiem. A jaka to roznica sprowadzac gierke z azji, a ze stanow? Przeciez i w jednym i w drugim przypadku zamawiasz z drugiego konca swiata, na wyslke czekasz tez mniej wiecej tyle samo.

 

Co prawda mam azjatycka wersje DSa, ale chetnie bym zamowil edycje kolekcjonerska. Szkoda tylko ze jest taka droga - 80$? Meh, juz wole kupic sobie jakies dwie nowosci zamiast tego.

 

Ale badz to badz nie zaluje zakupu gry. Zaplacilem mniej, nic teraz beda musieli wydac na wersje ze stanow (wyszlo jakies 178zl, juz z ubezpieczona przesylka).

[a warto dodac, ze to bylo pol roku temu, kiedy normalna cena gry wachala sie w przedziale 230-260zl] <szpan mode off>

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...