Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Cala Latria to jedna z moich ulubionych miejscowek w grach wideo ever, w 2009 jak gralem to klimat sie wylewal litrami z ekranu, podejrzewam ze miejscowka niewiele stracila ze swojej za(pipi)istosci i nawet dzis prezentuje sie swietnie.

 

Ehhh, dawac mi remaster ze zrobionym 6tym swiatem...

 

Godną reedycje brałbym z miejsca, wbijając przy tym 4tą platynę w DS.

 

Co do ToL, racja. Miejscówka to kapitalna, wręcz przesiąknięta klimatem Lovecrafta. Pamiętam jak dziś przeprawę (już któryś raz z kolei) krętymi schodami na szczyt wieży, gdzie zaskoczył mnie black phantom Mind Flayer.

Ależ budził grozę. :obama:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Cala Latria to jedna z moich ulubionych miejscowek w grach wideo ever, w 2009 jak gralem to klimat sie wylewal litrami z ekranu, podejrzewam ze miejscowka niewiele stracila ze swojej za(pipi)istosci i nawet dzis prezentuje sie swietnie.

 

Ehhh, dawac mi remaster ze zrobionym 6tym swiatem...

 

Godną reedycje brałbym z miejsca, wbijając przy tym 4tą platynę w DS.

 

Co do ToL, racja. Miejscówka to kapitalna, wręcz przesiąknięta klimatem Lovecrafta. Pamiętam jak dziś przeprawę (już któryś raz z kolei) krętymi schodami na szczyt wieży, gdzie zaskoczył mnie black phantom Mind Flayer.

Ależ budził grozę. :obama:

 

 

Dzięki za spoiler :wujaszek:

 

Rayos- nie zależy mi na WT, zresztą nawet nie do końca wiem jak to działa, bo staram się grać a nie siedzieć na wikipedii.

Odnośnik do komentarza

Jest dobrze, 3 światy wyczyszczone i padło 11 bossów.

Przed chwilą ukatrupiłem

2 Manhuntery,

nie było łatwo ale

ten drugi zaklinował się za pochodnią na środku

i wystarczyło dojechać z łuku.

Właśnie co do Long Compound Bow- miałem go przerobić na tzw Lava Bow, ale stwierdziłem, że dosztukuję na 10 lvl i finalny efekt będzie lepszy.

Już teraz potężnie zbiera :kaz:

Oprócz łuku łażę z goty Meat Cleaverem oraz Sharp Winged Spear +2.

Odnośnik do komentarza

 

No trzeba się najpierw skupić na ubiciu pierwszego potwora. Poza tym polecam sporo uników na boki, gdyż co jakiś czas robi on taki atak, który potrafi bez problemu wyrzucić Cię z tego mostu w przepaść. Ja ich łoiłem dużym mieczem, który uprzednio dobrze posmarować Turpentine (daje efekt ogniowy) albo np White Sticky Stuff (to jest ogólny 'enchantment').

Poza tym jak już pojawi się drugi to trza spieprzać jak najdalej aby nie atakowało Cię dwóch Meneaterów.

 

 

Mam nadzieję, że pomogłem.

Odnośnik do komentarza

 

Pierwszego można posłać do piachu z łuku nie przechodząc przez mgłę ;-)

 

Co do łuku; najlepszy jest do wyrwania w 4-2.

Właściwie można po niego się udać na samym początku gry.

4-1 przebiegamy do bossa skrótem na moście bez walki.

Boss z górnego piętra dowolnym atakiem dystansowym.

A w 4-2 też bez walki biegniemy po najlepszy łuk - White Bow.

I w tym samym świecie na pierwszym nekromancie farmimy dusze do podbicia statystyk, aby z tego łuku korzystać.

Przy okazji też w 4-2 uwalniamy handarza, który w Nexusie sprzedaje za półdarmo strzały do łuku.

 

 

 

Tym oto sposobem w ciągu pierwszej godziny gry robimy sobie Easy Mode ;-)

Odnośnik do komentarza

Przedwczoraj skończyłem grę na soul level 75.

Na pewno te 250 godzin z Bloodborne znacznie ułatwiło mi rozgrywkę.

Końcowa lokacja jest poprostu fantastyczna chociaż ostatni boss trochę zawodzi i designem i poziomem trudności.

Za to potyczka z Maiden Astraea :fsg:

Jednak stwierdziłem, że muszę splatynować ten genialny tytuł i po skończeniu od razu zabrałem się na new game plus.

Mam wrażenie, że analogicznie do Bloodborne na ng+ jest jednak trudniej.

No ale Meat Cleaver oraz Uchigatana na +10 robią dobrą robotę :lapka:

Btw. zamówiłem już:

 

dark_souls_prepare_to_die_edition_raw.jp

 

Mam nadzieję, że zgniecie jaja.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Teraz czekam mocno na premierę Dark Souls 3 ale chyba nie wytrzymam i jak przyjdzie jedynka to odpalę.

Za duży głód mam.

 

Bansai- to znaczy, że propsujesz? :wujaszek:

 

Ten 'przedostatni ale tak naprawdę ostatni' boss był super.

Taki bardzo mangowy, przed walką myślałem, że będę się napyerdalał z Sephirothem XD

Zdecydowanie wyróżnia się designem od reszty, ale potyczka jest świetna. W zwarciu koleś jest prawdziwym skuurwysynem, musiałem go na dystans dziubać.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...