Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

O czym ty piszesz człowieku? Jaki psn? Nic się nie przycinalo, chyba ze ci. Ani nie przeciwnikom, oni odpisywali także nie płacz.

Gdzie ja tam pisałem o PSN? Google: PS3 XMB lag. Masz strasznie wybiórczą pamięć, przecież za czasów DkS, mnóstwo ludzi narzekało na chacie, że się tnie XMB, w DeS było to samo.

 

Poza tym to jak chciałeś od wszystkich, żeby przedmioty ci dropowali to jakoś nie płakałeś, że są np. z jakiegoś muła, który był zgrywany z chmury, bottomless boxa albo innego przerobionego save'a. Chyba nie sądzisz, że ludzie specjalnie dla ciebie farmili przedmioty, co by je tobie dropnąć? :teehee: Tak więc nie wciskaj tu kitu, że jesteś taki czysty jak łza bo to LOL.

Odnośnik do komentarza

Nie ośmieszaj się, serio bo beka z ciebie.

Kyo następny. Na 3500h jakieś 30h na koncie mephisto to rzeczywiście big deal. :lol: to było dla funu i ten był, każdy z chata chwalił pomysł, a tu ból dupy itd

I nie dan to o czym piszesz nie miało nic wspólnego z jakimś lagiem. Do tego mógłbym mieć to samo wchodząc na wiadomości i mieć laga i zginać zanim bym napisał, ale tak nie było bo wtedy działało to lepiej. Serio, czasami myśle, ze pisze z amebami.

I nigdy nie pisałem ze jestem święty mimo ze molka nigdy nie miałem. Była o tym gadka 100 razy ze wykorzystanie molkow do pvp to całkiem co innego, wiec skończ się pogrążać

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Jak niby sie ośmiesza skoro pisze prawde? Menu ps3 lagowało jak s(pipi)ensyn gdy łaziło sie po wiadomościach podczas gry. Powrót do gry to powinna być chwila a tak nie było. Poza tym, o ile jestem w stanie zrozumieć trolling oparty na sprzęcie z gry, mobkach, akcjach wpasowujących się w klimat postaci i całej gry, to ten soulsacker, w trakcie gdy ktoś nam odpisuje na pm, kojarzy mi sie z gangiem w motylowym lesie DkSa, gdzie trzech kolesi, wiedząc, że spotykają sie tam ludzie tylko dla 1vs1 czatowało na spawnie wieży pod samym motylem (ciasna klitka). Jeden z twop'em, drugi ze smoczym roarem a trzeci z wogiem. Piekny trolling milordzie  :sir:

Odnośnik do komentarza

Lagowalo za czasow Dark Souls. Nie pamietam takich problemow w latach 09/11.

Mniejsza z tym, bo przyjmijmy, ze bylo jak piszecie - wiec chyba tez dzialalo to w dwie strony tak? Tez musialem wejsc do menujak najszybciej, napisac szybko wiadomosc i wyjsc do gry. I jakos zawsze mi sie udawalo. Problemem tych gosci bylo, ze odpisywali, a jak komus menu zalagowalo to wiele to nie zmienilo, bo trwalo to duzo krocej niz napisanie i wyslanie wiadomosci.

Odnośnik do komentarza

Info o nowym, poznanym graczu, w opcjach konsoli pojawia sie dużo wczesniej niż sama postać w czyjejś grze. Sam korzystałem z tego często żeby przygotować się sprzętowo i taktycznie na hosta którego najeżdżam po raz kolejny. W praktyce czesto jest tak, że dostaje od kogoś wiadomość już w momencie pojawiania się w czyjejś grze. Ale, jak juz pisałem, mniejsza z samym lagiem. Ten sposób trolingu nijak mi nie pasuje do wczuwki w klimat postaci, czym zawsze sie tak podniecasz. Co innego z akcjami typu: itemy nad przepaścią i greatbow z dystansu czy np podszywanie sie pod białego fantoma (w DkS2) i akcje z dzwigniami platform. Czujesz różnice?

Odnośnik do komentarza

Ma sie tak, ze to szatan, ktory tez rozdawal prezenty za wykonane zadanie. Podstepny, posiadajacy wlasnie ten czar. Oczywiscie czesto walczylem normalnie 1v1, bo nie kazdy dal sie nabierac. W walce tylko raz udalo mi sie uzyc skutecznie SS.

Mowisz o trickach normalnych, a ja napisalem o mega hamskim pomysle. Roznica jest, ale robie tak jak lubie. W BB tez jestem najbardziej nielubianym graczem :Coolface:

Ciemna strona, jak w DS gdzie Umbasa, turnieje, czaty i fight cluby, a z drugiej strony 2 konta ktore byly w pierwszej spokojnie piatce najbardziej znienawidzonych i nikt nie wiedzial, ze to byly moje konta :Coolface: Po premierze DkS napisalem na Umbasa, ze to bylem ja. To byl trick! :Coolface:

Nawet w Dark Souls bylo smiesznie, ale to juz pamietasz dobrze sam :Coolface:

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Ale mnie wciągnęło, amajgad, wczoraj łupałem dobre 8 godzin w tego mesjasza.

Z bossów na razie ubici tylko

Phalanx, Tower Knight i doszedłem jeszcze do Armor Spidera ale mnie dojechał

 

Nie mam słów by opisać jak bardzo ta gra >>>> 98% wszystkich innych gier.

Ten rok będzie stał pod znakiem Soulsów.

 

Szieleciki w Shrine of Storms- dobre miejsce na trzepanie dusz :yao:

 

Po 20 godzinach oceniam Demon's Souls na 17/10.

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Szieleciki w Shrine of Storms- dobre miejsce na trzepanie dusz :yao:

 

 

Czemu wszyscy męczą się ze "szkielecikami" w Shrine of Storms żeby farmić dusze skoro w Adjudicator Archstone pierwszy Reaper to dużo prostsze i szybsze miejsce do farmienia? W sumie po zabiciu bosa w 4-3 na Storm Beast też można trochę pofarmić :D

Odnośnik do komentarza

 

Szieleciki w Shrine of Storms- dobre miejsce na trzepanie dusz :yao:

 

 

Czemu wszyscy męczą się ze "szkielecikami" w Shrine of Storms żeby farmić dusze skoro w Adjudicator Archstone pierwszy Reaper to dużo prostsze i szybsze miejsce do farmienia? W sumie po zabiciu bosa w 4-3 na Storm Beast też można trochę pofarmić :D

 

 

Ale ja się w ogóle z nimi nie męczyłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...