Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

W ktorym numerze PE jest slawetna recenzja? ;)

W tym

 

Czytalem recke na Rpgfan, ale z checia obadam co rodacy mysla o tej grze. Sam zastanawiam sie nad importem... ale wiem ze malo co jest mnie w stanie przytrzymac dluzej przy ekranie... :P

Cóż mogę napisać - naprawdę warto sprawdzić ten tytuł. Obecnie jest to dla mnie swoisty must-have :)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Tak, ale nawet pokazane jest że 8 paczka dopłyneła, i doczytałem sie ze idzie do mnie teraz (od 4) dni Niemiecką pocztą... I Jak myslicie, czy paka dojdzie przez normalną pocztę polską, czy niemiecką? I czy zostawią ,,awizo'' w skrzynce jak by nie było nikogo w domu

 

Ja zamówiłem swoją kopię w USA. Została wysłana USPS Shipping service. Do domu przyniósł mi ją listonosz z poczty polskiej. Możliwe że mają jakąś umowe podpisaną między sobą. Nawet szybko i sprawnie (5 dni od zamówienia).

Odnośnik do komentarza
Tak, ale nawet pokazane jest że 8 paczka dopłyneła, i doczytałem sie ze idzie do mnie teraz (od 4) dni Niemiecką pocztą... I Jak myslicie, czy paka dojdzie przez normalną pocztę polską, czy niemiecką? I czy zostawią ,,awizo'' w skrzynce jak by nie było nikogo w domu

Mam też z Yesasia i przyszło normalnie za pośrednictwem Poczty Polskiej bez awizo. Tzn. listonoszka chciała mi to pudło wepchać do skrzynki pocztowej i sobie odjechać (wąska szpara - skrzynka, nie listonoszka), ale w porę zdążyłem się pojawić i zaprotestować. Słowem skombinuj sobie krzesełko i czekaj pod domofonem ;).

Odnośnik do komentarza
Mam pytańsko. Przechodzę grę na NG+ i jakoś nie widzę, żeby znajdywany ekwipunek się dużo różnił od zwykłego NG. Trochę to dziwne i lipne :angry:

 

A kto powiedział, że będzie się różnił?:> Już podczas pierwszego przejścia jesteś w stanie zebrać naprawdę potężne przedmioty, zatem nie ma sensu dodawać jeszcze mocniejszych.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Mam pytańsko. Przechodzę grę na NG+ i jakoś nie widzę, żeby znajdywany ekwipunek się dużo różnił od zwykłego NG. Trochę to dziwne i lipne :angry:

 

A kto powiedział, że będzie się różnił?:> Już podczas pierwszego przejścia jesteś w stanie zebrać naprawdę potężne przedmioty, zatem nie ma sensu dodawać jeszcze mocniejszych.

W takim razie jaki jest sens przechodzić grę raz jeszcze, na niezmienionym ekwipunku i z przeciwnikami troszkę mocniejszymi niż na początku zabawy? Chyba stworzę nową postać i od nowa rozpocznę zabawę, bo mnie to nie jara.

Odnośnik do komentarza
OŁ JE przyszła paczka z 2 sztukami :D !

 

Pytanie od zielonego - co najlepiej wiedzieć na początek ?

Wystarczy przejrzeć wcześniejsze posty z tego tematu ^_^

 

Mam pytańsko. Przechodzę grę na NG+ i jakoś nie widzę, żeby znajdywany ekwipunek się dużo różnił od zwykłego NG. Trochę to dziwne i lipne :angry:

 

A kto powiedział, że będzie się różnił?:> Już podczas pierwszego przejścia jesteś w stanie zebrać naprawdę potężne przedmioty, zatem nie ma sensu dodawać jeszcze mocniejszych.

W takim razie jaki jest sens przechodzić grę raz jeszcze, na niezmienionym ekwipunku i z przeciwnikami troszkę mocniejszymi niż na początku zabawy? Chyba stworzę nową postać i od nowa rozpocznę zabawę, bo mnie to nie jara.

Niektórzy lubią wyzwania :) poza tym wątpię żebyś zebrał nawet połowę unikatowych item'ów jakie oferuje gra - do tego, między innymi, służy ng+ (masz także możliwość sprawdzenia wszystkich czarów, cudów czy też wykonanie wszystkich event'ów związanych z WT).

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

No już troszkę w to gram od wczoraj ale nadal jednej rzeczy nie rozumiem

- Co-op wydaje mi się troche pogmatwany, zatem "host" musi być spektralny (nie jest "soul") i szuka niebieskich znajdziek zostawionych przez soule które użyły w tym celu "Blueeye stone", dobrze rozumiem ? - nie ma innego sposobu by jakiś się bezpośrtednio zgromadzić np poprzed listę znajomych z PSN ?

Odnośnik do komentarza
Import Preview HD

 

Dzisiaj zostanie wysłana do mnie trzecia kopia gry i mam nadzieję, że już mi nikt nie złoży propozycji nie do odrzucenia (pozdrawiam ortadragon'a);) Jak przyjdzie gra to ostro biorę się za masterowanie platyny - dopiero 50% ale teraz już z górki ;)

 

Z górki jest jak masz Pure Bladestone :P

Ja na razie nie mam ale znam kogoś kto ma już gotowy weapon, także... ;)

 

No już troszkę w to gram od wczoraj ale nadal jednej rzeczy nie rozumiem

- Co-op wydaje mi się troche pogmatwany, zatem "host" musi być spektralny (nie jest "soul") i szuka niebieskich znajdziek zostawionych przez soule które użyły w tym celu "Blueeye stone", dobrze rozumiem ? - nie ma innego sposobu by jakiś się bezpośrtednio zgromadzić np poprzed listę znajomych z PSN ?

Host jest w postaci cielesnej, przywołuje BP z sign'ów - wszystko odbywa się w grze. Żeby pograć w swoim gronie trzeba się napocić i mieć trochę szczęścia.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Tak z ciekawosci... po co ci 3 kopie tej samej gry? :P

Pozostałe dwie sprzedał ;)

Dokładnie tak, 1szą kopie sprzedałem bo mi się szykował wyjazd (w sumie potem bardzo żałowałem :D) a za drugim razem dostałem propozycję "nie do odrzucenia" (jak dla biednego studenta ;)) i znowu pozostałem bez DS'a. Jedno jest pewne - do trzech razy sztuka - tej kopii nie sprzedaję :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...